Jump to content
Sign in to follow this  
M A Z O K U

[ModPack] MAZOKU v1 09.10.2017

Recommended Posts

Denumirea originala al modului: Mazoku V1

Descrierea modului: Un modpack care nu aduce modificari semnificative jocului, dar il face mult mai placut si atragator. Se poate folosii si pe calculatoare mai slabe. Acest modpack este folosit in marea majoritate a episoadelor mele de pe YouTube. Acesta nu contine moduri ilegale, cheats si asa mai departe. Acest modpack este foarte bun si pentru cei care joaca in gangs.

Poze / Video (obligatoriu): Acesta este unul dintre clipurile mele in care folosesc modpack-ul MAZOKU v1:

Download Link: Google Drive - https://goo.gl/tkdomt

Instructiuni de instalare (obligatoriu): Are dimensiunea de 3.5GB deoarece este tot gta-ul(adica tot jocul), am ales sa incarc tot jocul deoarece printre noi exista jucatori care nu stiu sa insteleze moduri, iar decat sa se chinuie cu 1000 de erori am zis ca este mult mai bine asa.

Alte precizari: Astept parerea voastra despre acest modpack mai jos intr-un replay. Bafta

• Upvote 3

SMECHER

• Upvote 1

pe bines cum o zicem noi

• Upvote 1

Fain mod! Multumim pentru postare.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.