Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

SAMPCAC 0.7.0 Anticheat


Kelton
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, itsBiscu said:

De ce toti zic ca v2 si v4 sunt foarte bune? De cine sunt create? Ce pot face acestea de trec de un amarat de anticheat?

Sunt coduri nedetectabile cu multe functii, pe care le poti gasi la TW doar cu metoda idiotului, Skyperious (conversatii cu developerul).

 

Trec de anticheat pentru

2 minutes ago, OlandezuRevinPeBZ said:

Ca pe kelton l-a durut in pula de noi.

 

:).

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GF Vlad HN said:

Am vazut ca fac unii hate staff-ului ca se uita in conv. pe skype. Pai normal, macar de ati gasi ceva pe acolo, nu doar "de ce nu merge codul?". Stie @EnzoKIA ce zic

Pai pula intoarsa pai tie iti convine sa-ti umble ala prin conversatiile de pe fb si de pe skype ? Ah stai ca esti ultimu mafiot pisat de pe bzone baga-mi-as pula in toata rasa ta si nu te ia la tw.

Link to comment
Share on other sites

Este timpul si pentru lovitura de gratie si desigur punctul pus pe i la toata faza cu @Kelton

 

Toate atacurile atat pe joc/video`uri au fost mereu la adreasa lui Kelton administratorul B-Zone, nu lui Razvan Cotet persoana. Banurile pe filmari au fost fara sa-ti dai seama motivul pentru care toata lumea se plang de admini pentru ca acest lucru constituie de fapt un abuz pe care ei l-au facut...Nu suportau banau spec dadeau dovada ban pe filmare zicea si el ceva de miscari robotice si gata fara sa stie de fapt despre ce e vorba. Ati ramas cu acest lucru in cap si v-a tras in jos grav. Faptul ca voi banati 30 de conturi la 1 singur ban a fost alt motiv pentru care ati pierdut atatia playeri. De ce ai bana toata clasa de ip pentru 1 singur prost. Pai daca omu` sta la camin si are net si mai joaca 10 samp pe aceiasi comunitate ca-s tovarasi ati futut tot jocu. In ultimu rand, Kelton din 2015 de cand am venit eu cel putin a durat poate 4 luni de bucurie pana am vazut adevaratu regulament al B-Zonelui dupa care doar nervi la war, admini incompetenti si multa ura. Aveti admini mari in staff care voi ziceti ca sunt mana voastra dreapta insa in realitate doar va folosesc pentru a-si impune propriile reguli. Sunteti irelevanti si slabi de inger, nu aveti pic de "coloana vertebrala" iar acest lucru s-a vazut in "anii ce au trecut".

 In concluzie, e destul de tarziu sa reparati stricaciunile care s-au produs iar comunitatea lui Awake si-a construit un renume pentru cea mai curata d.p.d.v al codatilor ei fata de voi stafful b-zone de frunte nu i-au palmuit pe creatori ci i-au ajutat. Diferenta de mentalitate, ii ziceam lu Ksenon sa faca ceva la sistemu de waruri imediat baga si devenea totu` mai ok. Oare de ce? Pentru ca tineti un scripter ca KillerShit care se vede ca nu-si da nici 1% din interes?Pentru ce? Multe intrebari putine raspunsuri, comunitatea B-Zone in cateva cuvinte.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, OlandezuRevinPeBZ said:

Pai pula intoarsa pai tie iti convine sa-ti umble ala prin conversatiile de pe fb si de pe skype ? Ah stai ca esti ultimu mafiot pisat de pe bzone baga-mi-as pula in toata rasa ta si nu te ia la tw.

Citeste omule cu atentie ce zic -,- 

Eu am zis ca staff-ul e penibil pt. chestia asta 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, TLG KAPPA said:

Sunt coduri nedetectabile cu multe functii, pe care le poti gasi la TW doar cu metoda idiotului, Skyperious (conversatii cu developerul).

 

Trec de anticheat pentru

 

:).

Nu mai poti ca am facut metoda sa iti stearga tot ce tine de Skype din PC si sa iti stearga orice din browser ce contine ca cuvinte cheie: phenomz0r, xpeedo, renko, springfield, luckyluciano, cheats.tw, cristi95.

