Jump to content

[REZOLVAT] [Problema] Tema BZ Bug


Lordd

Recommended Posts

11 minutes ago, YqLmX ToV said:

@Lordd

Salut, mergi în josul paginii, alege Theme și după B-Zone 7.0.1 (Default).

Poza: https://imgur.com/JfcI7jR

Daca doar te uitai la a doua poza pusa de mine, realizai acest lucru. Cred ca comentezi doar sa faci posturi. Nici n-ai analizat postul, ai lasat pur si simplu un comentariu aici in batjocora. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Lordd said:

 

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Bug la tema, daca stie cnv cum repar ca pe telefon n-apare buguit.
Screenshot (în caz că este necesar): Mai jos.

Alte precizări: N/A.

 

 

Io8B7XI.png

iOWIci9.png

 

Du-te în josul paginii, alege Theme și după B-Zone 7.0.1 (Default).


 

 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lordd said:

Din nou realizez ca tu dai un raspuns în batjocură. Te-ai uitat măcar la a doua poza sa vezi ca este deja tema asta?

Daca ai vreo problema cu asta fa-mi reclamație, cel mai prost browser: Google Chrome.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Heisenberg said:

Daca ai vreo problema cu asta fa-mi reclamație, cel mai prost browser: Google Chrome.

Asta este opinia ta, totusi e cel mai folosit browser la nivel mondial.

Problema o intampin de 2 zile, daca stie cineva cum o pot repara.

Link to comment
Share on other sites

@Lordd Ai incercat cum am zis eu ieri sa reinstalezi chrome-ul, deoarece am vazut ca nu mi-ai raspuns..daca nu a mers nici cu un reinstall la chrome iti recomand un alt google.

(Nu stiu daca este posibil sa iti aplice cineva cu grad de Forum Administrator acea tema, am inclus aceasta optiune deoarece cred ca se poate nu sunt chiar sigur.)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, IngeruDrogat said:

@Lordd Ai incercat cum am zis eu ieri sa reinstalezi chrome-ul, deoarece am vazut ca nu mi-ai raspuns..daca nu a mers nici cu un reinstall la chrome iti recomand un alt google.

(Nu stiu daca este posibil sa iti aplice cineva cu grad de Forum Administrator acea tema, am inclus aceasta optiune deoarece cred ca se poate nu sunt chiar sigur.)

Am încercat, din pacate n-a mers.

Link to comment
Share on other sites

Vezi sa nu fie de la extensii sau add-ons. 

Le dezactivezi pe toate și pleci de acolo. 

 

Dacă nu... Naiba stie. 

Nu-ți recomand al browser. Eu folosesc chrome de ani buni și nu as putea trai fără altceva. Sunt prea bine integrat în ecosistemul google... 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.