Jump to content

? B-Zone Wars #8 ?


enzo

Recommended Posts

@AIM Jackus Ceea ce ai zis tu acolo e usor de rezolvat, sensivity.cs se poate gasi in mai multe feluri, .asi, .exe, digiinfo e neimportant, iar kmf-ul iti dai seama ca o sa implementeze ei ceva care sa arate dmg-ul si astea, doar in caz in care anti cheatu ala fara cleo se face obligatoriu. Eu zic ca astora care ne-am invatat cu weapon switch o sa ne fie cam greu sa ne obisnuim fara, nici nu stiu cum jucam inainte prin 2014-2015 fara weapon switch =))

Link to comment
Share on other sites

@AIM Jackus pentru sensitivityfix am solutia .asi care merge cu SAMPCAC, si nu face doar ce facea varianta CLEO :D Iar referitor la digihp si kmf, pentru ambele cred ca exista variante .asi, pentru KMF cu siguranta cel putin.

 

@AIM iLuSi0N sa stii ca nu-i chiar asa greu, am incercat recent si dupa vreo 2 ore de DM m-am obisnuit sa le schimb din Q si E. In orice caz, majoritatea modurilor se pot converti in .asi fara foarte mult efort pentru cineva care are cunostinte de C++ moderate si a mai lucrat pana acum in creare de moduri. E foarte posibil ca pana si scripterii nostri sa poata sa faca asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ribe said:

Cel mai mare youtuber din Romania, te-am gasit )).

M-a contactat deja Pro TV, imi pare rau. In cazul in care voiai sa-mi faci o oferta, e deja prea tarziu. Voi prezenta stirile de seara alaturi de Andreea Esca si voi avea propria mea emisiune intitualata "De ce SAMP si nu viata sociala?" =))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.