Jump to content
DaniSteptu

[B-GAG] - Bun venit!

Recommended Posts

bgag_bunvenit.png

Salutare tuturor, Dani aici.

Ne-am pus la sfat mai multi oameni din staff si am ajuns la concluzia ca meme-urile ne binedispun, si de ce sa nu incercam ceva  si aici?

Ce ziceti de o sectiune (de moment) unde sa puteti veni cu cele mai tari idei de meme-uri. De la Counter-Strike, SA:MP, pana la Minecraft si forum.

Cred cu tarie ca jucatorii de pe aceasta comunitate au o imaginatie bogata si ar putea crea ceva haios sa ne faca sa radem!

De azi incolo, aceasta sectiune va fi dedicata postarii de meme-uri. Cele mai bune vor primi faima, publicare pe pagina B-Zone cu mentiunea autorului si cel mai probabil si premii pe Shop!

Regulamentul secţiunii poate fi găsit aici.

Pagina oficială BGAG.

Edited by Roby
Adaugare font color

Faina idee, felicitari!

Aiaiaia, sa vedeti ce incep cu postarile <3

Bună ideie.

@Claudiu Acum ceva timp, aproximativ 1 an, proiectul a fost început de mine, Bobo și Cătălin Furtună. Se numea B-Funny și era la fel ca cel început de Dani (B-Gag).

Nimeni nu știe de B-Funny pentru că a fost un blog pe care nu l-am publicat pe forum. Urma să postăm chestii pe el, dar nu aveam destul timp. Astfel, ideea a picat.

Daaaar... Dani a venit astăzi cu propunerea asta și noi am fost de acord pentru că e ceva fain și interesant. A ales un alt nume pentru că nu știa de B-Funny.

Probabil că vom reveni la B-Funny ca să nu mai fie "plagiat".

PS: Apreciază și tu ceva măcar o dată de când ești pe forumul ăsta. Nu mai fi atât de critic. Nu ești deloc interesant, trust me. :)

Seară faină!

Just now, Allice said:

@Claudiu Acum ceva timp, aproximativ 1 an, proiectul a fost început de mine, Bobo și Cătălin Furtună. Se numea B-Funny și era la fel ca cel început de Dani (B-Gag).

Nimeni nu știe de B-Funny pentru că a fost un blog pe care nu l-am publicat pe forum. Urma să postăm chestii pe el, dar nu aveam destul timp. Astfel, ideea a picat.

Daaaar... Dani a venit astăzi cu propunerea asta și noi am fost de acord pentru că e ceva fain și interesant. A ales un alt nume pentru că nu știa de B-Funny.

Probabil că vom reveni la B-Funny ca să nu mai fie "plagiat".

PS: Apreciază și tu ceva măcar o dată de când ești pe forumul ăsta. Nu mai fi atât de critic. Nu ești deloc interesant, trust me. :)

Seară faină!

Spune-i lui Bobo sa citeasca aia si sa raspunda.

Nu cred ca vati gandit si la asa ceva, #FORTZA B-ZONE, zambim alaturi de voi.

Interesanta idee! 

O idee foarte bună, ne amuză și pe noi :) 

O idee buna, mai radem si noi umpic.

Genială ideea, felicitări!

Faina ideea, cand se aleg moderatorii?

Să înceapă distractia. :))

Foarte bună ideea.

Foarte interesant.Speram sa fie o idee buna

O idee genială, bravo :)

O idee foarte buna. Jucatorii de pe comunitatea B-Zone sigur au o imaginatie trasnita si o sa apara in curand meme-uri super amuzante. Bafta tuturor!