 

PS: Ala e program pentru prosti, sa folosesti programul ala e ca si cum ai juca cu P90 pe CSGO, adica nu iti trb pic de creier, de-asta il prefera cei ce il folosesc. ^-^

Edited by pHeNOMz0r MVP
Link to comment
Share on other sites

Toata faza e ca pe b-zone acum nu mai vezi frumusetea jocului.Probabil ca multi dintre adminii care sunt acum nu stiu sentimentul acela cand joci pe un cont iti creezi o reputatie sa zic asa si iti dau ban pe nedrept si mai au si arogante iar tu fiind nevinovat le aduci argumente,videoclipuri iar ei zic ca nu nu.Probabil ca asta e cel mai naspa sentiment si de aici au inceput oamenii cu codurile.Bafta!

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, GF Vlad HN said:

Am vazut ca fac unii hate staff-ului ca se uita in conv. pe skype. Pai normal, macar de ati gasi ceva pe acolo, nu doar "de ce nu merge codul?". Stie @EnzoKIA ce zic

Consider ca am fost banat total "ampulea".

Voi pentru o fucking intrebare va faceti imagini ca vaaaaaaaaaaaaaaaaai ASTA ARE COD IL ARDEM

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, LuckyLucianoROYAL said:

Este timpul si pentru lovitura de gratie si desigur punctul pus pe i la toata faza cu @Kelton

 

Toate atacurile atat pe joc/video`uri au fost mereu la adreasa lui Kelton administratorul B-Zone, nu lui Razvan Cotet persoana. Banurile pe filmari au fost fara sa-ti dai seama motivul pentru care toata lumea se plang de admini pentru ca acest lucru constituie de fapt un abuz pe care ei l-au facut...Nu suportau banau spec dadeau dovada ban pe filmare zicea si el ceva de miscari robotice si gata fara sa stie de fapt despre ce e vorba. Ati ramas cu acest lucru in cap si v-a tras in jos grav. Faptul ca voi banati 30 de conturi la 1 singur ban a fost alt motiv pentru care ati pierdut atatia playeri. De ce ai bana toata clasa de ip pentru 1 singur prost. Pai daca omu` sta la camin si are net si mai joaca 10 samp pe aceiasi comunitate ca-s tovarasi ati futut tot jocu. In ultimu rand, Kelton din 2015 de cand am venit eu cel putin a durat poate 4 luni de bucurie pana am vazut adevaratu regulament al B-Zonelui dupa care doar nervi la war, admini incompetenti si multa ura. Aveti admini mari in staff care voi ziceti ca sunt mana voastra dreapta insa in realitate doar va folosesc pentru a-si impune propriile reguli. Sunteti irelevanti si slabi de inger, nu aveti pic de "coloana vertebrala" iar acest lucru s-a vazut in "anii ce au trecut".

 In concluzie, e destul de tarziu sa reparati stricaciunile care s-au produs iar comunitatea lui Awake si-a construit un renume pentru cea mai curata d.p.d.v al codatilor ei fata de voi stafful b-zone de frunte nu i-au palmuit pe creatori ci i-au ajutat. Diferenta de mentalitate, ii ziceam lu Ksenon sa faca ceva la sistemu de waruri imediat baga si devenea totu` mai ok. Oare de ce? Pentru ca tineti un scripter ca KillerShit care se vede ca nu-si da nici 1% din interes?Pentru ce? Multe intrebari putine raspunsuri, comunitatea B-Zone in cateva cuvinte.

Vrei sa zici ca Fnz nu e bun ? Te rog, e multa munca sa dai parola d3 la test server la prieteni tăi sa joci cu ei în timp ce adi munceste. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, LuckyLucianoROYAL said:

Este timpul si pentru lovitura de gratie si desigur punctul pus pe i la toata faza cu @Kelton

 

