Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

SAMPCAC 0.7.0 Anticheat


Kelton
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, TLG KAPPA said:

Eu n-as crede, n-am absolut nici o treaba cu programarea, tu poate crezi ca sunt niste scripturi aruncate in vant, ma insel ca poate fi atat de usor.

 

Habar n-am daca tu stii sau nu, am banuit. Un lucru-i sigur, daca stii sa inveti, in scurt timp o sa-l faci si tu.

Ca exemplu, daca acest lucru era asa de complex precum il prezinti, nu se obosea nimeni sa-l faca pe un joc din 2004, gasea echivalentul acestui lucru extrem de complex in alta chestie mult mai banoasa.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, TLG KAPPA said:

Eu n-as crede, n-am absolut nici o treaba cu programarea, tu poate crezi ca sunt niste scripturi aruncate in vant, ma insel ca poate fi atat de usor.

M3n, de ce il mai bagi in seama? Ii dai exact ce vrea (atentie). Eu dupa 2-3 reply-uri mi-am dat seama ca procedez gresit si dau apa la moara. E o vorba "Nu te pune cu prostul ca te trage la nivelul lui si te bate cu experienta.".

Lasa-l sa vorbeasca ca o moara stricata daca atat stie. :P

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, pHeNOMz0r MVP said:

M3n, de ce il mai bagi in seama? Ii dai exact ce vrea (atentie). Eu dupa 2-3 reply-uri mi-am dat seama ca procedez gresit si dau apa la moara. E o vorba "Nu te pune cu prostul ca te trage la nivelul lui si te bate cu experienta.".

Lasa-l sa vorbeasca ca o moara stricata daca atat stie. :P

 

Crezi ca dacă vorbești despre mine nu ma bagi in seama? Hai sictir! Gurița, du-te sa faci un cod pentru cs 1,5! 

Link to comment
Share on other sites

Tocmai ce m-am reapucat si eu de joc, nu se compara jocul de acum cu cel de acum 3-4 ani.

Insa cum au zis si altii ganditi-va ca daca faceti jocul acesta sa-l jucam cum vreti voi, deja nu se mai cheama joc, sa nu mai zic de distractie.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, BTD Coza said:

Tocmai ce m-am reapucat si eu de joc, nu se compara jocul de acum cu cel de acum 3-4 ani.

Insa cum au zis si altii ganditi-va ca daca faceti jocul acesta sa-l jucam cum vreti voi, deja nu se mai cheama joc, sa nu mai zic de distractie.

In 2014-15 nu dadeai de tot felul de plozi, acum daca unui jucator nu-i convine ceva iti scrie in chat de 4-5-6 ori "ma pis pe ma-ta", si ghici ce? Nu primeste nimic ca nu e limbaj vulgar frate, @Kelton, poate modifici si tu regulamentul ala la limbaj, am ajuns sa ne face ca pe dracu pe un cacat de joc pișa-m-aș pe el, "handicapat", "retardat", "sa moara ma-ta" si alte forme. Mai si te intrebi de ce B-Zone primeste hate. Tu ai vrut sa elimini din sanctiuni insa asta a fost o idee naspa rau, ca sa nu zic proasta. Lasa-i drq sa vorbeasca civilizat.

 

Nu mai zic, am jucat 2 luni si ceva fara absolut niciun cod. Ma duc si eu ca tot omul la paint, ma filmeaza un terminat ca vai Doamne i-am scos adminul (facea abuz) si trimite PM la tovarasul lui toxun ca sa fiu banat in final pentru Cheats(Renko) dar in cererea de unban sa-mi spuna ca defapt adevartul motive e fakeping.

 

Quote

https://www.youtube.com/watch?v=mzNJ3IdHJ28&t=2s Fake ping, reclamatie (https://www.rpg2.b-zone.ro/players/reports/searchBy/shyphter) de la shyphter, esti de vreo 24 de ore pe slack, toata lumea a zis ceea ce credeam si eu. 

 

Si mai apoi sa-mi ramana banul, ca de, daca ai 300 de fps-uri e fakeping pana la urma, ce plm... Oare de ce atata HATE? De ce? :-? 

Edited by scarface
Link to comment
Share on other sites

Eu am zis si mai sus ca asta e pun pe cearta. Eu mi-as tine gura daca as fi in locul tau. Nu te mai da asa mare si tare ca esti un neauzit. Hai sa te vedem si pe tine cum faci coduri. @Claudiu

 

2 hours ago, Claudiu said:

 

Crezi ca dacă vorbești despre mine nu ma bagi in seama? Hai sictir! Gurița, du-te sa faci un cod pentru cs 1,5! 

Are dreptate Phenom, asa mi s-a intamplat si mie. Ceri atentie si noi ti-o dam din pacate.

