Jump to content

LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]


GigGs11 Legend
 Share

Recommended Posts

- Nume: Jiuu

- Rank: Captain (5)

- Doresc funcita pentru ca: Doresc aceasta functie deoarece am mai fost tester, mi-a placut mult chit ca nu am fost pentru mult timp, insa au aparut niste probleme. Doresc sa ajut factiunea cu inca un tester, si mereu mi-a placut aceasta idee, de a da testul cu cineva si sa il vezi cum evolueaza in factiune si, poate chiar te intrece. Cand am fost tester in alta factiune, am bagat multi jucatori care chiar si recent si-au adus aminte de mine si m-au contactat, mi-a placut foarte mult sentimentul si nu numai si vreau sa ajut si eu cum pot.

- Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

@Jiuu ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

|------------------------------------------LSPD nu mai recruteaza. Cererile sunt inchise!----------------------------------------------|

Edited by bogdanila
Link to comment
Share on other sites

Nume: darkblood

 

- Rank: 4

 

- Doresc functia pentru ca: Doresc sa am functia de tester deoarece  in primul rand imi place sa mi indrum candidatii pe drumul cel bun si sa ii invat arta politiei :)) , in al doilea rand daca ai rank 4 trebuie sa ai neaparat tester pentru ca daca n ai tester nu prea ajuti factiunea asa tare 

iar in al treilea rand doresc sa revin la functia de tester de dragul vremurilor trecute pe cand dadeam teste ...

 - Alte precizări: O zi faina!

Edited by Darkblood
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Lieutenant.

- Rank: 4

- Doresc functia pentru ca:  Nu am mai fost niciodata tester, sunt foarte activ si doresc sa ajut candidatii sa sustina cat mai rapid testele. Totodata, doresc sa ajut la testarea candidatilor si consider ca sunt pregatit pentru a face parte din conducerea factiunii. Nu am ocupat niciodata o functie mai importanta intr-o factiune si consider ca acum este momentul potrivit pentru a demonstra ca nu ocup un loc degeaba in LSPD si pot sa fac ceva pentru aceasta factiune, si anume de a sustine testele cu candidatii. Sa nu mai spun ca aceasta functie necesita activitate buna, atentie, rabdare si vigilenta, iar eu ma consider ideal pentru aceasta functie. 

- Alte precizări: Sper sa mi se acorde o sansa. Nu am fost niciodata tester.

Edited by uN Lieutenant
Link to comment
Share on other sites

Nume: Mihaita

- Rank: 4

- Doresc functia pentru ca:  In primul rand imi doresc aceasta functie deoarece vreau sa testez jucatorii ce sunt acceptati, lucru pe care l-am mai facut la alte factiuni, este o mare responsabilitate si o noua "auto-provocare" cum ii spun eu, adica o provocare data de mine pentru mine ca sa imi testez abilitatiile, de asemenea am si rabdare lucru care este important unui membru cu functie de tester. In al doilea rand prin aceasta functie o sa fac parte din conducerea factiunii, lucru ce mi l-am propus de cand am aplicat. De asemenea prin aceasta functie imi pot arata activitatea si imi pot face noi prieteni. Ultimul lucru ar fi faptul ca aceste teste date ma ajuta la punctele pentru avansare in rank, astfel sa ajung la rank 5 mai repede, obiectiv ce mi l-am propus cand am intrat, si sa fiu mai respectat de toti si sa ajut cu tot ce pot conducerea acestui departament.

 - Alte precizări: Sper sa mi se acorde o sansa si promit ca nu voi dezamagii.

Edited by South Mihaita
Link to comment
Share on other sites

Nume: Larisa

 

- Rank: 4

 

- Doresc functia pentru ca: Vreau sa testez jucatorii care aplica in LSPD. Mi se pare o functie destul de importanta si consider ca am suficienta rabdare. Am mai fost tester acum ceva timp si mi-a placut, asa ca vreau sa repet aceasta experienta. 

 

 - Alte precizări: O zi faina!

