Jump to content

SAMPCAC 0.7.0 Anticheat


Kelton
 Share

Recommended Posts

15 hours ago, NCS GuNNeR said:

daca aveau toti v2/v3/v4, developerii de coduri aveau pana acum cateva mii de euro, gandesti ce zici?

Pai cine a zis ca nu avem deja?

 

App, pentru cei ce au zis ca ma ocup eu de moduri (le fac sa mearga pe anticheat), eu am zis ca ma ocup de ele doar daca mi se respecta conditiile, nu oricum.

Adica nu tine doar de mine, tine si de staff.

Edited by pHeNOMz0rMEOW
Link to comment
Share on other sites

Orice s-ar intampla, cu AC-uri fara tot se gaseste un dumnezeu al codurilor sa il faca functionabil ca asta le e pasiunea lor, daca pe jocuri mari cu bani multi nu se rezolva gen CSGo eu stiu.  :emo:

Link to comment
Share on other sites

Am luat ban si cu filmare si cu anti cheat on, nu mai zic nimic :-J

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vTuDoR said:

post la admin, cerere unban

sau aci pe bzone is admini corupti

Păi asta e faza, am făcut unban si degeaba, banul ramane :-J

Link to comment
Share on other sites

Decat sa bagi acest anti-cheat ( in care merg codurile v4 , respectiv v2 ) mai bine ai face "pact" cu phenomz0r , zic eu , nu sunt multi cu v2 , dar cu v4 , crede-ma ca sunt mai multi , n-o sa mai mearga codurile de pe net si o sa isi cumpere un cod mai modern , nu?

Edited by UNDERMAN
Link to comment
Share on other sites

V-a făcut mămicuța voastră cu cleo în brațe mă de plângeți atât că nu mai aveți weapon switcher și alte tâmpenii? Lasă că acum 3-4 ani abia se știa de skinuri pe samp și juca lumea. Mari mafioți ați ajuns voi de nu puteți să câștigați un war fără moduri. Joacă default cum se juca când a apărut jocul și atunci vedem câtă magie dai.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mdea, mai bine s-ar inchide topicul si s-ar renunta la idee. Deja exista pe net coduri moca care trec de acest cac.

Se pare ca pe b-zone nu voi / vom avea parte de un war linistit, fara codati, aia e.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.