Jump to content

LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]


GigGs11 Legend
 Share

Recommended Posts

* Name:TyLenoL

* Rank:5

* RPG bar (small):: Tylenol.png

* Why do you want this function?: I want to help English players join LSPD, under strict rules ofcourse

* Do you speak english fluently?: YES!

* Do you think you can help us with the candidates?: I have alot of time in LSPD good and bad and i think its time to help you carry the weight of LSPD.

* Other specifications: i Would like to test only English players as i dont speak Romaining very well, so i will be the english tester!

Link to comment
Share on other sites

* Nume: .AnNDrei.

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): .AnNDrei..png

* De ce dorești această funcție?: Doresc sa fiu tester deoarece vreau sa testez candidatii si sa vad cat poate si cat de bine pregatit este un candidat si daca isi merita locul in factiune, cu alte cuvinte vreau ca in LSPD sa intre cei mai pregatiti candidati.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes, of course

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur

* Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat !

Edited by AnNDrei Andrei
Link to comment
Share on other sites

* Nume: D@NY3L

* Rank: 5 

* Bară RPG (cea mică): D@NY3L.png

* De ce dorești această funcție?: pentru a testa playerii care doresc sa intre in factiune si a ajuta factiunea 

* Ai cunoștințe de limba engleză?:da 

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: da 

* Alte precizări: Multumesc anticipat ! 

Edited by danyelno18
Link to comment
Share on other sites

@TylenoL you have been rejected. We need a serious person, who will do their job. You have lost your chance, because you retired too soon.

@AnNDrei Andrei ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM. Îți recomandăm să citești încă odată regulamentul!

@danyelno18 ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM. Îți recomandăm să citești încă odată regulamentul!

                                                                                                                                                                                                                                        

LSPD nu mai recrutează. Aplicaţiile sunt închise!

Link to comment
Share on other sites

* Name:TyLenoL

* Rank:5

* RPG bar (small):: Tylenol.png

* Why do you want this function?: I want to help English players join LSPD, under strict rules ofcourse

* Do you speak english fluently?: YES!

* Do you think you can help us with the candidates?: I have alot of time in LSPD good and bad and i think its time to help you carry the weight of LSPD.

* Other specifications: i Would like to test only English players as i dont speak Romaining very well, so i will be the english tester!

 

Link to comment
Share on other sites

* Nume: Heisenberg

* Rank: Locotenent

* Bară RPG (cea mică): Heisenberg62.png

* De ce dorești această funcție?: Sa pot sa ajut factiunea, ca nu prea sunt testeri. Iar acum am ocazia.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Sigur ca da.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Sigur ca da.

* Alte precizări: Sa traiti!

Link to comment
Share on other sites

@TylenoL you have been accepted. Pay attention to the forum, you will be added soon in a PM. I recommend you to read again the rules!

@Heisenberg ToV ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM. Îți recomandăm să citești încă odată regulamentul!

                                                                                                                                                                                                                                        

LSPD nu mai recrutează. Aplicaţiile sunt închise!

Link to comment
Share on other sites

* Nume: BogdyPlays

* Rank: 5

* Bară RPG (cea mică): BogdyPlays.png

* De ce dorești această funcție?: Deoarece vreau sa descopar si latura aceasta din LSPD, imi doresc sa ajut canditatii noi sa intre in familia noastra, pentru a intra in LSPD, trebuie sa fii destul de capabil, trebuie sa cunosti regulamentul, cred ca vom putea scapa de acesti "TESTERI" care vand test log-ul pe o anumita suma de bani, mi se pare un lucru destul de jenant, poti invata extrem de usor cateva notiuni, daca tot vrei sa treci, invata. Consider ca sunt un om care va putea ajuta aceasta factiune.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Desigur, am fost si in factiunea LSSI unde puteam comunica doar in limba engleza pentru a ma intelege cu ceilalti colegi.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.

* Alte precizări: Multumesc frumos, seara buna!

Link to comment
Share on other sites

* Nume:bogdy01

* Rank:4

* Bară RPG (cea mică):bogdy01.png

* De ce dorești această funcție?:Am vazut ca nu sunt testeri si vreau sa ajut si eu factiunea

* Ai cunoștințe de limba engleză?:Da

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Da

* Alte precizări:Salut

Link to comment
Share on other sites

* Nume: Jiuu

* Rank: 5

* Bară RPG (cea mică): jiuu.png

* De ce dorești această funcție?: Vreau sa ajut factiunea si mi-a placut sa fiu tester inca de pe vremea de cand eram in SF Taxi, asa ca vreau sa incerc din nou.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes, I have.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.