Toate atacurile atat pe joc/video`uri au fost mereu la adreasa lui Kelton administratorul B-Zone, nu lui Razvan Cotet persoana. Banurile pe filmari au fost fara sa-ti dai seama motivul pentru care toata lumea se plang de admini pentru ca acest lucru constituie de fapt un abuz pe care ei l-au facut...Nu suportau banau spec dadeau dovada ban pe filmare zicea si el ceva de miscari robotice si gata fara sa stie de fapt despre ce e vorba. Ati ramas cu acest lucru in cap si v-a tras in jos grav. Faptul ca voi banati 30 de conturi la 1 singur ban a fost alt motiv pentru care ati pierdut atatia playeri. De ce ai bana toata clasa de ip pentru 1 singur prost. Pai daca omu` sta la camin si are net si mai joaca 10 samp pe aceiasi comunitate ca-s tovarasi ati futut tot jocu. In ultimu rand, Kelton din 2015 de cand am venit eu cel putin a durat poate 4 luni de bucurie pana am vazut adevaratu regulament al B-Zonelui dupa care doar nervi la war, admini incompetenti si multa ura. Aveti admini mari in staff care voi ziceti ca sunt mana voastra dreapta insa in realitate doar va folosesc pentru a-si impune propriile reguli. Sunteti irelevanti si slabi de inger, nu aveti pic de "coloana vertebrala" iar acest lucru s-a vazut in "anii ce au trecut".

 In concluzie, e destul de tarziu sa reparati stricaciunile care s-au produs iar comunitatea lui Awake si-a construit un renume pentru cea mai curata d.p.d.v al codatilor ei fata de voi stafful b-zone de frunte nu i-au palmuit pe creatori ci i-au ajutat. Diferenta de mentalitate, ii ziceam lu Ksenon sa faca ceva la sistemu de waruri imediat baga si devenea totu` mai ok. Oare de ce? Pentru ca tineti un scripter ca KillerShit care se vede ca nu-si da nici 1% din interes?Pentru ce? Multe intrebari putine raspunsuri, comunitatea B-Zone in cateva cuvinte.

Pe mine ma doare in pl ca am castigat MSA 2017

Link to comment
Share on other sites

Nu înțeleg de ce toată lumea se plânge de faptul că nu poți avea moduri cleo. Nu v-a obligat nimeni să îl luați, până o să ajungă într-o variantă finală stați pe turf si luați 3/3 de la toți rank 1 cu nivel 20.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LuckyLucianoROYAL said:

Este timpul si pentru lovitura de gratie si desigur punctul pus pe i la toata faza cu @Kelton

 

Toate atacurile atat pe joc/video`uri au fost mereu la adreasa lui Kelton administratorul B-Zone, nu lui Razvan Cotet persoana. Banurile pe filmari au fost fara sa-ti dai seama motivul pentru care toata lumea se plang de admini pentru ca acest lucru constituie de fapt un abuz pe care ei l-au facut...Nu suportau banau spec dadeau dovada ban pe filmare zicea si el ceva de miscari robotice si gata fara sa stie de fapt despre ce e vorba. Ati ramas cu acest lucru in cap si v-a tras in jos grav. Faptul ca voi banati 30 de conturi la 1 singur ban a fost alt motiv pentru care ati pierdut atatia playeri. De ce ai bana toata clasa de ip pentru 1 singur prost. Pai daca omu` sta la camin si are net si mai joaca 10 samp pe aceiasi comunitate ca-s tovarasi ati futut tot jocu. In ultimu rand, Kelton din 2015 de cand am venit eu cel putin a durat poate 4 luni de bucurie pana am vazut adevaratu regulament al B-Zonelui dupa care doar nervi la war, admini incompetenti si multa ura. Aveti admini mari in staff care voi ziceti ca sunt mana voastra dreapta insa in realitate doar va folosesc pentru a-si impune propriile reguli. Sunteti irelevanti si slabi de inger, nu aveti pic de "coloana vertebrala" iar acest lucru s-a vazut in "anii ce au trecut".

 In concluzie, e destul de tarziu sa reparati stricaciunile care s-au produs iar comunitatea lui Awake si-a construit un renume pentru cea mai curata d.p.d.v al codatilor ei fata de voi stafful b-zone de frunte nu i-au palmuit pe creatori ci i-au ajutat. Diferenta de mentalitate, ii ziceam lu Ksenon sa faca ceva la sistemu de waruri imediat baga si devenea totu` mai ok. Oare de ce? Pentru ca tineti un scripter ca KillerShit care se vede ca nu-si da nici 1% din interes?Pentru ce? Multe intrebari putine raspunsuri, comunitatea B-Zone in cateva cuvinte.

S-ar putea rezolva ceva daca unii din staff si-ar deschide mintea, si desigur, ar accepta si parerile jucatorilor, nu cum fac ei acum, anume sa-i trateze de sus.(cum a fost in cazul Luka, ca un exemplu)

Cine stie, speranta moare ultima. Cu ocazia acestei "dezbateri" ar fi timpul ca B-Zone sa faca o intorsatura de 180 de grade si sa se intoarca cand era sus, in frunte.