Edited by Larisa.
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Berlin

- Rank: Captain (5)

- Doresc funcita pentru ca: Deoarece as dori sa experimentez si aceasta parte a factiunii pentru a acumula mai multa experienta cu privire la regulamentul intern si de a ma implica mai mult in ceea ce inseamna LSPD. De asemnea, as dori sa mai adaug faptul ca functia de tester reprezinta o responsabilitate si o provocare destul de mare pentru mine, fiind un alt argument pentru care imi doresc sa devin tester.

- Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

- Nume:Jador.50CENT

- Rank:5

- Doresc funcita pentru ca: Vreau să fac parte din nou din această echipă deoarece am mai fost acum un an aproximativ, știu cu ce se ocupă și m-aș descurca fără probleme, îmi place să susțin teste cu candidații noi, am răbdarea necesară pentru fiecare candidat în parte și chiar aș vrea să mă 'reîntorc' aici.

- Alte precizări:Multumesc frumos.

Link to comment
Share on other sites

Nume:.R.a.m.y

- Rank4

- Doresc funcita pentru ca: Vreau să fac un pas inainte in aceasta fracțiune având aceasta responsabilitate, si plăcere totodata de a testa candidații.Am experiența in pd de 3 ani si o sa ma descurc fără probleme.

- Alte precizări:Multumesc frumos.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Cosmin1506

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Vreau să fiu un membri inportant in aceasta factiune , sa imi ating toate obiectivele in LSPD , sa dau testele corect sa bag oameni care chiar merita si care stiu cu ce se mananca factiunea asta , sunt foarte activ , pus pe treaba , sunt in pd de ceva timp consider ca stiu ce am de facut si ce am facut pana acum am facut bine.

- Alte precizări:Multumesc pentru timp ul acordat!!!

Link to comment
Share on other sites

@Darkblood ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

@uN Lieutenant ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

@South Mihaita ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

@Gustynn Cosmynn Imi pare rau dar raspunsul meu este negativ, te rog sa incerci din nou data viitoare

@Larisa. ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

@Berlin Imi pare rau dar raspunsul meu este negativ, te rog sa incerci din nou data viitoare

@Jador.50CENT ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

@RamY Imi pare rau dar raspunsul meu este negativ, te rog sa incerci din nou data viitoare

@Cosmin1506 ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

Edited by bogdanila
Link to comment
Share on other sites

Nume: Io[N]uT.z

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Vreau să fiu un membri inportant in aceasta factiune , sa imi ating toate obiectivele in LSPD , sa dau testele corect sa bag oameni care chiar merita si care stiu cu ce se mananca factiunea asta , sunt foarte activ , pus pe treaba , sunt in pd de ceva timp consider ca stiu ce am de facut si ce am facut pana acum am facut bine.

- Alte precizări:Multumesc pentru timp ul acordat!!!

Link to comment
Share on other sites

Nume: Cosmynn_CN

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Doresc sa fiu un membru mai important in acest departament, sa imi ating toate scopurile in LSPD, vreau sa fiu un testert corect ( adica sa dau testele corect si sa bag oamnei care chiar merita in acest departament si care chiar stiu cu ce se ocupa departament-ul acesta).

Eu sunt o porsoana activa,sunt in departament-ul acesta minunat de 123 zile, si consider ca stiu ce am de facut.

- Alte precizări: Multumesc foarte mult, pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

|---------- Aplicatii: ON ----------|

LSPD recruteaza 2 testeri

Inainte sa aplicati fiti siguri ca indeplitini cerintele de pe prima pagina

si ca sunteti capabili sa va indepliniti datoria ca tester.

Doar cei mai buni vor fi acceptati, daca sunt deja 2 aplicatii nu inseamna ca nu mai ai sanse!

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Berlin

- Rank: Captain (5)

- Doresc funcita pentru ca: Deoarece as dori sa experimentez si aceasta parte a factiunii pentru a acumula mai multa experienta cu privire la regulamentul intern si de a ma implica mai mult in ceea ce inseamna LSPD. De asemnea, as dori sa mai adaug faptul ca functia de tester reprezinta o responsabilitate si o provocare destul de mare pentru mine, fiind un alt argument pentru care imi doresc sa devin tester.

- Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

  • Pikovit changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]
  • zEu. changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]
  • Hard locked this topic
  • Hard unlocked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.