Jump to content

[Prezentare] Sinapse


Sinapse
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: Sinapse
- Prenume: Mihai
- Varsta: 17
- Locatia: Bucuresti
- Ocupatie: Liceean
- Jocul(rile) preferat(e): Nu ma mai pasioneaza jocurile ca atunci cand eram mai mic, insa acum ma mai joc SA:MP si PUBG (rar).
- Hobby-urile tale: Obisnuiam sa scriu versuri si intentionam sa devin rapper, insa intre timp mi s-a luat si de asta. Am practicat si fotbal, a ajuns si acesta sa nu-mi mai placa. Hobby-ul meu este muzica, intr-un fel.
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Ma numesc Mihai, am varsta de 17 ani (mentionat si mai sus) si ma consider o persoana inteligenta, intelegatoare si deschisa la minte. Imi place sa judec lucrurile in mod obiectiv, gandind la rece. Mereu am spus adevarul indiferent de sentimentele celorlalti, si probabil asta este un defect intr-un fel, fiind un dezavantaj pentru mine; nimanui nu-i place sa auda vorbe proaste, chiar si atunci cand se cere sinceritate, undeva in interior tot existand suparare. Tratez persoanele bune cu bunatate, pe cele neutre la fel, uneori chiar si pe cele care ma supara putin, insa cand mi se trece peste principii, esti mort pentru mine forever.
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: E o comunitate mare, se aude de ea in destule locuri, si am tot auzit, dar niciodata nu m-a interesat. Acum, insa, a inceput sa ma atraga, si iata-ma aici.
- Alte precizari?: Bine v-am gasit! Pare un server interesant, urmatoarea mea speranta este sa nu fie pile (joc pe RPG2), vreau o factiune cand ating nivelul 7 sa am ce face si un colectiv cu care sa comunic mai usor. Ne vedem pe server!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.