Link to comment
Share on other sites

Pacat de comunitatea asta, ca aproape face 10 ani de la infiintare si nu s-au remediat problemele legate de staff/scripteri, eu joc de 2 ani pe comunitatea asta, merg pe 3, mi-a ajuns pana in gat sa vad numai admini pasnici care iau la TW/baneaza din spec pentru aimbot, iar cand esti la TW iti cauta renko.exe, aimbot.cs, wallhack, daca au ajuns astia sa-mi ia hpzor-u din pc crezand ca e cod, fratilor suntem in 2017 cine mai foloseste cod de pe net la ora actuala? Treziti-va la realitate, daca nu faceti ceva cu adminii se cam duce de rapa tot, a stai s-a cam dus de mult, ati bagat 33 de admini pe RPG3 ca sa ce, din aia 33 sau cati au rasmas doar 10 stiu sa prinda un cod la TW, restu' sunt de umplutura, "afk in strada pe sleep", etc, daca ati ajuns sa dati admin la youtuberi care n-au treaba cu tot ce inseamna coduri/experienta doar ca sa va promoveze serverele de 500 de jucatori la ore de varf e jalnic, pe RPG4 ati scos toti adminii din Cheaters Team pe o prostie, a mai ramas Dominic care singur nu poate face fata, restu-s o apa si-un pamant, stiu ca acest comentariu probabil o sa ma coste, dar de mult am vrut sa spun tot ce am pe suflet fata de comunitatea asta, nu-mi pasa daca primesc ceva sau nu, dar asta e realitatea.

Edited by TLG SoriinROYAL
Link to comment
Share on other sites

Kelton e in corzi!!!!! Finalul este aproape!!!! Dar stai nu ce se intampla a sunat gongu de pauza si a fugit pana la baie dar a plecat acasa incredibil il sunase doamna mama lu kelton ca o facut cartofi prajiti si o cumparat si ketchup d ala bun tommy de te lingi pe destele de la picere awwww ce i mai place ciocolataaa

ps caterinca nu vr warn, direct ban daca e =))) glm scz sunt raw

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GF Coolback4 said:

Cu ocazia acestei "dezbateri" ar fi timpul ca B-Zone sa faca o intorsatura de 180 de grade si sa se intoarca cand era sus, in frunte.

Greu de crezut =)) La fel cum s-a intamplat si in cazul regulii cu orele minime pentru a aplica/ramane intr-o factiune, toti cei care intradevar au un cuvant de spus, au o viata sociala si experienta pe jocu' asta, o sa fim ignorati si dati uitarii. Se prefera de ceva timp sa se asculte de orgoliu, folosind ideologia "eu stiu mai bine decat tine", si de copii care altceva inafara de SAMP nu pot sa joace si de, joaca si ei ce pot. Multe generatii care joaca SAMP n-o sa mai fie, in maxim 5 ani jocu' asta moare (in Romania, pe "piete" dezvoltate ca de exemplu cea din Rusia nu o sa moara curand SAMP-ul). Am dat exemplul ala cu orele pentru ca in continuare, regula aceea este factorul care determina vechii jucatori (cei care pun cu adevarat suflet in jocu' asta aproape la fel de vechi ca ei) sa nu se apuce. Am deviat oricum de la subiectul Anti-Cheat si am ajuns prin alte paduri. Am mai zis-o si o s-o mai zic, pana nu se calca orgoliul si mandria in picioare si o sa se asculte de baza serverelor, nimic nu poate evolua, cel mult ramane neschimbat. Parca vad ca-mi iau leader 0 pentru opinie, dar uneori adevarul, cum zice francezu', "hurts like a bitch".

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, LuckyLucianoROYAL said:

WTF =)) eu n-am zis nimic frate la misto fata de comunitatea voastra doar faptul ca exista o problema dominanta. Cat despre tine, Kelton, administratorul mi-e indiferent daca le-ai luat personal atunci imi pare rau si-mi recunosc greseala pe care am facut-o cu privire la limbajul meu fata de tine. Totodata ca si "developer de coduri" cum ati spune voi eu fac lucrurile cum consider ca e atat ok pentru mine cat si pentru cel care are codu. NU AM LUAT LA MISTO COMUNITATEA B-ZONE SAU PE TINE PERSONAL CEL PUTIN. Totusi imi permit sa zic urmatorul lucru : B-Zone are ACv2`ul de 1 an si totusi d`abia acum 2 luni a fost bagat OGT a luat ACv2 la o luna distanta parca de voi si totusi l-au implementat s-a fost foarte bun 4-5 luni. -> Motive intemeiate cu privire la UNELE mistouri care si alea nu depasesc o limita.