* Alte precizări: Multumesc ! 

Link to comment
Share on other sites

@bogdanila ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

@The Last Generation Jiuu ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

@BogdyPlays ai fost respins. Comportamentul tau lasa de dorit.

 

|-------------------------------------------------------------------LSPD recruteaza inca 2 testeri!------------------------------------------------------------------------------|

Edited by TL AleXe22
Link to comment
Share on other sites

* Nume: BogdyPlays

* Rank: 5

* Bară RPG (cea mică): BogdyPlays.png

* De ce dorești această funcție?: Deoarece vreau sa descopar si latura aceasta din LSPD, imi doresc sa ajut canditatii noi sa intre in familia noastra, pentru a intra in LSPD, trebuie sa fii destul de capabil, trebuie sa cunosti regulamentul, cred ca vom putea scapa de acesti "TESTERI" care vand test log-ul pe o anumita suma de bani, mi se pare un lucru destul de jenant, poti invata extrem de usor cateva notiuni, daca tot vrei sa treci, invata. Consider ca sunt un om care va putea ajuta aceasta factiune.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Desigur, am fost si in factiunea LSSI unde puteam comunica doar in limba engleza pentru a ma intelege cu ceilalti colegi.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.

* Alte precizări: Multumesc frumos, seara buna!

Link to comment
Share on other sites

* Nume: Pavel18   ⚠️

 

* Rank: 5 

* Bară RPG (cea mică):  ?      Pavel18.png     ?

 

* De ce dorești această funcție?: Pentru a oferii ajutor factiunii.

*

Ai cunoștințe de limba engleză?: Daa.

 

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Normal.

 

* Alte precizări: Multumesc pentru atentie

Edited by kristi234
Link to comment
Share on other sites

@BogdyPlays ai fost respins. Comportamentul tau lasa de dorit.

@kristi234 ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

 

|------------------------------------------LSPD mai recruteaza inca 2 testeri!----------------------------------------------|

Edited by TL AleXe22
Link to comment
Share on other sites

* Nume: MyTza..

* Rank: 4 

* Bară RPG (cea mică):  MyTza...png  

* De ce dorești această funcție?: Am observat ca sunt putini testeri si am decis sa ajut daca se poate. Vreau sa vad daca candidatii sunt bine pregatiti si daca merita sa intre in LSPD

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da

* Alte precizări: Succes

 

Edited by MyTza
Link to comment
Share on other sites

@MyTza ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

 

|------------------------------------------LSPD mai recruteaza inca 1 tester!----------------------------------------------|

 

Link to comment
Share on other sites

* Nume: Gabiionita

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): GabiIonita.png

* De ce dorești această funcție?: Doresc sa ajut factiunea LSPD, dand teste cu noi candidati, pe care sa ii evaluez dupa cunostinta lor, incat sa avem in factiune numai oameni care stiu regulamentul pentru ca reclamatiile sa fie date trecutului ca membrii nostri sa nu fie sanctionati!

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, cunosc limba engleza.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur

* Alte precizări: Multumesc!

Edited by Gabihard
Link to comment
Share on other sites

Nume: Tassimo

* Rank: 5

* Bară RPG (cea mică):  https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Tassimo

* De ce dorești această funcție?: Deoarece vreau sa testez fiecare candidat care doreste sa intre in LSPD. Vreau sa vad daca fiecare candidat isi merita locul in factiune, sau nu.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur

* Alte precizări: Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

* Nume: BogdyPlays

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): BogdyPlays.png

* De ce dorești această funcție?: Deoarece vreau sa descopar si latura aceasta din LSPD, imi doresc sa ajut canditatii noi sa intre in familia noastra, pentru a intra in LSPD, trebuie sa fii destul de capabil, trebuie sa cunosti regulamentul, cred ca vom putea scapa de acesti "TESTERI" care vand test log-ul pe o anumita suma de bani, mi se pare un lucru destul de jenant, poti invata extrem de usor cateva notiuni, daca tot vrei sa treci, invata. Consider ca sunt un om care va putea ajuta aceasta factiune.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Desigur, am fost si in factiunea LSSI unde puteam comunica doar in limba engleza pentru a ma intelege cu ceilalti colegi.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.

* Alte precizări: Multumesc frumos, seara buna!

Link to comment
Share on other sites

  • Pikovit changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]
  • zEu. changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]
  • Hard locked this topic
  • Hard unlocked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.