Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]


GigGs11 Legend
 Share

Recommended Posts

Nume: .Gabriela.

- Rank: 4

- Doresc functia pentru ca: A venit timpul sa fac și eu ceva util pentru aceasta factiune, având experienta din trecut cu funcția de Tester.

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

- Alte precizări: multu

Link to comment
Share on other sites

- Nume: []MaNNu.jR;

 

- Rank: Lieutenant (4);

 

- Doresc funcita pentru ca: Doresc aceasta funcție pentru ca îmi este dor de a avea o funcție in general, asta in primul rand. In plus, nu mă simt destul de prezent în organizarea facțiunii, faptul ca vreau sa mi petrec cat de mult timp se poate aici, mă face să cred ca ar fi bine sa incep de pe acum prin a depune ajutor.

 

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Bineînțeles, nu as mai fi aplicat altfel.

 

- Alte precizări: Legat de un criteriu important, orele jucate, inca lucrez la ele, promit ca activitatea mea se va mari, am o perioada puțin mai nasoala în viața mea. Revin cu forte proaspete. Spor!

Edited by MaNNu. ToV
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Andrei[Legend]

- Rank: Captain (5)

- Doresc funcita pentru ca: Salut! In primul rand doresc această funcție din mai multe motive, unul din ele ar fi ca sunt destul de activ pe server, in factiune + experienta mare din factiune si ca tester, al doilea motiv ar fi ca vreau sa testez viitori Candidați, un ultimul motiv ar fii ca vreau sa ajut cu cat mai mult posibil această factiune, având in vedere ca activitatea a inceput sa scada pe server si multi sunt inactivi, ore putine, raport minim, etc, cam atât am avut de spus. O seara/zi bună!

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

- Alte precizări: Multumesc frumos, pentru timpul acordat citiri aplicației!

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2022 at 12:35 AM, Aim Stevensen said:

 Nume: Stevensen

- Rank: 5

- Doresc functia pentru ca: Vreau sa ajut factiunea,sa ma asigur ca cei care intra sunt capabili si ca stiu ce au de facut, realizez ca asta duce la binele factiunii. 

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

- Alte precizări: Mssss

Aplicatie acceptata, am vazut ca ti-ai marit activitatea.

On 5/6/2022 at 10:51 AM, .Gabriela. said:

Nume: .Gabriela.

- Rank: 4

- Doresc functia pentru ca: A venit timpul sa fac și eu ceva util pentru aceasta factiune, având experienta din trecut cu funcția de Tester.

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

- Alte precizări: multu

Aplicatie acceptata, activitatea ta lunara de luna aceasta este foarte buna.

On 5/7/2022 at 1:44 AM, MaNNu. ToV said:

- Nume: []MaNNu.jR;

 

- Rank: Lieutenant (4);

 

- Doresc funcita pentru ca: Doresc aceasta funcție pentru ca îmi este dor de a avea o funcție in general, asta in primul rand. In plus, nu mă simt destul de prezent în organizarea facțiunii, faptul ca vreau sa mi petrec cat de mult timp se poate aici, mă face să cred ca ar fi bine sa incep de pe acum prin a depune ajutor.

 

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Bineînțeles, nu as mai fi aplicat altfel.

 

- Alte precizări: Legat de un criteriu important, orele jucate, inca lucrez la ele, promit ca activitatea mea se va mari, am o perioada puțin mai nasoala în viața mea. Revin cu forte proaspete. Spor!

Aplicatie respinsa, ai doar 6h jucate luna aceasta.

On 5/7/2022 at 5:51 PM, Andrei Legend said:

- Nume: Andrei[Legend]

- Rank: Captain (5)

- Doresc funcita pentru ca: Salut! In primul rand doresc această funcție din mai multe motive, unul din ele ar fi ca sunt destul de activ pe server, in factiune + experienta mare din factiune si ca tester, al doilea motiv ar fi ca vreau sa testez viitori Candidați, un ultimul motiv ar fii ca vreau sa ajut cu cat mai mult posibil această factiune, având in vedere ca activitatea a inceput sa scada pe server si multi sunt inactivi, ore putine, raport minim, etc, cam atât am avut de spus. O seara/zi bună!

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

- Alte precizări: Multumesc frumos, pentru timpul acordat citiri aplicației!

Aplicatie respinsa, ai doar 4h jucate luna aceasta.

Link to comment
Share on other sites

  • Jackus changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]
  • Pikovit locked this topic
  • Jackus unlocked this topic

------ APLICATII TESTER ON -----

<<< LSPD recruteaza 2 testeri activi si seriosi ! >>>

Suntem in cautare de 2 Testeri activi, fiecare dintre rank 4+ are o sansa sa primeasca aceasta functie, succes!

Link to comment
Share on other sites

- Name: Blue.Stefanut

- Rank: 5

- I want this function becouse: vreau sa incerc ceva nou in factiunea asta + sa cunosc persoane noi si sa cunosc membrii noi

- Other specifications: am ore putine luna asta din cauza ca am avut probleme si am avut inactivitate pana sapt asta, daca iau tester o sa fiu mai activ:))

Link to comment
Share on other sites

- Nume: GarfIeLD

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Imi doresc aceasta functie pentru ca sunt destul de activ si pot ajuta aceasta factiune prin functia de tester . Cum am spus mereu, imi doresc cat mai multe atributiuni si vreau sa ma implic total in dezvoltarea si ajutarea acestei factiuni . Sper sa primesc aceasta oportunitate . 

