Jump to content

Editia 1 de sugestii a fost inchisa. Puteti vota sugestiile favorite aici

eB IonutJr

LS Police Departament - Aplicații Tester / Tester Applications [OFF]

Recommended Posts

* Nume:Nicu.
* Rank:4
* Bară RPG (cea mică):
Nicu..png
* De ce dorești această funcție?:Doresc sa ajut factiunea si sa fiu cat mai perseverent, doresc numai candidati buni.
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Da.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Da,  voi da cate teste mi se vor cere.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Da.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?:Nu.
* Alte precizări:Multumesc pentru timpul acordat.

@nicu somoaca acceptat pentru functia de tester, să citesti informatiile din PM pe care te voi băga, asculti instructiunile noastre si lasi candidatii rank 0. Succes cu functia si nu ne dezamăgi.

* Nume: .FlorinVP.
* Bară RPG (cea mică):
.FlorinVP..png
* De ce dorești această funcție?: Deoarece sunt capabil in a comunica cu orice player indiferent de cat de greu ar fi, sunt un om cu rabdarea de fier si nu cedez prada ispitelor de niciun fel, si sunt foarte activ.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Desigur.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, o sa ajut cat pot.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am primit niciodata vreo sanctiune in legatura cu testele.

Edited by eB N3BuNaTic

@eB N3BuNaTic

Acceptat pentru functia de tester, te rog sa citesti PM-ul in care urmeaza sa te bag. De asemenea sa lasi membrii cu care ai dat test, la rank 0. Cand voi fi online, iti voi acorda functia si in joc, daca nu se va intampla acest lucru, te rog sa contactezi un rank 6+ pentru validarea functiei. Orice suspiciune cu privire la fraudarea testelor, dar si a scurgerilor de informatii in ceea ce priveste test-logul se sanctioneaza foarte aspru in cadrul LSPD, de multe ori aceste sanctiuni se incheie cu eliminarea definitiva din echipa de testeri si imposibilitatea de a primi rank 6. 

Succes cu testele, General_Zolerica.

* Nume: Adrian.DauMagie
* Rank: 4
* Bară RPG (cea mică):
Adrian.DauMagie.png
* De ce dorești această funcție?: Pentru a socializa cu playeri si a ajuta factiunea cu ceea ce pot eu.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da in FBI aproximativ 3 luni.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu.
* Alte precizări: Sper sa fiu acceptat. Doamne ajuta!

@Magicianul Thau

Acceptat pentru functia de tester, te rog sa citesti PM-ul in care urmeaza sa te bag. De asemenea sa lasi membrii cu care ai dat test, la rank 0. Cand voi fi online, iti voi acorda functia si in joc, daca nu se va intampla acest lucru, te rog sa contactezi un rank 6+ pentru validarea functiei. Orice suspiciune cu privire la fraudarea testelor, dar si a scurgerilor de informatii in ceea ce priveste test-logul se sanctioneaza foarte aspru in cadrul LSPD, de multe ori aceste sanctiuni se incheie cu eliminarea definitiva din echipa de testeri si imposibilitatea de a primi rank 6. 

* Nume: Sniper.DauPerversa
* Rank: 5
* Bară RPG (cea mică):
Sniper.DauPerversa.png 

* De ce dorești această funcție?: Ca sa ma laud ca am tester // Sa mai cunosc playerii noi ai factiunii // Sa ajut si eu factiunea cu ce pot
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Sure.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Cum sa nu.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: SF Taxi (Mult timp), LSPD (2-3 Sapt.).

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: "Interdictie" ca cica am dat eu test-log.
* Alte precizări: Sa fie cu noroc.

* Nume: GiMi.
* Bară RPG (cea mică):
GiMi..png

* De ce dorești această funcție?: Pai in primul rand sa pot da si eu teste si in al doilea rand, vreau sa ajut factiunea.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes,of course.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Eu zic ca da.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da, in LS Taxi

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu
* Alte precizări: Doamne ajuta!!

@Sniper123 @zL GiMi

Nume: Dokie
* Bară RPG (cea mică): 
Dokie.png
* De ce dorești această funcție?: Deoarece sunt capabil sa testez noi candidatii.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Sure.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, o sa ajut cat pot.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am primit niciodata vreo sanctiune in legatura cu testele.

Edited by Dokiee

@Dokiee

Acceptat pentru functia de tester, te rog sa citesti PM-ul in care urmeaza sa te bag. De asemenea sa lasi membrii cu care ai dat test, la rank 0. Cand voi fi online, iti voi acorda functia si in joc, daca nu se va intampla acest lucru, te rog sa contactezi un rank 6+ pentru validarea functiei. Orice suspiciune cu privire la fraudarea testelor, dar si a scurgerilor de informatii in ceea cepriveste test-logul se sanctioneaza foarte aspru in cadrul LSPD, de multe ori aceste sanctiuni se incheie cu eliminarea definitiva din echipa de testeri si imposibilitatea de a primi rank 6. 

Nume: Andrei_Emanuel
* Bară RPG (cea mică): Andrei_Emanuel.png

* De ce dorești această funcție?: Deoarece vreau să testez candidații acceptați de tine.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, va voi ajuta.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da, în FBI.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am fost sancționat niciodată.
* Alte precizări: Mulțumesc.

@Andrei687

Acceptat pentru functia de tester, te rog sa citesti PM-ul in care ur
meaza sa te bag. De asemenea sa lasi membrii cu care ai dat test, la rank 0. Cand voi fi online, iti voi acorda functia si in joc, daca nu se va intampla acest lucru, te rog sa contactezi un rank 6+ pentru validarea functiei. Orice suspiciune cu privire la fraudarea testelor, dar si a scurgerilor de informatii in ceea cepriveste test-logul se sanctioneaza foarte aspru in cadrul LSPD, de multe ori aceste sanctiuni se incheie cu eliminarea definitiva din echipa de testeri si imposibilitatea de a primi rank 6. 

