Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

SAMPCAC 0.7.0 Anticheat


Kelton
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, OlandezuRevinPeBZ said:

Bai Claudiu bai nu vezi ca mananci parizel in morti tai de cacat impachetat ia hai gata cu gatu la oameni astia ca deja ma doare pula de la cat mi-ai supto

Bai imbacsitule daca te mai iei de piscot baga-mi-as toata pula in ranitii ma-tii si in adormirea ma-tii, evanghelia ma-tii si pot continua lista e lunga multi o stiu gatui-mi-ai cheliosu sa mi-l gatuiesti de dezaxat care esti s-ar putea sa-mi bag in tot neamu tau de 

 

Normal ca bizon n-o sa fie niciodata smecher cat timp un sobolan jegos needucat jigneste cu parizer si evanghelie si salam si draci, IAR membri ai STAFF-ULUI dau like! 

Pai un membru al staff-ului ar trebui sa fie impartial, matur, civilizat! Nicidecum sa dea like la orice imbecil care se apuca p-aici sa-si etaleze cunostintele! 

 

Personal, as putea sa-mi pun toate cunostintele sa-si faca conturi secundare, sa te injure de mama, tata si sa ne dam like intre noi! Dar stii, diferenta dintre mine si tine e ca eu am cunostinte mature, civilizate, educate si CU COLOANA VERTEBRALA! Nu-si pun sclavii sa injure sau se ascund! NU! 

LUPTA! LUPTA PANA LA CAPAT!

 

Cum o sa LUPT SI EU CU TOTI CRETINII ASTIA IMPUTITI CARE VOR SA DISTRUGA JOCUL FOLOSIND UN COD IMPUTIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O SA VA FUT PANA O SA VA CADA DINTII!!!!!!!!!!

Edited by Claudiu
Link to comment
Share on other sites

Nu prea stiu ce sa mai zic si eu despre anti-cheat, dupa mine e un lucru aiurit, fiindca impune jucatorii sa stearga cleo/sampfuncs, si pe langa asta multi "fosti" gangsteri s-au lasat din cauza unor update-uri banale, parerea mea e sa nu fie impus, oricum, pe langa asta sunt multe moduri  cleo anti-lag pe care chiar multi le folosesc, fara ele aparent jumate din playeri ar juca cu lag, adica ar fi niste nubi care nu nimeresc cu m4 un glont din 15 cartuse. 

Edited by Karma
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Claudiu said:

 

Normal ca bizon n-o sa fie niciodata smecher cat timp un sobolan jegos needucat jigneste cu parizer si evanghelie si salam si draci, IAR membri ai STAFF-ULUI dau like! 

Pai un membru al staff-ului ar trebui sa fie impartial, matur, civilizat! Nicidecum sa dea like la orice imbecil care se apuca p-aici sa-si etaleze cunostintele! 

 

Personal, as putea sa-mi pun toate cunostintele sa-si faca conturi secundare, sa te injure de mama, tata si sa ne dam like intre noi! Dar stii, diferenta dintre mine si tine e ca eu am cunostinte mature, civilizate, educate si CU COLOANA VERTEBRALA! Nu-si pun sclavii sa injure sau se ascund! NU! 

LUPTA! LUPTA PANA LA CAPAT!

 

Cum o sa LUPT SI EU CU TOTI CRETINII ASTIA IMPUTITI CARE VOR SA DISTRUGA JOCUL FOLOSIND UN COD IMPUTIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O SA VA FUT PANA O SA VA CADA DINTII!!!!!!!!!!

Am vazut in toate postarile tale ce educat esti, bossule. :) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, GF Vlad HN said:

Am vazut in toate postarile tale ce educat esti, bossule. :) 

 

N-am nevoie de confirmari de la tine. Reciteste tot ce am scris de 3 ori, scoate ideile principale, cere pareri de la prieteni/parinti/bunici, trimite-i PM lui Kelton cu concluziile si roaga-l frumos sa mi le transmita si mie.

