Jump to content

[REZOLVAT] Problema Joc


Hayden ZEW

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Daca pun sampu in rezolutie maxima, bag jocu in bara si cand intru iar pe el iau blackscreen, adica nu blackscreen, dar se vede ceva din imaginea de la joc si restul e intunecat, si nu merge CTRL+ALT+Delete, doar RR la PC, adica sa-l scot din priza sau sa-l restartez din unitatea  centrala.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu e nevoie.

Alte precizări: Am rezolutia monitorului 1920x1080

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Aime said:

E de la Windows 10, mai era un tutorial, https://forum.b-zone.ro/topic/287589-windows-10-ecran-negru-după-alttab-black-screen-after-alttab/ mie nu mi-a mers asta, insa iti spun ce fac eu. Eu n-am cum sa ma pun cu alt+tab in bara sau cu ESC+Win, doar cu Alt Enter apoi apas pe Minimize. 

 

Am windows 7

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Hayden KIA said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Daca pun sampu in rezolutie maxima, bag jocu in bara si cand intru iar pe el iau blackscreen, adica nu blackscreen, dar se vede ceva din imaginea de la joc si restul e intunecat, si nu merge CTRL+ALT+Delete, doar RR la PC, adica sa-l scot din priza sau sa-l restartez din unitatea  centrala.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu e nevoie.

Alte precizări: Am rezolutia monitorului 1920x1080

Pune si tu o rezolutie mai mica, nu prea poti juca acest joc cu rezolutia monitorului.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.