SAMPCAC 0.7.0 Anticheat adăugat pentru serverele de sa-mp. Detalii aici.

Reduceri de Black Friday. Detalii aici.

Welcome to B-Zone Community

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more!

This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
Duntex

Problema GT-MP

25 posts in this topic

Salut. Cand intru pe server, dupa 3 secunde de cand intru pe server, imi da CRASH GTA V-ul. Tin sa precizez ca GTA-ul il am de pe Steam, nu e piratat sau chestii de genu. Eu unul nu cred ca ar fi de la componente. Acestea sunt componentele mele:

procesor - AMD Vishera, FX-8300 3.3GHz

placa video - ASUS GeForce GTX 960 STRIX DirectCU OC 4GB DDR5 128-bit

0

Sau de la clientul in sine. 

Pe online/single player iti merge bine? 

1

Ai incercat sa reinstalezi jocul?

1

15 hours ago, lex said:

Sau de la clientul in sine. 

Pe online/single player iti merge bine? 

Da ma, merge bine, fluent 50-60 fps. Sa zicem ca e de la client, dar de ce intru, imi schimba skinurile si dupa mi se blocheaza, dupa 3 secunde se opreste. Dar in acele 3 secunde pot face orice. 

10 hours ago, itsBiscu said:

Ai incercat sa reinstalezi jocul?

de ce dumnezo sa reinstalez un joc de 72gb, zici ca e gta sa de 1gb :))

Edited by Duntex
0

Apai cineva n-a dat mai multe detalii, trebuie sa intrebe lumea.

Pe unele configuratii... pur si simplu nu merge. Incearca GTA:N si vezi daca iti merge... incearca RAGE MP si vezi daca-ti merge.

Daca nu iti merge nici pe alea, habar n-am, https://gt-mp.net si te ajuta ei.

1

10 hours ago, lex said:

Pe unele configuratii... pur si simplu nu merge.

Daca nu mergea credema ca-mi dadea bucata exact cand intram pe server, nu dupa 3 secunde cand ma pot misca si pot face orice + ca am zis PC Specs mai sus, nu cred ca e de la ele. Mai ales ca le-am cumparat in Ianuarie 2016. 

0

Chiar nimeni nu ma poate ajuta? :| 

0

Reinstaleaza jocul.

0

On 11/12/2017 at 5:36 AM, Bestialu said:

Reinstaleaza jocul.

iti dau report, iesi cu +1-urile tale.

De ce sa il reinstalez???? Explica-mi. Am 3 ore in el, am jucat doar story mode umpic, nu am bagat moduri. Nimic! Nu are rost. Cand vad idioti ca voi cu: "reinstaleaza jocul"

0

Nu prea inteleg in acest context limbajul tau , mai concret ''idiot'' . cizeleaza-te. Asta nu denota decat varsta frageda pe care o ai.

0

@Duntex, nu inteleg de ce vorbesti urat cu el, ti-a dat un sfat sa-l reinstalezi. Problema de la server nu este, cum a spus si el incearca sa reinstalezi, niciodata nu se stie daca se corupe un fisier de la joc cand ai instalat GT-MP. Eu nu am primit crash pe server cand am intrat.

2

Voi astia care sunteti experti la GTA V, ca eu sunt praf. Atunci cand intri pe GT-MP, dai Launch, scrii IP Port-ul sau ce drq e acolo, cand intru mi-a aparut ca mi se instaleaza nush ce rpg/dealership, irelevant, dar nu ar trebuii sa-ti apara si o casuta in care sa te loghezi, sa-ti scrii parola, idk. 

0

Si casuta aia... nu are un aspect anume? De unde crezi ca vine aspectul ala? Nu din chestiile care trebuie sa le descarce?

Zic si io.

1

On 11/18/2017 at 5:08 AM, lex said:

Si casuta aia... nu are un aspect anume? De unde crezi ca vine aspectul ala? Nu din chestiile care trebuie sa le descarce?

Zic si io.

Nu am de unde sa stiu ce aspect are daca imi iau Crash dupa 3 secunde. Adica sa o luam logic, pe SAMP iti scrii numele iar cand intri pe server iti apare dialogul ala cu parola, nu ar trebuii sa fie asa si aici pe GT-MP? 

0

@Duntex, nu sunt la fel limbajele de programare si nici cum este facut serverul. Aici trebuie sa adaugi numele si parola.

0

10 hours ago, South HawKing said:

@Duntex, nu sunt la fel limbajele de programare si nici cum este facut serverul. Aici trebuie sa adaugi numele si parola.

Eu cred ca e din cauza asta. Ca imi adaugam doar numele..

0

Trebuie sa adaugi si parola in casuta corespunzatoare.

0

Trebuie sa adaugi si parola in casuta corespunzatoare.

Adica cea de sub IP sau Port sau ce mai era pe acolo? 

0

Nu, gasesti cand ai dat connect pe server iti apare gen dialog, dar nu-i dialog unde iti spune Nickname( presupun sau Name ) si Passoword. Completezi daca ai cont, daca nu iti faci tot de acolo contul.

0

Nu, gasesti cand ai dat connect pe server iti apare gen dialog, dar nu-i dialog unde iti spune Nickname( presupun sau Name ) si Passoword. Completezi daca ai cont, daca nu iti faci tot de acolo contul.

Aaaaa. Pai asta inseamna ca eu iau crash cand sa-mi apara dialogul.

0

@Duntex, uite asa trebuie sa-ti apara

qfJjo1e.jpg

Edited by South HawKing
0

Ei bine, mie nu imi arata asa. Pe mine ma da la "Grove Street"-ul de pe SA;MP, ca nu stiu locatia exacta, apoi mi se schimba un skin, e un skin de muncitor cu o vesta verde, iar dupa mi se blocheaza efectiv. Nu imi arata nici data, nici numele, nici banii, nici acolo unde scrie b-zone.ro.

0

1 hour ago, Duntex said:

Nu imi arata nici data, nici numele, nici banii, nici acolo unde scrie b-zone.ro.

Incearca sa reinstalezi tot. Daca mai ai nevoie de ajutor astept PM.

:topic_closed:

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0