Link to comment
Share on other sites

Încetați cu certurile că nu rezolvați nimic.

 

Când au fost dovezi cu playeri care RUPEAU codul în adevăratul sens al cuvântului, adminii (numai pricepuți), spuneau că acel jucător este curat și tot așa. Sistem Anti Cheats pe B-Zone? Poate dacă scoate bobo niște bani din buzunarele voastre sau face o chetă pentru sistemul Anti Cheats, ori, de ce nu, să îl convingă pe Mastertrap21 să îl ajute pe KillerFish și cine mai e pe la script. (prost ar fi să mai revină după ce i-ați făcut).  Dar așa e omul, când se vede ajuns, hop, se crede mare zeitate pe pământ.

 

Dacă voiau să baneze codații, vă spun eu, implementau reguli foarte stricte, chiar i-am și propus lu` Kelton, dar, cum îl știm, dă cu copita la ideile bune.

 

A fost introdus sistemul "anti norecoil" prin 2013-2014, au banat o grămadă pe RPG 2, din cauză că era buguit, l-au șters.

 

Când era rapidfire-ul și damage hack-ul, i-a venit ideea lu` Mastertrap21 sau lu` KIllerfish să modifice ei damage-ul pentru fiecare armă.

 

# Când jucam pe RPG 2, era un player pe nume: Crystyan, primise ban cu 1-2-3 zile pentru aimbot / norecoil, (parcă apăruse perioada aia cu unban pentru coduri, 25 euro), a plătit băiatul pentru unban, iar după câteva zile, a fost promovat la funcța de lider Vietnamese Boys. =))) @TLG JustRed poate confirma.

 

@South IamGoldTOT HATE, TOT HATE!

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca ar fii mai bine ca anti-cheatu' sa permita folosirea a cateva moduri cleo alese de jucatori, gen moduri anti-lag, cmd-uri, kmf, sensitivityFix si digiinfo, restul modurilor sa nu mearga.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, PeTro said:

Eu zic ca ar fii mai bine ca anti-cheatu' sa permita folosirea a cateva moduri cleo alese de jucatori, gen moduri anti-lag, cmd-uri, kmf, sensitivityFix si digiinfo, restul modurilor sa nu mearga.

ce sa permita ma omule daca nu merge cleo pe ac? tu crezi ca kelton nu ar vrea sa lase jucatorii cu cleo?

Edited by TLG KAPPA
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PeTro said:

Eu zic ca ar fii mai bine ca anti-cheatu' sa permita folosirea a cateva moduri cleo alese de jucatori, gen moduri anti-lag, cmd-uri, kmf, sensitivityFix si digiinfo, restul modurilor sa nu mearga.

Pai sho dak vr sami ba-g hesoyam sa fak nis-te bani feic punct .ca ce p-ot sa fak?

Link to comment
Share on other sites

Kelton, de ce sa nu pui tu adminii la treaba? 

Admini RPG2 - Alexandru - aka AFK = BAN si mai sunt admini pe care ii doare undeva daca dai /report.

Helperii RPG2 - aka Nu detinem aceste informatii. 

Voi adminii astia aveti arfe, daca ramaneti fara functie, incepeti sa plangeti.

Sunt luat la TW fix eu care fac worst-uri la waruri.

Adminilor de pe RPG2, daca va simtiti, astept ban ca oricum e degeaba.

Helperi: Degeaba aveti level 100 sau ce level aveti voi daca da cnv /n si ii ziceti ca nu Detineti aceste informatii.

Eu care joc de un an, cred ca stiu toate intrebarile care le pun playerii si la toate as raspunde.

Edited by zL Tomita
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zL Tomita said:

Kelton, de ce sa nu pui tu adminii la treaba? 

Admini RPG2 - Alexandru - aka AFK = BAN si mai sunt admini pe care ii doare undeva daca dai /report.

Helperii RPG2 - aka Nu detinem aceste informatii. 

Voi adminii astia aveti arfe, daca ramaneti fara functie, incepeti sa plangeti.

