Jump to content

[B-ZONE BATTLE] Crissu vs Rosenberg


Crissu
 Share

Recommended Posts

Amândouă avatare sunt decente.

  Însă, votez cu V2 deoarece dă mai bine ochiului și nu a folosit efecte in excess. Render ul s-a combinat bine cu backgroundul și arată mult mai bine față de v1, unde nu este așa de clară. In minus este dimensiunea de 150x300, dar presupun că s-a folosit pentru a putea redimensiona renderul ca să nu se piardă din calitate și din detalii. Felicitări amândurora oricum, un battle mai diferit, nu doar avatar pe un stock, un blur și gata.

Link to comment
Share on other sites

Votez v1 , imi plac efectele extrem de mult , daca avea si un text arata foarte bine.

V2 e simpluta , nu imi place blurul si pe mine personal ma deranjeaza ''simplitatea'' asta , aici daca aveam si un text nu se rezolva nimic , tot simplu arata . Cine a facut asta are probleme in PS. *parerea mea*.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Elena said:

Cine a facut asta are probleme in PS.

 

inteleg ca ai dispret fata de unul dintre concurenti, dar chiar nu esti in masura sa-i judeci, nici pe unul, nici pe altul, chiar e jalnic ce-ai zis.

 

votez v2, simpla si eleganta.

v1 nu stiu, e mult prea incarcata cu C4D-urile alea facand-o si mult prea luminoasa.

Link to comment
Share on other sites

On 18.10.2017 at 8:46 PM, Elena said:

Cine a facut asta are probleme in PS. *parerea mea*.

Să nu mai văd astfel de comentarii în secțiunea asta. Părerea e părere, a judeca, este a judeca. Te rog frumos.

 

Votez v2 deoarece nu a folosit așa multe c4d-uri, chiar dacă acel border l-ai pus pe overlay? Dacă nu mă înșel, cred că ar fi stat mai ok pe normal.

 

Link to comment
Share on other sites

  • LEWA locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.