Edited by GF Vlad HN
Link to comment
Share on other sites

Sustin ce a zis phenom, scoaterea testelor tw pentru cei ce folosesc anticheat, e oarecum un timp pierdut pentru ca sunt greu de gasit v2,v4 astea, iar verificarea conversatiilor de skype e putin aiurea dupa parerea mea. Ar fi mai eficient din recon, iar de restul se ocupa anticheat-ul. Sper sa se ia o decizie buna in final.

Link to comment
Share on other sites

Fratii mei. Ce tot va certati pe aici? 

@pHeNOMz0r MVP zi si mie cum a reusit pleata sa iti aibe v4-ul fara licenta? Ca si eu vr. 

 

@Claudiu Ce Dumnezo ma :)) Acum mereu cand vad ca postezi tu, e clar ca te mai certi cu inca vreo 3 "developeri de coduri" :))

 

On Topic: AC e prastie, noroc ca macar ASI-urile merg.

Edited by Duntex
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Duntex said:

Fratii mei. Ce tot va certati pe aici? 

@pHeNOMz0r MVP zi si mie cum a reusit pleata sa iti aibe v4-ul fara licenta? Ca si eu vr. 

 

@Claudiu Ce Dumnezo ma :)) Acum mereu cand vad ca postezi tu, e clar ca te mai certi cu inca vreo 3 "developeri de coduri" :))

 

On Topic: AC e prastie, noroc ca macar ASI-urile merg.

 

E jale cu astia ma. E buni la toate da' ei se tine de coade 2k4. Csf, ncsf.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Claudiu said:

 

Tu faci coduri pentru atentie si cica eu caut atentie. =))

FACI CODURI PENTRU UN JOC DIN 2004!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CARE-I MAI DISPERAT DINTRE NOI DOI? =)) 

 

Mi-au dat lacrimile de ras. =)) #criza #fuckingobraznic =)) 

Poti sa nu mai suferi? El isi castiga banii din acest cod pe cand tu te-ai abonat la portofelul lui '' mami '' :(

Link to comment
Share on other sites

Just now, MeSsTeR ROYAL said:

Poti sa nu mai suferi? El isi castiga banii din acest cod pe cand tu te-ai abonat la portofelul lui '' mami '' :(

 

Si hotii isi castiga banii din furat portofele, asta-i face oameni cinstiti si corecti? Si m-am abonat la portofelul ma-tii. Incearca sa n-o mai bagi pe maica-mea p-aici.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Claudiu said:

 

Si hotii isi castiga banii din furat portofele, asta-i face oameni cinstiti si corecti? Si m-am abonat la portofelul ma-tii. Incearca sa n-o mai bagi pe maica-mea p-aici.

Nu stiu ce te bagi aici.. Cred ca esti un pasnic.. Nu ai treaba cu AC-ul.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MeSsTeR ROYAL said:

Nu stiu ce te bagi aici.. Cred ca esti un pasnic.. Nu ai treaba cu AC-ul.

 

Bai semidoctule, eu-s pasnicul care a creat war-urile. 

 

In alta ordine de idei, ce treaba ai tu cu ce treaba am eu? Nu ai treaba cu Claudiu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ming said:

B-zone, innovation at it's finest

 

 

I DON'T MAKE MONEY FROM MY MOTHER'S POCKET, I MAKE MONEY FROM OTHER KIDS MOTHERS! I'm smart, I'm LOYAL! =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 

 

doamne puradelu' asta-i mortal =)) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, GF Coolback4 said:

@Claudiu te calmezi si tu sau...?

Pe bune, toti te-au luat la misto oarecum, mai taci daca vezi ca nu convingi pe nimeni cu ce cuvinte scoti pe gura si balivernele tale.

Nu-i mai dati ma atentie, asta cauta. Nu-l mai hraniti. ;)) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duntex said:

Fratii mei. Ce tot va certati pe aici? 

@pHeNOMz0r MVP zi si mie cum a reusit pleata sa iti aibe v4-ul fara licenta? Ca si eu vr. 

 

 

Pai nu are, i-a bagat RAT in loc de cod, de-aia nu a mai facut video-uri. ;)

Dar apoi au dat-o la pace el si cu alt tip, Zooky, care il ajuta. Si in ciuda celor intamplate, par de treaba amandoi, adica lasand rivalitatea la o parte, ai ce sa vorbesti cu ei.

Edited by pHeNOMz0r MVP
Link to comment
Share on other sites

Eu unul nu vad rostul certurilor pe aici și nici a acestui "anticheat", care pana la obligarea jucatorilor sa-l foloseasca este egal cu 0. Serios acum, de ce sa-mi descarc eu ceva care sa-mi blocheze mie codurile, iar de la altii sa-mi iau secunde in continuare? :))

Cat despre @Claudiu, sa fim serioși, după ce ca ai ceva de comentat la orice si din cauza ta apar lucruri " bune", precum faza cu limita de bani pentru clanuri in /trade, sa vii sa te mai certi si cu cei de aici, e deja prea de tot.

Edited by TFG AlexDN
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.