* Nume:AlexanderOwn
* Bară RPG (cea mică):
AlexanderOwN.png 
* De ce dorești această funcție?:Deoarece vreau sa ajut factiunea si imi place sa dau test cu noii candidati .
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Da
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:
Sunt sigur ca voi putea, nu este un lucru greu, trebuie doar sa ai habar si sa fii concentrat, am mai facut lucrul asta indepartament si m-am descuracat foarte bine.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Da, in SF Taxi si SFPD

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?:Nu.
* Alte precizări:Multumesc.

@AlexanderOwn 

Respins pentru functia de tester deoarece nu indeplinsesti minimul  de cerinte ( nu ai minm 50 de posturi pe forum).

Cerințe:
0.1 Să știe să folosească forum-ul.

0.2 Să dețină minim 50 post-uri pe forum.
0.3 Să nu dețină sancțiuni grave.
0.4 Să prezinte un comportament decent și să fie serios.
0.5 Rank 4+ în facțiune.

Edited by RW Bonel

* Nume: Shady
* Bară RPG (cea mică): Shady.png
* De ce dorești această funcție?: Vreau sa ajut factiunea cu ce pot si sa ajut la testarea viitorilor canditati.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da.

* Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu.
* Alte precizări: Multumesc pentru atentia acordata.

@Sheidy

Acceptat pentru functia de tester, te rog sa citesti PM-ul in care urmeaza sa te bag. De asemenea sa lasi membrii cu care ai dat test, la rank 0. Cand voi fi online, iti voi acorda functia si in joc, daca nu se va intampla acest lucru, te rog sa contactezi un rank 6+ pentru validarea functiei. Orice suspiciune cu privire la fraudarea testelor, dar si a scurgerilor de informatii in ceea cepriveste test-logul se sanctioneaza foarte aspru in cadrul LSPD, de multe ori aceste sanctiuni se incheie cu eliminarea definitiva din echipa de testeri si imposibilitatea de a primi rank 6

* Nume: DaNuTOwn
* Bară RPG (cea mică): 
DanuTOwn.png
* De ce dorești această funcție?: Doresc sa detin fuctia de tester, deoarece ma consider responsabil de a sustine un test si sa ajut factiunea pe viitor
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes, of corse.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da, si in prezent o detin in #LV TAXI.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nicioadata.
* Alte precizări: Cius baby.

Edited by DaNuTOwn

@DaNuTOwn

Respins pentru functia de tester deoarece nu indeplinsesti minimul  de cerinte ( nu ai minm 50 de posturi pe forum).

Cerințe:
0.1 Să știe să folosească forum-ul.

0.2 Să dețină minim 50 post-uri pe forum.
0.3 Să nu dețină sancțiuni grave.
0.4 Să prezinte un comportament decent și să fie serios.
0.5 Rank 4+ în facțiune.

Model postare:
* Nume: HappyB
* Bară RPG (cea mică): HappyB.png
* De ce dorești această funcție?: Vreau sa ajut factiunea si sa incerc lucruri noi.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes I am.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da ii pot ajuta

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Nu

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: -
* Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat!

@HappyB

Acceptat pentru functia de tester, te rog sa citesti PM-ul in care urmeaza sa te bag. De asemenea sa lasi membrii cu care ai dat test, la rank 0. Cand voi fi online, iti voi acorda functia si in joc, daca nu se va intampla acest lucru, te rog sa contactezi un rank 6+ pentru validarea functiei. Orice suspiciune cu privire la fraudarea testelor, dar si a scurgerilor de informatii in ceea ce priveste test-logul se sanctioneaza foarte aspru in cadrul LSPD, de multe ori aceste sanctiuni se incheie cu eliminarea definitiva din echipa de testeri si imposibilitatea de a primi rank 6

* Nume:Byonic
* Bară RPG (cea mică):
Byonic.png 
* De ce dorești această funcție?:Sa ajut factiunea, asa cum am facut si in celelalte si sa incerc lucruri noi.
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Yes of course.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Stiu sa ma descurc foarte bine deoarece am experienta necesare din ultimele mele factiuni.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da, in News Reporters si Red Dragon Triad.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am primit, insa imi era putin frica la inceput ca nu puteam sa ma descurc dar am invatat si nu este asa greu.
* Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat, O zi/Seara buna!!! [email protected]

On 1/11/2019 at 2:40 PM, Byonic said:

* Nume:Byonic
* Bară RPG (cea mică):
Byonic.png 
* De ce dorești această funcție?:Sa ajut factiunea, asa cum am facut si in celelalte si sa incerc lucruri noi.
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Yes of course.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Stiu sa ma descurc foarte bine deoarece am experienta necesare din ultimele mele factiuni.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da, in News Reporters si Red Dragon Triad.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu am primit, insa imi era putin frica la inceput ca nu puteam sa ma descurc dar am invatat si nu este asa greu.
* Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat, O zi/Seara buna!!! [email protected]

Cerere respinsă. Momentan avem destui testeri în facțiune și nu căutăm să aglomerăm facțiunea cu testeri.

Nume: Aramis
* Bară RPG (cea mică): Aramis.png
* De ce dorești această funcție?: Sunt activ si foarte corect. Pot sa ajut factiunea sa recruteze membri buni si care merita.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, am si bilingvul luat si urmeaza sa dau test Cambridge, deci sunt la un nivel inalt.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da, in SFSI.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu.
* Alte precizări: -

@AramiSs

Cerere respinsă. Momentan avem destui testeri în facțiune și nu căutăm să aglomerăm facțiunea cu testeri.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.