 

Bai tu uneori esti simpatic, dar alteori incerci sa-ti ridici glasul la fel de mult ca mine, insa intr-un mod mult mai putin diplomat. Fii mai coerent in ceea ce spui.

 

8 hours ago, TLG KAPPA said:

Deviez si eu putin de la subiect pentru ca am vazut ca s-a adus in vorba chestia asta.

Macar o data in viata asculta si de parerea noastra Kelton, toata lumea, toti mafiotii iti cer sa schimbi HQ-urile la mafii ca sa nu mai luam crash in prostie, de ce nu vrei sa iei initiativa asta, nu aveti nici o metoda prin care sa remediati chestia asta decat sa dati inapoi la interioarele vechi.

De asemenea, cred ca ar fi o idee buna ca in loc sa le ceri lor sa-ti dea PM, sa incerci sa discuti tu cu ei, poate pana la urma prin metoda asta mai inveti din greseli, si poate si ei la randul lor vor intelege alegerile facute de tine in ultima vreme.

 

Nu, Kelton n-o sa schimbe HQ-urile la mafii daca se ia crash in ele. O sa te lase sa iei crash pana mori, ca doar e in interesul lui, nu? Fii serios....

 

7 hours ago, TLG KAPPA said:

:)) nu stiu, aflam mai tarziu

 

@Kelton am recitit si eu ce ai scris lui piscot/lucky, acum sincer sa-ti zic, nu cred ca oamenii te urasc ca persoana, ci pentru faptul ca in ultimii 2 ani ai inceput sa lucrezi comunitatea intr-un mod displacut de poate chiar majoritatea membrilor, incerci sa faci totul ingreunat pentru mafiotii serverelor, dai mult mai multa importanta membrilor comunitatii care nu sunt mafioti, si esti foarte orgolios, niciodata nu te-am vazut sa tii cont de parerea membrilor la unele decizii relativ majore. De asemenea, am vazut destule cazuri in care vrei sa pari ca le stii pe toate, vrei mult prea tare sa fii ownerul multi-functional, care e bun la tot, spre exemplu, atunci cand a inceput "greva" cu banurile pe propria filmare. Ar fi o idee sa incepi sa faci o mica schimbare in asta, sa incepi sa asculti si de parerea membrilor si sa te limitezi la unele lucruri la care esti sigur ca poti sa le faci, si sa cauti ajutor la lucrurile in care nu esti sigur.

 

Eu nu cred ca-l uraste lumea, eu cred ca vulpea cand nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii. Daca Kelton tot incearca sa fie cel mai bun, cum de vii tu sa dai sfaturi? Vad ca esti youtuber, un youtuber e creativ, nu? Foloseste-ti imaginatia si pune-te in locul lui, cam cati imbecili idealisti/vizionari crezi ca o sa intalnesti intr-un interval de 24 de ore? Multi, foarte multi. Ma, acum, daca ai sta sa-i asculti pe fiecare cam cati crezi ca ar spune ceva inteligent care chiar sa ajute? Iti zic eu, putini spre nimeni. Acum fa alt exercitiu de imaginatie, daca Kelton i-ar asculta pe fiecare in parte si toti ar avea idei geniale, tot perfect, ce ar face Kelton cu acele idei? Tu tot dai vina pe el dar mereu uiti ca multe dintre lucruri chiar nu sunt decise de el, spre exemplu nu poate controla cretinismul suprem al unor "developeri" care au impresia ca daca pun un copac, PAC MARE UPDATE! El chiar trebuie sa dea nas in nas cu astia zi de zi, nu e ceva tocmai usor. E bine ca sesizezi problemele, dar incearca sa fii realist.

