Jump to content

Recrutăm designeri audio și video. Aplicați aici

Recrutăm designeri grafici. Aplicați aici

zL VodKa

Los Santos Taxi - Aplicații pentru funcția de tester / Applications for the tester function

Recommended Posts

LogoLSTaxiRPG2.png.4c9befc1d8df39daef9dc9c447118cd7.png

Acest topic este dedicat membrilor rank 4+ care doresc sa detina functia de Tester in cadrul factiunii Los Santos Taxi.

In acest topic vor posta membrii care isi doresc functia si vor primi un raspuns de la un leader / sub-leader.

Cerințe:
0.1 Să știe să folosească forum-ul.
0.2 Să dețină minim 10 post-uri pe forum.
0.3 Să nu dețină sancțiuni grave.
0.4 Să prezinte un comportament decent și să fie serios.
0.5 Rank 4+ în facțiune.

0.6 Să puteți filma măcar testul practic.

0.7 Să puteți da măcar 1-2 teste la fiecare recrutare.

Model postare:

* Nume:
* Rank:
* Bară RPG (cea mică):
* De ce dorești această funcție?:
* Ai cunoștințe de limba engleză?:
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:
* Alte precizări:

*Dupa fiecare recrutare o sa fie postată o evidență a testerilor AICI, cine nu își face treaba 2 recrutări la rând fără nici o explicație o să fie retrogradat din funcție.*

*Dacă sunteți retrogradat din funcție pentru diferite motive nu o să puteți reaplica la această funcție pentru urmatoarea lună (30 de zile)*

Edited by Iulianx
Update lista!

* Nume: Sawubonai
* Rank: 4
* Bară RPG (cea mică): Sawubonai.png
* De ce dorești această funcție?: In ultimul timp am vazut unii membrii spunand pe /f ca sunt multi candidati, deci m-am gandit sa aplic.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes, sir. You can check me on /f. See you later !
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Sigur, ma voi stradui.
* Alte precizări: Pwp Vodkulitza <3

Edited by Sawubonai

* Nume:Danut100
* Rank:4
* Bară RPG (cea mică):
Danut100.png
* De ce dorești această funcție?:Sunt bine pregatit pentru aceasta functie si sper sa fiu acceptat...M-am gandit ca ar fi bine sa fiu tester in LS TAXI-factiunea de suflet
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Engleza este punctul meu forte
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Bineinteles...Sunt tanar si indraznet -2 lucruri fara pret!

-Alte precizari: Salutari Liderului VODKA JR

@Bogdy56 RESPINS, imi pare rau dar nu ai 50 de post-uri pe forum!

* Nume: Sawubonai
* Bară RPG (cea mică): Sawubonai.png
* De ce dorești această funcție?: In ultimul timp am vazut unii membrii spunand pe /f ca sunt multi candidati, deci m-am gandit sa aplic.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes sir !
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Sigur ca da, ma voi stradui.
* Alte precizări: Scuze de spam ! Nu am vazut regula privind cele 50 post-uri ! Pwp Vodka ! 

* Nume: WhiskeyJr
* Bară RPG (cea mică): 
WhiskeyJr.png
* De ce dorești această funcție?: Deoarece in ultimul timp am vazut ca sunt multi candidati si doresc sa usurez munca fiecarui tester.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Desigur.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Voi da tot ce am mai bun.
* Alte precizări: Multumesc anticipat.

@Sawubonai ACCEPTAT, iti voi da un PM pe care TREBUIE sa il citești cu atentie. SUCCES cu testele.

@WhiskeyJr ACCEPTAT, iti voi da un PM pe care TREBUIE sa il citești cu atentie. SUCCES cu testele.

* Nume: .MaRyUs
* Bară RPG (cea mică):
.MaRyUs.png 
* De ce dorești această funcție?: Eu spun ca am destula experienta in aceasta "functie" si pot fi capabil pentru asa ceva.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, am in proportie de 80%.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Normal, in totdeauna sunt util.
* Alte precizări: Te pwp Vodka <3!

@KING MaRyUs RESPINS. Activitatea ta din aceasta luna, cat si din lunile trecute ma face sa te resping. 

* Rank:5
* Bară RPG (cea mică):
.MaRyUs.png 
* De ce dorești această funcție?:  Vreau sa detin aceasta functie deoarce vreau sa ajut factiune, stiu cu ce se ocupa un tester si pe ce se bazeaza Testul de intrare in taxi.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, am
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, pot deoarce in unele momente ale zilei sunt on si alti testeri nu sunt.
* Alte precizări:Vreau sa-mi incerc iar norocul la aceasta functie, stiu am activitatea mica am avut probleme cu scoala, etc, acum pot sa-mi cresc activitatea lunara si pot da testele, acum pot sa stau 2 - 3 chiar si 4 ore pe zi. Vreau sa detin aceasta functie pentru a ajuta factiunea + sunt putini testeri ca pot sa faca fata dupa parerea mea. Te rog acorda-mi o sansa, sunt dispus sa stau in factiune multe zile, peste 100-150+. Multumesc anticipat, nu uita pot sa-mi cresc activitatea lunara deoarce am scapat de asa zise probleme la scoala + am avut inactivitati in care ti-am explicat unele chestii despre timp, stima!

