Jump to content

Windows 7 - Problema drivere


LoLife
 Share

Recommended Posts

Ce problema ai (detalii clare, nu "uitati in screenshot/video)?:  Dupa instalare windows nu am niciun driver, nu merge usb-urile nu merge touchpad de la laptop nimic insa in timpul instalarii windowsului merg toate, si usb-urile si touchpad-ul chiar daca hard-diskul este formatat.

De cat timp aveti problema respectiva ?:  De o saptamana incerc sa gasesc rezolvare ... si nimic. Tin sa precizez ca am incercat 4 windows-uri 7 de pe filelist.

Sistem de operare ?: Windows 7 Ultimate x64/x32 / Proffesional x64 / Home Premium x64.

Screenshot/Video: Nu necesita..
Link catre posibilele rezolvari pe care le-ai incercat pe Google si nu au mers dintr-un motiv sau altul: Tot ce am gasit pe youtube.. la acei baieti le mergea placa de retea (LAN) si aveau acces la interenet, eu nu am niciun driver, nici mouse-ul nu-l pot misca pe acel laptop. Nici macar stick-ul nu mi-l citeste.. Dar v-am zis in timpul instalarii cand faci partitiile merg toate usb-urile inclusiv si touchpad.

EDIT: habar nu aveti cat ma chinui cu sa-mp pe linux :))

Edited by LoLife
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.