 

7 hours ago, OlandezuRevinPeBZ said:

@Kelton sa inveti care e diferenta dintre silent si smooth aimbot si dupa sa-mi raspunzi la unban ok ? Sa nu te mai miri de ce am plecat de pe comunitatea asta cand tu imi zici in unban k am smooth si cand de fapt era silent. A da si sa nu te mai miri de ce developerii codurilor au ceva cu bz cand ei au ceva cu tine mai degraba ca tu ai stricat server-ul asta.

 

Tati, tu ai folosit coade de cand te stiu. Ca se numeste smooth, silent, putza, pasarica, tot in ban list ti-ar fi locul.... 

In alta ordine de idei, n-am niciun hate pentru tine, n-am nimic personal, apreciez ca folosesti coduri! La tot mai multe! 

 

5 hours ago, pHeNOMz0r MVP said:

 

Nu asta am vrut sa se inteleaga. Nu am nimic personal cu tine, am ceva cu modul in care administrezi comunitatea. In mare parte este exact ceea ce a spus Beyond si faptul ca esti incapatanat cand vine vorba de luat decizii, crezand ca doar tu ai dreptate, desi altii care au mai multa experienta in domeniu iti explica si iti argumenteaza contrariul. De asemenea, sunt o gramada de copii prosti care ajung in staff si se cred experti, dar ei n-au nicio treaba cu jocul, iar pe langa astia mai sunt si altii ce actioneaza in interesul lor personal in loc sa ajute server-ul (simtiti-va ca sunteti multi). Sunt multe de zis, o sa iti las un PM daca chiar vrei sa stii.

 

Experienta....am o sila extraordinara sa laud pe oricine si cu atat mai mult n-as vrea sa si-o ia prietenul Razvan in bot, dar...totusi, are multi ani in spate de gamereala. Nu e tocmai un putza de la coltul strazii care abia a pus mana pe mouse, oricat ne-am dori sa fie asa, nu? 

Legat de copiii prosti, alege tu 10 oameni pe care-i vezi in pozitia de admin si iti gasesc minim 3 argumente solide la fiecare DE CE NU ar trebui sa fie admini. Da, adminii sunt prosti, dar pot fi educati.

 

1 hour ago, GF iRazorROYAL said:

Greu de crezut =)) La fel cum s-a intamplat si in cazul regulii cu orele minime pentru a aplica/ramane intr-o factiune, toti cei care intradevar au un cuvant de spus, au o viata sociala si experienta pe jocu' asta, o sa fim ignorati si dati uitarii. Se prefera de ceva timp sa se asculte de orgoliu, folosind ideologia "eu stiu mai bine decat tine", si de copii care altceva inafara de SAMP nu pot sa joace si de, joaca si ei ce pot. Multe generatii care joaca SAMP n-o sa mai fie, in maxim 5 ani jocu' asta moare (in Romania, pe "piete" dezvoltate ca de exemplu cea din Rusia nu o sa moara curand SAMP-ul). Am dat exemplul ala cu orele pentru ca in continuare, regula aceea este factorul care determina vechii jucatori (cei care pun cu adevarat suflet in jocu' asta aproape la fel de vechi ca ei) sa nu se apuce. Am deviat oricum de la subiectul Anti-Cheat si am ajuns prin alte paduri. Am mai zis-o si o s-o mai zic, pana nu se calca orgoliul si mandria in picioare si o sa se asculte de baza serverelor, nimic nu poate evolua, cel mult ramane neschimbat. Parca vad ca-mi iau leader 0 pentru opinie, dar uneori adevarul, cum zice francezu', "hurts like a bitch".

 

Sa-ti zic o chestie, lumea se indragosteste usor de mine. Tu te comporti exact ca o curva careia tocmai i-am zis ca 'sal'. De cand te stiu ai fost de treaba in conversatie dar foarte agresiv cand nu ti-a convenit ceva, tu esti anxios, asta este unul dintre simptome. Trebuie sa inveti ca intr-o societate, sanatos este sa ai opinii diferite dar sa le accepti! Daca mereu o sa ai acest simt de macho...mascul alfa care...de fiecare data cand nu i-a picat dubla la zar o sa se dea cu capul de pereti si toti e prosti, el e bun, atunci.....o sa ramai acolo unde esti.

 

 

P.S: Am si eu multe dintre simptomele mentionate mai sus, dar am o scuza. Sunt handicapat. (oarecum, adica plm, am stat la 1 dim sa dau un reply aici doar ca sa primesc like in the morning, handi, handi, hihihi)

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.