Jump to content

[B-Zone Battle] Constantin[] vs Hoodie


CostiAKAzew
 Share

Recommended Posts

  • Numele meu : @NM Constantin
  • Numele celui provocat : @Hoodie
  • Tema luptei : uWAJSTl.jpg
  • Dimensiuni ( maxima/ minima ): 150x250
  • Deadline time posting :  24h
Link to comment
Share on other sites

Votez prima lucrare deoarece nu a încărcat-o prea mult. I-a pus un border, i-a acordat câteva efecte plăcute ochiului..

Când..a doua lucrare, ai încercat să evidențiezi ceasul cât mai mult dar era deja scos în evidență, nu mai treabuia să aplici acel pattern. Ceea ce e drept, l-ai aplicat corect, dar din punctul meu de vedere, nu îi este locul în această imagine, nici acelui text.

Baftă amândurora.

Link to comment
Share on other sites

Nicio lucrare nu este deosebită. Prima imagine este prea washed out, a două are doar o tentă puțin mai rece față de imaginea originală. Amândouă au un pattern care nu cred că-și are neapărat rostul, autorul lucrării a doua măcar nu l-a pus peste subiectul pozei. Ideea textului în lucrarea a doua este ok însă putea fi lucrată mai decent. O să votez imaginea care arată mai bine, exceptând pattern-ul, textul și border-ul, chiar dacă nu este mult modificată față de originală, care nu este un lucru deloc rău, însă totuși arată mult mai bine față de cealaltă lucrare. Votez lucrarea numărul 2.

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg cum se pot face batalii pe asa ceva. Ce inseamna batalie pe asa ceva? O luam pe Mona Lisa si care o distruge mai bine castiga? Dracia dracului....

 

Votez lucrarea extrem de artistica cu numarul 2 deorece ma face sa-mi aduc aminte ca timpul trece si urmeaza sa murim.

Link to comment
Share on other sites

  • LEWA locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.