Jump to content

LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]


GigGs11 Legend
 Share

Recommended Posts

- Nume: Larisa

-Rank: Captain (5)

-Doresc functia pentru ca: Vreau sa testez jucătorii si odata cu aceasta functie sa capat mai multa experienta. Este o functie destul de importanta in cadrul unei facțiuni ce necesita rabdare, iar eu consider ca ma incadrez.

-Alte precizari: Multumesc frumos! 

Link to comment
Share on other sites

@Berlin si @Larisa. cu 15 ore pe luna nu consider ca sunteti destul de activi incat sa puteti face parte din echipa de testeri. Avem nevoie de membri activi care sa poata fi gasiti in timpul zilei de candidati online.

-------------------- x Aplicatii respinse.

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

Nume: Dracus

- Rank: 5

- Doresc aceasta funcție, fiindcă până acum nu am avut ocazia sa o incerc cu adevărat. Vin de pe rpg3. Acolo am fost testat, dar mi s-a luat acest privilegiu din cauza calculatorului meu care nu mergea prea bine (15 fps in joc). Timpul a trecut, iar eu am reusit sa-mi cumpăr un calculator de top. Cu această ocazie vreau sa obtin din nou funcția de tester. Ar fi o onoare dacă mi-ati putea oferi din nou aceasta functie improtanta pentru mine.

- Alte precizări: Stiu ca activitatea mea lasa de dorit, dar am vrut sa ma bucur de aceasta vacanta cat mai este.... Sper sa ma întelegeti, iar daca nu voi fi acceptat, nu o sa ma dau batut! 

Vă mulțumesc!?

Link to comment
Share on other sites

@Dracus Nu te pot accepta din moment ce mai sus am respins pe motiv de inactivitate, dar cand iti vei repara activitatea vei fi bine venit sa reaplici. La fel si cei de mai sus. O zi buna!

-------------------- x Aplicatie respinsa.

Link to comment
Share on other sites

|---------- Aplicatii: ON ----------|

LSPD recruteaza 2 testeri

Inainte sa aplicati fiti siguri ca indeplitini cerintele de pe prima pagina

si ca sunteti capabili sa va indepliniti datoria ca tester.

Doar cei mai buni vor fi acceptati, daca sunt deja 2 aplicatii nu inseamna ca nu mai ai sanse!

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Berlin

- Rank: Captain (5)

- Doresc funcita pentru ca: Deoarece as dori sa experimentez si aceasta parte a factiunii pentru a acumula mai multa experienta cu privire la regulamentul intern si de a ma implica mai mult in ceea ce inseamna LSPD. De asemnea, as dori sa mai adaug faptul ca functia de tester reprezinta o responsabilitate si o provocare destul de mare pentru mine, fiind un alt argument pentru care imi doresc sa devin tester.

- Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.


 

 
Link to comment
Share on other sites

- Nume:[Turbat]XyHard[]

- Rank:4 fost 5

- Doresc funcita pentru ca: Am o gramada de zile in lspd, vreau tester inapoi! Faza cu Spuaul era pt ca ENE o mai fo pe contu meu si el mi a facut raportu mult timp. Vreau sa ma imprietenesc cu colegii din prima. SA MA APUC SA STRANG SI AMINTIRI DIN TESTER LSPD, Vreau sa fiu tester.  Si sa nu uitam vreau sa fiu tester ca vreau sa fiu tester... Toata lumea stie CA NU AM LUAT UN LEU DE LA CANDIDATI. Eu cat mai traiesc in lspd vreau sa am tester, sa testez candidatii si sa le ofer serviciile cele mai bune de tester.

- Alte precizări: VREAU SA FIU TESTER!!! 

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Larisa

-Rank: Captain (5)

-Doresc functia pentru ca: Vreau sa testez jucătorii si odata cu aceasta functie sa capat mai multa experienta. Este o functie destul de importanta in cadrul unei facțiuni ce necesita rabdare, iar eu consider ca ma incadrez.

-Alte precizari: Multumesc frumos! 

Link to comment
Share on other sites

@Berlin Ai fost acceptat, de acum faci parte din echipa de testeri, te rog sa citesti regulamentul testerilor, te voi adauga intr-un PM unde il poti gasi.

@Larisa. Ai fost acceptata, de acum faci parte din echipa de testeri, te rog sa citesti regulamentul testerilor, te voi adauga intr-un PM unde il poti gasi.

@Gabihard Ai fost scos de curand din echipa de testeri si inca nu consideram ca este timpul potrivit pentru a te reintoarce, ne pare rau, raspunsul este negativ.

|---------- Aplicatii: OFF ----------|

Link to comment
Share on other sites

  • TheTom locked this topic

|---------- Aplicatii: ON ----------|

LSPD recruteaza 3 testeri

Inainte sa aplicati fiti siguri ca indeplitini cerintele de pe prima pagina

si ca sunteti capabili si activi incat sa va indepliniti datoria ca tester.

Doar cei mai buni vor fi acceptati, daca sunt deja 2 aplicatii nu inseamna ca nu mai ai sanse!

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

 Nume: Kimbal

- Rank: 5

- Doresc funcita pentru ca: Sunt un bun cunoscator al regulamentului si doresc sa-mi pun amprenta asupra factiunii.

