Jump to content
eB IonutJr

LS Police Departament - Aplicații Tester / Tester Applications [OFF]

Recommended Posts

Posted (edited)

@hebelea

Acceptat pentru functia de tester, să citesti informatiile din PM-ul in care te voi băga, asculti instructiunile noastre si lasi candidatii rank 0. Succes cu functia si nu ne dezamăgi.

Edited by RovaZabar

*Nume: Jankos 
* Rank: 4
* Bară RPG (cea mică): Jankos.png

*De ce dorești această funcție?: Deoarece imi place foarte mult aceasta functie, sa ajut factiunea cat mai mult posibil si consider ca am destula experienta in aceasta.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes, of course.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu, nu am primit
* Alte precizări: Multumesc.

@Jankos

Acceptat pentru functia de tester, să citesti informatiile din PM-ul in care te voi băga, asculti instructiunile noastre si lasi candidatii rank 0. Succes cu functia si nu ne dezamăgi.

*Nume: GiMi.
* Rank: 5
* Bară RPG (cea mică): 
GiMi..png

*De ce dorești această funcție?: Cu toate ca in trecut am mai detinut aceasta functie si nu am avut posibilitatea de a ajuta cu ceva factiunea, acum am venit sa fac ceva treaba si sa va pot ajuta!

* Alte precizări: Multumesc frumos!

Posted (edited)

*Nume: DauDeVezi4K
* Bară RPG (cea mică): DauDeVezi4K.png

*De ce dorești această funcție?: Imi place aceasta functie, doresc sa dau teste cu candidatii factiunii, sa ajut factiunea cum pot si eu si consider ca am experienta necesara.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da, in LVPD si LV TAXI.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Da, am primit un FW in LVPD pentru ' greseli test ' dar a trecut mult timp de atunci.
* Alte precizări: Multumesc frumos!

Edited by DauDeVezi4K
.

@zL GiMi acceptat pentru funcția de tester.

@DauDeVezi4K acceptat pentru funcția de tester.

O să vă invit în PM, citiți informațiile de acolo și după ce susțineți testele cu candidații, nu îi promovați, ci îi lăsați rank 0 și o să mă ocup eu.

* Nume: Kaiser
* Bară RPG (cea mică): 
Kaiser.png 
* De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta functie pentru ca imi place, vreau sa ajut departamentul cat pot de mult, doresc de mult functia de tester.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes, of course!
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur ca pot.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Nu.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu.
* Alte precizări: Sper sa imi acorzi o sansa, nu te voi dezamagii, chiar daca crezi ca nu am experienta necesara nu este nici o problema.

@K A Z E aplicația ta este momentan respinsă. Am deja suficienți testeri.

Nume: AgentFLY666
* Bară RPG (cea mică): AgentFLY666.png

*De ce dorești această funcție?: Imi place foarte mult aceasta functie, doresc sa ajut factiunea, sa dau teste cu candidatii factiunii si sa intre doar cei care merita si au invatat regulamentul. (fara pile)
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur. Cu cine voi da test, voi fi foarte atent cu ei.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Nu, dar imi doresc foarte mult. Am experienta putina, ca am sustinut teste in diferite factiuni si stiu cum merg lucrurile.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: -
* Alte precizări: Multumesc frumos si sper sa imi acorzi o sansa sa fiu tester.

@AgentFLY666 ești acceptat ca tester al facțiunii. Verifică PM-ul în care te-am băgat, citește tot ce e acolo și asigură-te că ai înțeles tot, dacă ai nelămuriri, atât eu cât și subliderii suntem disponibili.

Nume: Mydoom
* Bară RPG (cea mică): 
Mydoom.png

*De ce dorești această funcție?:Sa ajut factiunea cat mai mult posibil si sa capat unele reailazari.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Sigur.

* Alte precizări: Multumesc.PWP.

@Mydoom ești acceptat ca tester al facțiunii. Verifică PM-ul în care te-am băgat, citește tot ce e acolo și asigură-te că ai înțeles tot, dacă ai nelămuriri, atât eu cât și subliderii suntem disponibili.

Sper sa îți îmbunătățești activitatea.

