Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

SAMPCAC 0.7.0 Anticheat


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ba pana nu-l baga obligatoriu e albsolut DEGEABA.

Ar trebui bagat mai repede, asa se testeaza si vedem daca e bun sau nu.

Iar aia cu 'nu vreau ac ca nu pot juca cu moduri' cred ca is doar pretexte.

Link to comment
Share on other sites

Anticheat bun nu gasesti niciunde. Daca exista unul, nu eram la discutii de genul ;) Daca n-ai oameni care sa-ti creeze, asta' e. Gandeste'te intai de ce nu sunt oameni care sa prezinte interes? Pentru ca jocul e vechi. Cei care stiu programare calumea merg pe tehnologii noi, jocurile generatiei etc. Daca faci un cod pentru un joc de 2004 nu te face jalnic si nici nu reprezinta ca nu esti programator bun ca nu faci pentru jocuri noi. Din potriva. Reprezinta ca ai cap sa faci bani din ceva foarte usor ;) Pe scurt, B-Zone se rezuma la:

"Cat timp mai suporta lumea codatii Bobo mai face rost de niste donatii"

Va salut si v-am pupat. Stima si respect, fost jucator B-Zone Vesca.

@Kelton @NUSUNTRENKO @pHeNOMz0r MVP

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Takiz0 said:

Ar fi bine daca nu ar merge codurile pe acest AC .... 
Gen ar fi aiurea sa nu poti folosi sampfuncs, cleu  si sa mearga cheats ...

Si, ce treaba ai tu cu anti-cheat-ul, avand in vedere ca tu tragi cu licente dupa jucatori? El va fi implementat doar in mafii.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NCS GuNNeR said:

Băgați-l odată obligatoriu și aia e, după o să vă ajute phenomz0r cu modurile .asi.

Asa ar trebui sa faca, dar majoritatea jucatorilor au votat pe site sa nu fie bagat:))

Macar acuma ar trebui sa nu tina cont de vot si sa-l bage cat mai repede.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gigel bossu din Barlad said:

Asa ar trebui sa faca, dar majoritatea jucatorilor au votat pe site sa nu fie bagat:))

Macar acuma ar trebui sa nu tina cont de vot si sa-l bage cat mai repede.

Mi se pare o prostie să nu-l bage, dacă nu-l bagă de ce s-a mai făcut acest topic? Doar ca să facă oamenii post-uri?

Marea majoritate a votat contra deoarece vor să dea cu cod ori pentru că nu merge modurile cleo pe anti-cheat. Totusi, phenomz0r a zis că face el modurile in .asi, există deja o versiune de weapon switcher .asi, mousefix este si executabil si incorporat intr-un gta_sa.exe făcut de renko, Damage informer poate fi băgat din script. Nu inteleg de ce mai așteptați, băgați-l si aia e.

Link to comment
Share on other sites

Faza e ca unii sunteti batuti in cap pur si simplu. Nu a zis nimeni ca vor fi interzise modurile. Pur si simplu CLEO si SAMPFUNCS + alte .asi-uri nu vor mai merge. Sunt multe gen multicrosshairs, interface editor, radarrect, flickr, mousefix, timecyc, multiprocess, skinchanger, trees withous leaves etc. care merg. Dar voi preferati sa va luati secunde si pereti pe turf, dar sa va mearga digi info si alte chestii.

Anticheat care suporta CLEO nu exista. Dar ce sa zic, e bine ca sariti cu gura ca e jalnic, ca nu e bun, etc., dar la ora actuala e cel mai bun anticheat cred. Din cate am auzit merge bine si pe PC-uri proaste, fata de ACv2 (sau alte distributii ale sale gen BZoneAC), deci ar trebui sa mearga bine la toata lumea. Plus ca blocheaza aimbot/smooth, silent aimbot, shake mode, norecoil, ESP wallhack, NOP-uri, wallhack normal, chams, invisible, etc. Ce vreti mai mult de atat? :))

Edited by pHeNOMz0rMEOW
am uitat un i ;)
Link to comment
Share on other sites

Se poate si fara anti-cheat, dar daca un lider de mafii e prieten in real cu 2/3 admini 3+ normal ca nu baneaza nimeni pe aia din gangul respectiv, chiar daca e banat 1, primeste unban. Pe cand cei care chiar joaca “curat” iau ban pe motiv “cheats” si la unban request vezi doar “banul ramane”... e B-Zone, deja ne-am obisnuit cu favorizarile... nu bagati niciun anti-cheat ca stricati prieteniile adminilor si ale liderilor de gang!

Link to comment
Share on other sites

On 18.11.2017 at 0:12 PM, Michael Myers said:

Si, ce treaba ai tu cu anti-cheat-ul, avand in vedere ca tu tragi cu licente dupa jucatori? El va fi implementat doar in mafii.

Daca sunt in SI nu inseamna ca aici voi fi mereu sau ca nu am alt cont si pana la urma nu ma refeream la mine chiar, ma refeream la toata lumea!

Link to comment
Share on other sites

S-au mai luat decizii proaste pe comunitatea asta, dar ca asta niciodata, cum sa faceti asa ceva? Ce credeti ca daca scoateti diverse moduri se duc codurile? Niciodata. Cu bagarea ''sampcac-atului'' asta se buleste tot GTA.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, South Alexandru said:

S-au mai luat decizii proaste pe comunitatea asta, dar ca asta niciodata, cum sa faceti asa ceva? Ce credeti ca daca scoateti diverse moduri se duc codurile? Niciodata. Cu bagarea ''sampcac-atului'' asta se buleste tot GTA.

Ba, cum se face ma ca numai pe B-Zone se buleste tot GTA ma si pe celelalte comunitati care folosesc ACELASI anti-cheat nu se buleste si merge bine ma? Ba nu va inteleg, ca jucati cu moduri .asi care fac acelasi lucru ca cele CLEO care e problema? Altii se descurca foarte bine doar asa, numai aici "NOI FARA CLEO? DMN FERI FRT"

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.