Jump to content

Prezentare - Ciprian.


Ares'
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: lCiprian aka Aresl ;
- Prenume: Ciprian ;
- Varsta: 17 (18 loading...) ;
- Locatia: Suceava, România ;
- Ocupatie: Elev ;
- Jocul(rile) preferat(e): SonyMt2 şi mai joc un joc în browser, dar mai mult de plictiseală... Am jucat şi SA:MP cu un prieten... dar s-a lăsat, aşadar m-am lăsat şi eu...
- Hobby-urile tale: Desenul, ceea ce ţine de design(virtual - editare poze), muzica, filmele...
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): 
Sunt o persoană sociabilă, mă ataşez destul de uşor de unele persoane, mă enervez destul de uşor, am atitudine de lider şi... nu-mi place să mi se dea ordine.
Urăsc să fiu contrazis atunci când am dreptate. 
Sunt în stare "să tai şi să spânzur" până se dovedeşte că am dreptate, iar când se ajunge la acel moment, mă pricep să "scot ochii" de minune pe motiv că aveam dreptate.
Sunt o fire prietenoasă, calmă, dar dacă am ajuns să mă enervez, atunci să te ţii.
Nu suport glumele proaste, "miştocăreala", limbajul "de peşteră/cartier"(vulgar), şi nu în ultimul rând urăsc oamenii care se dau drept "prieteni" doar cât timp îi ajuţi.
Îmi place să vizionez filme/seriale, să editez în PS, să ajut lumea şi să ascult muzică.

[RESPECTĂ ŞI VEI FI RESPECTAT!]
["Before you judge how I live my life, I suggest you take a good look at you own."]

- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De la o prietenă ;
- Alte precizari?: Mă bucur să vă cunosc.

 

P.s: Ştiu că practic nu sunt nou (ca durată de când am contul), dar după crearea lui nu am mai avut timp să intru... deci am făcut acest topic acum, la revenire.

Edited by lCiprian aka Aresl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.