* Nume:AlexHYENA
* Rank:4
* Bară RPG (cea mică):
AlexHYENA.png
* De ce dorești această funcție?:Deoarece doresc sa ajut la umplerea factiunii si sa avem membrii care merita sa intre si care au invatat, nu pe pile! 
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Da am , nu foarte bine adica nu cred ca o sa dau de un englez dar in cazul acesta ma descurc.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Desigur ca da.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Nu , este prima data si eu cred ca o sa ma descurc destul de bine.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?:Nu .
* Alte precizări:Multumesc pentru timpul acordat.

Posted (edited)

@AlexHYENAv4 ești respins momentan, ai ban pe forum.

Edited by zL Arhix

* Nume:AlexHYENA
* Bară RPG (cea mică):
AlexHYENA.png
* De ce dorești această funcție?:Deoarece doresc sa ajut la umplerea factiunii si sa avem membrii care merita sa intre si care au invatat, nu pe pile! 
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Da am , nu foarte bine adica nu cred ca o sa dau de un englez dar in cazul acesta ma descurc.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Nu , este prima data si eu cred ca o sa ma descurc destul de bine.

@AlexHYENAv4 ești acceptat ca tester al facțiunii. Verifică PM-ul în care te-am băgat, citește tot ce e acolo și asigură-te că ai înțeles tot, dacă ai nelămuriri, atât eu cât și subliderii suntem disponibili.

Nume: Fubuki.Atsuya
* Rank: 5
* Bară RPG (cea mică): Fubuki.Atsuya.png

*De ce dorești această funcție?: Imi place foarte mult aceasta functie, doresc sa ajut factiunea la imbunatatirea ei, sa dau teste cu candidatii factiunii si sa intre doar cei care merita si au invatat regulamentul. (fara pile)
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur. Cu cine voi da test, voi fi foarte atent cu ei si nu voi ierta usor.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Da. Am mai detinut functia de tester in acesta factiune, pot sa spun ca m-am descurcat bine.

*Daca da, ai primit vreo sanctiune in legatura cu testele?: Nu, nu am primit nicio sanctiune.
* Alte precizări: Multumesc frumos si sper sa-ti fiu tester al acestei factiuni.

* Nume:xVALAKxFLORIANx
* Bară RPG (cea mică):
xVALAKxFLORIANx.png
* De ce dorești această funcție?: Sa ma simt mai responsabil si mai special si pentru ca nu am avut niciodata functia de tester intr-o factiune serioasa, dar in mafii si astea am mai avut, ma refer la alte conturi, nu stiu daca e folositoare informatia asta dar am zis sa o precizez, poate ajuta.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Normal ca am, cred ca toti avem.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, de fiecare data cand o sa am oportunitatea sa vrea cineva sa dea testul cu mine eu o sa dau cu cea mai mare placere, asta doar daca o sa fiu ales pentru functia de tester.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Pe alte conturi da, dar n-am apucat sa dau vreodata un test pentru ca liderul a renuntat imediat si nu a apucat sa-mi dea test log-ul si sa-mi explica cum sa procedez.

* Alte precizări: Nu am nicio sanctiune pe acest cont, niciun fw, nimic altceva, este un cont curat ca lacrima si asa va ramane mereu pentru ca imi dau interesul sa-l fac cat mai frumos.

Edited by Florian Ionut

* Nume:Luenzo
* Rank:5
* Bară RPG (cea mică):
Luenzo.png

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?:Da

* Nume: Chim
* Bară RPG (cea mică): http://Chim.png
* De ce dorești această funcție?: Deoarece vreau sa ajut la alegerea urmatorilor candidati care vor sa faca parte din LSPD + cred ca ar fi un motiv in + de a imi mari activitatea.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Of course.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.

* Ai mai detinut aceasta functie vreodata?: Am avut functia de tester in TTB unde am fost si lider, in SFPD, SP, Paramedics si LS Taxi.

* Alte precizări: Nu am, mult succes tuturor!

@AgentFLY666 @Florian Ionut @AleXv22 @Chim sunteți toți acceptați. Verificați PM-ul cu toți testerii + PM-ul suplimentar pe care vi l-am trimis la fiecare în parte. Doar după ce îmi răspundeți acolo primiți funcția pe joc.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.