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: da

- Alte precizări: Merci

Edited by Kimbal
Link to comment
Share on other sites

Nume: Andrei[Legend]

- Rank: Lieutenant (4)

- Doresc funcita pentru ca: Salut! In primul rand doresc această funcție din mai multe motive, unul din ele ar fi ca sunt destul de activ pe server, in factiune, al doilea motiv ar fi ca vreau sa testez viitori Candidați, si un ultimul motiv, vreau sa ajut cu cat mai mult posibil această factiune, având in vedere ca activitatea a inceput sa scada pe server si multi sunt inactivi, ore putine, raport minim, etcc, cam atât am avut de spus. O seara/zi bună!

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

- Alte precizări: Multumesc frumos, pentru timpul acordat citiri aplicației!

Edited by Andrei Legend
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Cristian

- Rank: Captain (5)

- Doresc functia pentru ca:Vreau sa experimentez cunstintele jucatorilor care vor sa inte in LSPD.

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

- Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.

Edited by Cristian ToV
Link to comment
Share on other sites

Nume: []XyHard[]

- Rank:5

- Doresc funcita pentru ca: vreau sa revin in echipa de testeri, vreau sa le ofer candidatiilor un test cat mai placut, sa fac ceva util cu cele 670 zile de lspd, sa aiut factiunea cat mai mult

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

- Alte precizări: succes

Edited by Gabihard
Link to comment
Share on other sites

Nume: [1ST]Sn[A]ke

- Rank:5

- Doresc funcita pentru ca: Deoarece vreau sa descopar si latura aceasta din LSPD, imi doresc sa ajut canditatii noi sa intre in familia noastra, ca sa intre in acesta factiune trebuie sa stie foarte mult ce tebuie sa faca [regulametul ] .

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

- Alte precizări: Multumesc !

Edited by 2KKPanda
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Markovnicov

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Vreau sa revin in functia de tester(am fost si pe RPG3) si cred ca merit aceasta sansa, doarece sunt un player foarte activ.

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

- Alte precizări: Multumesc pentru raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Nume:Agent_47

- Rank:5

- Doresc funcita pentru ca: A venit momentul ca sa fac si eu ceva pentru factiunea aceasta ..ceva mai mult si sa adaugam cati mai multi jucatori { fideli ]

Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

- Alte precizări: succes

Link to comment
Share on other sites

 Nume: 19DaNi

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Doresc aceasta functie deoarece este o experienta noua si merita incercata, promit ca voi fi atent si corect si sa aduc playeri in factiune cu un zambet pe fata. Sunt activ si serios si cred ca merit aceasta sansa, pe langa cele 2 FW- uri.

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: da.

- Alte precizări: Succes

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Lolipop.RememberG

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Vreau sa ajut factiunea,sa ma asigur ca cei care intra sunt campabili si ca stiu precis ce au de facut, realizez ca asta duce la binele factiuni: mai putine FW-uri, comportament mai serios etc..  Testerul joaca un rol foarte important si ma simt pregatit pentru acest rol.

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

- Alte precizări: Doamne ajuta!

Edited by Lolipop.
Link to comment
Share on other sites

@Kimbal @South IoNuTz @Andrei Legend @Cristian ToV @Gabihard @2KKPanda @Markovnikov @StefanBogdan @Tudy97 @19Dani.T @Lolipop. Va astept astazi la ora 20:00 pe toti la un test in HQ pentru a va putea da rezultat final (admis/respins). Mult succes!

Nu este ceva anume din care sa va pregatiti, va fi mai mult un test sa vedem cum ganditi si cum actionati, daca stiti regulamentul poate fi un plus, dar nu punem accent neaparat pe asta.

Testul va fi sustinut cu toti in acelasi timp si nu va dura mult, mai multe detalii va voi da atunci.

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

Notele obtinute la test:

@Kimbal 8 - Respins

@South IoNuTz 12 - Admis

@Andrei Legend 12 - Admis

@Cristian ToV 9 - Respins

@Gabihard 11 - Admis

@2KKPanda 6 - Respins

@Markovnikov 8 - Respins

@StefanBogdan 7 - Respins

@Tudy97 8 - Respins

@19Dani.T 7 - Respins

@Lolipop. 9 - Respins

Edited by TheTom
Link to comment
Share on other sites

  • Pikovit changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]

------ APLICATII TESTER ON -----

<<< LSPD recruteaza 2 testeri activi si seriosi ! >>>

Doar cei mai buni vor fi acceptati, daca sunt deja 2 aplicatii nu inseamna ca nu mai ai sanse !

Edited by Pikovit
Link to comment
Share on other sites

 Nume: Stevensen

- Rank: 5

- Doresc functia pentru ca: Vreau sa ajut factiunea,sa ma asigur ca cei care intra sunt capabili si ca stiu ce au de facut, realizez ca asta duce la binele factiunii. 

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

- Alte precizări: Mssss

Edited by Aim Stevensen
Link to comment
Share on other sites

  • Pikovit changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]
  • zEu. changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]
  • Hard locked this topic
  • Hard unlocked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.