- Alte precizări: Mersi de atentie. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2022 at 9:47 PM, Blue.Stefan said:

- Name: Blue.Stefanut

- Rank: 5

- I want this function becouse: vreau sa incerc ceva nou in factiunea asta + sa cunosc persoane noi si sa cunosc membrii noi

- Other specifications: am ore putine luna asta din cauza ca am avut probleme si am avut inactivitate pana sapt asta, daca iau tester o sa fiu mai activ:))

Aplicatie respinsa, activitatea ta lunara nu este tocmai una de dorit, ai doar 10h jucate in 18 zile, te astept cu alta aplicatie cand iti vei imbunatati activitatea.

49 minutes ago, Garf1eLD said:

- Nume: GarfIeLD

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Imi doresc aceasta functie pentru ca sunt destul de activ si pot ajuta aceasta factiune prin functia de tester . Cum am spus mereu, imi doresc cat mai multe atributiuni si vreau sa ma implic total in dezvoltarea si ajutarea acestei factiuni . Sper sa primesc aceasta oportunitate . 

- Alte precizări: Mersi de atentie. 

Aplicatie acceptata, activitatea ta lunara de luna aceasta este foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

  •  Nume:  ALex
  •  Rank: 4
  • -Doresc funcita pentru ca:  Pentru ca sunt un membru vechi cu experienta si doresc sa ajut aceasta factiune cat mai mult . Vreau sa avem membrii buni in factiune pe care putem sa ne bazam in orice situatie . 
  • Alte precizări:  Multumesc frumos , o sa maresc activitatea dupa aceasta perioada de vara . 
Edited by ALex
Link to comment
Share on other sites

On 7/14/2022 at 5:05 PM, ALex said:
  •  Nume:  ALex
  •  Rank: 4
  • -Doresc funcita pentru ca:  Pentru ca sunt un membru vechi cu experienta si doresc sa ajut aceasta factiune cat mai mult . Vreau sa avem membrii buni in factiune pe care putem sa ne bazam in orice situatie . 
  • Alte precizări:  Multumesc frumos , o sa maresc activitatea dupa aceasta perioada de vara . 

Aplicatie acceptata. Bine ai venit in echipa testerilor.

Link to comment
Share on other sites

On 8/25/2022 at 12:53 AM, DavidAntonio said:

- Nume: DavidAntonio

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: vreau să experimentez ceva nou, să am un scop în această facțiune și să o ajut cu tot ce pot.

- Alte precizări: Mulțumesc!

Acceptat. Ne vedem pe joc pentru a avea o discutie.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: BAWZ

- Rank: 5

- Doresc funcita pentru ca: vreau sa ajut departamentul si consider ca sunt pregatit pentru aceasta functia deoarece am mai avut-o in trecut.

- Alte precizări: Mulțumesc!

Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2022 at 7:15 PM, Weeld said:

 

- Nume: BAWZ

- Rank: 5

- Doresc funcita pentru ca: vreau sa ajut departamentul si consider ca sunt pregatit pentru aceasta functia deoarece am mai avut-o in trecut.

- Alte precizări: Mulțumesc!

Acceptat. Ne vedem pe joc.

Link to comment
Share on other sites

  • Pikovit changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]
  • Pikovit locked this topic

------ APLICATII TESTER ON -----

<<< LSPD recruteaza 4 testeri activi si seriosi ! >>>

Doar cei mai buni vor fi acceptati, daca sunt deja 2 aplicatii nu inseamna ca nu mai ai sanse !

Edited by Pikovit
Link to comment
Share on other sites

  • Pikovit changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]
  • Pikovit unlocked and locked this topic
  • Pikovit unlocked this topic

Nume: Tatuu

- Rank:4

- Doresc funcita pentru ca: sa ajut departamentul in sesiunile de recrutare, introducând aici oameni capabili și serioși. 

- Alte precizări: ne audem! 

Link to comment
Share on other sites

Nume: FacTOTsiNefis

 

- Rank: 5

 

- Doresc functia pentru ca: A venit timpul sa fac și eu ceva util pentru acest departament, chiar daca este a 2 a oara când aplic sper sa fiu acc de aceasta data.

 

- Am citit cerintele si precizarile din primul topic: Da

 

- Alte precizări: ms

Link to comment
Share on other sites

  • Pikovit changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]
  • Pikovit locked this topic
On 11/18/2022 at 1:59 PM, TTU said:

 

Nume: Tatuu

- Rank:4

- Doresc funcita pentru ca: sa ajut departamentul in sesiunile de recrutare, introducând aici oameni capabili și serioși. 

- Alte precizări: ne audem! 

Aplicatie acceptata. Cauta-ma in joc sau pe wapp pentru mai multe detalii.

On 11/18/2022 at 2:05 PM, Salvatore007 said:

- Nume: Salvatore007

 

- Rank: 4.

 

- Doresc functia pentru ca: Vreau sa ajut factiunea și membrii noi. 

 

- Alte precizări: Multumesc.

Aplicatie acceptata. Cauta-ma in joc sau pe wapp pentru mai multe detalii.

Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2022 at 3:26 PM, LuKREGELE said:

- Nume: luk

- Rank:4

- Doresc funcita pentru ca: imi face placere sa interactionez cu jucatori si as ajuta factiunea prin implicarea mea.

- Alte precizări: Multumesc

Aplicatie acceptata. Cauta-ma in joc sau pe wapp pentru mai multe detalii.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, TLG AleKs. said:

- Nume: Ale[K]s.

- Rank: 5

- Doresc funcita pentru ca: vreau sa ajut la testarea noilor candidați

- Alte precizări: Mersi. 

Aplicatie acceptata. Cauta-ma in joc sau pe wapp pentru mai multe detalii.

Edited by Pikovit
Link to comment
Share on other sites

  • Pikovit changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]
  • zEu. changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]
  • Hard unlocked this topic
  • Hard locked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.