Sunt luat la TW fix eu care fac worst-uri la waruri.

Adminilor de pe RPG2, daca va simtiti, astept ban ca oricum e degeaba.

Helperi: Degeaba aveti level 100 sau ce level aveti voi daca da cnv /n si ii ziceti ca nu Detineti aceste informatii.

Eu care joc de un an, cred ca stiu toate intrebarile care le pun playerii si la toate as raspunde.

Nu cred că ești atent ce se vorbește pe aici. Nu se discută strict de RPG2, aici se discută despre o imagine în ansamblu al comunității. Dacă vrei să te plângi de staff-ul RPG2 nu aici e locul.

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare o idee foarte proastă să joc fără CLEO la war si să folosesc Anticheatul. Nu că aş fi eu mare bun la war, dar joc cât de bine pot, si mi se pare o prostie să nu meargă CELO şi SAMPFUNCS la versiunea actuală de AC. Mai bine l-aţi dezvolta. Dacă o să devină permantent pentru membrii din mafii aş părăsi mafiile din acest motiv. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, TFG Alixut12 said:

Mi se pare o idee foarte proastă să joc fără CLEO la war si să folosesc Anticheatul. Nu că aş fi eu mare bun la war, dar joc cât de bine pot, si mi se pare o prostie să nu meargă CELO şi SAMPFUNCS la versiunea actuală de AC. Mai bine l-aţi dezvolta. Dacă o să devină permantent pentru membrii din mafii aş părăsi mafiile din acest motiv. 

Tu cat de batut in cap esti? nici acum nu ai inteles ca anticheat-ul nu poate fii modificat in asa fel incat sa permita moduri CLEO, atata timp cat el nu permite nici macar libraria CLEO? degeaba cei de la b-zone il dezvolta, de fapt, n-au cum sa-l dezvolte. Ce le ofera CAC, aia primesc

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, TFG Alixut12 said:

Mi se pare o idee foarte proastă să joc fără CLEO la war si să folosesc Anticheatul. Nu că aş fi eu mare bun la war, dar joc cât de bine pot, si mi se pare o prostie să nu meargă CELO şi SAMPFUNCS la versiunea actuală de AC. Mai bine l-aţi dezvolta. Dacă o să devină permantent pentru membrii din mafii aş părăsi mafiile din acest motiv. 

"Dacă o să devină permantent pentru membrii din mafii aş părăsi mafiile din acest motiv. " Esti vai de capul tau ai si tu un rank 2 in mafii si gata esti fitos, intoarce-te in pasnica daca nu iti convine, din cauza unor neauziti ca tine, se va duce pe apa sambetei comunitatea.a.PNG.a25ec7db6ea6d3e121e013e96a5d8847.PNG

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TLG SoriinROYAL said:

"Dacă o să devină permantent pentru membrii din mafii aş părăsi mafiile din acest motiv. " Esti vai de capul tau ai si tu un rank 2 in mafii si gata esti fitos, intoarce-te in pasnica daca nu iti convine, din cauza unor neauziti ca tine, se va duce pe apa sambetei comunitatea.a.PNG.a25ec7db6ea6d3e121e013e96a5d8847.PNG

Aşa şi? Ai ceva împotrivă? Am vrut să intru în mafii să mă perfecţionez, da' cine esti tu de te crezi asa maestru? Ca ai avut lider sau ca esti coleg de clan crezi ca esti tu mai important? Bine ca esti tu mai cunoscut ma, vezi ca au sunat civili, isi vor paletele inapoi.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, PeTro said:

Eu zic ca ar fii mai bine ca anti-cheatu' sa permita folosirea a cateva moduri cleo alese de jucatori, gen moduri anti-lag, cmd-uri, kmf, sensitivityFix si digiinfo, restul modurilor sa nu mearga.

Nu are cum sa faca asta, a zis si Bobo. AC-ul nu e open-source astfel nu au cum sa faca asta.

Edited by Lordd
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.