Jump to content

[REZOLVAT] Problema moduri


eB Ceder

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: KMF/Damage informer bug.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu e nevoie.

Alte precizări: CAnd folosesc un KMF sau altceva care sa ma ajute pentru a vedea damage-ul oferit/primit mi se buguieste si imi arata doar damage-ul primit, cel oferit nu, intampin aceasta problema si eu si mai multi prieteni, am incercat diferite KMF-uri, dar nu stiu ce are. Dau +1, macar atat.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, eB Ceder said:

Am incercat mai multe KMF-uri, imi poti da te rog un link de la Samp 0.3.7 R1, nu gasesc, caut de 20 minute.

ah.. am gasit link, dar nu pot posta ca e alta comunitate..

 

scrie pe google "download samp 0.3.7" al 2-lea link

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, eB Ceder said:

sensitivity, memory2048, wep_switch

Cred ca la unele din cele 3 moduri. De ce zic asta, nu am auzit pe nimeni sa aibe kmf cu sensivity, memory sau wep switch. Doar la KAPPA. Probabil unele din astea 3 moduri nu e bun, incerca sa le schimbi.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Duntex said:

Cred ca la unele din cele 3 moduri. De ce zic asta, nu am auzit pe nimeni sa aibe kmf cu sensivity, memory sau wep switch. Doar la KAPPA. Probabil unele din astea 3 moduri nu e bun, incerca sa le schimbi.

Probabil, probabil... nu stii ce vorbesti si ce daca are kmf cu sensitivity? Stii ce e sensitivity macar?

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, eB Ceder said:

@Hayden KIA Mutluemsc, primsc niste erori cand instalez (https://imgur.com/a/9CQC4).

 

Scoate samp installer din folderul descarcari, de preferat pe desktop.

12 hours ago, Ihcort said:

Incercati unul nou scrieti pe google "DMG informer samp new"

NU MAI POSTA AIUREA.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.