Jump to content

Cum sa procedezi daca ai 12 ani ;)


Piratu 50inBRAND
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, Kazuto said:

@ming daca nu ia reusit un meme nu cred ca e cazul sa-i sari la gat. + nu inteleg cum poti sa il folosesti “corect”... meme-ul nu inseamna doar poza de fundal. 

nu incerca sa faci pe internet justice warrior cu mine, meme-ul e format din "poza de fundal" si textul aferent (nu in toate cazurile), daca "poza de funal" nu se potriveste cu mesajul, atunci NU e meme

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, ming said:

nu incerca sa faci pe internet justice warrior cu mine, meme-ul e format din "poza de fundal" si textul aferent (nu in toate cazurile), daca "poza de funal" nu se potriveste cu mesajul, atunci NU e meme

Frt vezi ca te cam contrazici... oricum nu inteleg de ce “fac pe polotia” am spus doar ca nu trebuie sa te iei de el ca nu ia iesit un meme. Credeam ca e un topic pentru amuzament, nu sa se trezeasca cineva sa spuna cine si ce meme-uri sa faca.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kazuto said:

Frt vezi ca te cam contrazici... oricum nu inteleg de ce “fac pe polotia” am spus doar ca nu trebuie sa te iei de el ca nu ia iesit un meme. Credeam ca e un topic pentru amuzament, nu sa se trezeasca cineva sa spuna cine si ce meme-uri sa faca.

daca tu te amuzi din chestiilea astea atunci nu avem ce sa mai discutam

Link to comment
Share on other sites

Nu e meme reusit

Link to comment
Share on other sites

Tare faza :):)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.