2 hours ago, KING MaRyUs said:

* Bară RPG (cea mică):
.MaRyUs.png 
* De ce dorești această funcție?:  Vreau sa detin aceasta functie deoarce vreau sa ajut factiune, stiu cu ce se ocupa un tester si pe ce se bazeaza Testul de intrare in taxi.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, am
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, pot deoarce in unele momente ale zilei sunt on si alti testeri nu sunt.
* Alte precizări:Vreau sa-mi incerc iar norocul la aceasta functie, stiu am activitatea mica am avut probleme cu scoala, etc, acum pot sa-mi cresc activitatea lunara si pot da testele, acum pot sa stau 2 - 3 chiar si 4 ore pe zi. Vreau sa detin aceasta functie pentru a ajuta factiunea + sunt putini testeri ca pot sa faca fata dupa parerea mea. Te rog acorda-mi o sansa, sunt dispus sa stau in factiune multe zile, peste 100-150+. Multumesc anticipat, nu uita pot sa-mi cresc activitatea lunara deoarce am scapat de asa zise probleme la scoala + am avut inactivitati in care ti-am explicat unele chestii despre timp, stima!

.MaryUs, aplicatia ta a fost procesata, iar raspunsul dat de mine si VodKaJr este RESPINS, ai o activitate foarte slaba luna aceasta, 10h in 23 zile adica o medie de 26 minute pe zi. Iar noi avem nevoie de testeri activi, mai ales fiinda un test dureaza 30 minute chiar si o ora, in functie de cunostintele candidatului. Te astaptam data viitoare, cand iti mai maresti activitatea, macar la o ora pe zi. Succes ! 

Nume: ChuNkY
 Rank: Shift Supervisor (5)
 Bară RPG (cea mică): Chunky.png
 De ce dorești această funcție?: Ca sa ajut cu testele si consider ca sunt pregatit sa o detin.
 Ai cunoștințe de limba engleză?: Yeah, I can handle English, I'm not an expert, but I can handle it.

Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Cu siguranta.
 Alte precizări: Acum, sper ca ai un raspuns pozitiv asupra aplicatiei mele. Succes cu lideru' Vodka!

Edited by ChuNkYVALOROSUL

@ChuNkYVALOROSUL Aplicație ACCEPTATĂ, iti voi trimite un PM cu reguli si test log-ul. SUCCES CU TESTELE.  Daca ai nelamuriri astept PM.

* Bară RPG (cea mică):
.MaRyUs.png 
* De ce dorești această funcție?: Eu spun ca am destula experienta in aceasta "functie" si pot fi capabil pentru asa ceva.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, am in proportie de 80%.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Normal, in totdeauna sunt util.
* Alte precizări: Te pwp Vodka <3!

Edited by KING MaRyUs

* Nume: Speedy.R0
* Bară RPG (cea mică): Speedy.R0.png

* De ce dorești această funcție?: Pentru ca am mai detinut aceasta functie si in factiunile precedente si m-am descurcat fara nici o problema.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.
* Alte precizări: -

@zL Speedy aplicatie ACCEPTATA, iti voi trimite un PM cu tot ce trebuie, succes cu testele!

* Nume: [z]AndyOwn
* Bară RPG (cea mică): 
[z]AndyOwn.png
* De ce dorești această funcție?: Presupun ca am destula "experienta" si as fi capabil pentru asa ceva!
* Ai cunoștințe de limba engleză?: In proportie de 85%
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Sigur, ma voi stradui cat pot.
* Alte precizări: Respeeect Vodka <3

Model postare:
* Nume: [x]SeBy_DMV
* Bară RPG (cea mică): 
[x]SeBy_DMV.png
* De ce dorești această funcție?: Deoarece am mai fost tester pe principal si mi-a placut.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.
* Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat si sper ca imi vei acorda o sansa.

@TheBoy aplicatie ACCEPTATA, iti voi lasa un PM cu test log si anumite reguli. 

* Nume: ElsaGOLD
* Bară RPG (cea mică): ElsaGOLD.png
* De ce dorești această funcție?: Imi doresc foarte mult sa obtin aceasta functie, cat si sa incerc sa ajut factiunea testand candidatii.
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, foarte multe.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da.
* Alte precizări: Multumesc ca mi-ati citit aplicatia. LS TAXI POWER!!!!!

* Nume:Laur99
* Bară RPG (cea mică):
Laur99.png
* De ce dorești această funcție?:Deoarece vreau sa ajut factiunea cu ce pot si bineinteles pe VodKaJr
* Ai cunoștințe de limba engleză?:Am destule cunostinte in cat sa ma pot descurca.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Desigur,  asta e scopul pentru care aplic ca tester
* Alte precizări:respect si putere.