Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Black Friday 2017 [RPG & Forum Discounts]


Bobo
 Share

Recommended Posts

12 hours ago, AFROJACK S4F said:

Băieții au bagat gold la greu cu câteva zile înainte, sa profite de reducerile din /shop, ce s-a gândit Bobo?  Le dau teapa la fraieri.

 

 

Te vreau la conducere, jos Bobo.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Done ToV said:

Tot prost de gură ai rămas. :))

Macar mi-a ramas mintea sanatoasa. Nici nu am cum sa incadrez ca jignire ceea ce ai spus. De fapt, pare un compliment? @Kelton ai ramas in urma cu marketingul. Baietii de la emag/altex au facut reducerile de acum o luna. Dar astea sunt detalii. Spor la "caș". Apropo te provoc sa te filmezi cum bei "hortița" nu "scarița" in termeni po pula ri in timp ce te arunci de pe primaria din Ls in semn de protest ca au marit astia taxele si impozitele si nu avem gaz la iarna. Astept quote cu video.

Edited by Rappa Ro
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rappa Ro said:

Macar mi-a ramas mintea sanatoasa. Nici nu am cum sa incadrez ca jignire ceea ce ai spus. De fapt, pare un compliment? @Kelton ai ramas in urma cu marketingul. Baietii de la emag/altex au facut reducerile de acum o luna. Dar astea sunt detalii. Spor la "caș". Apropo te provoc sa te filmezi cum bei "hortița" nu "scarița" in termeni po pula ri in timp ce te arunci dupa primaria din Ls in semn de protest ca au marit astia taxele si impozitele si nu avem gaz la iarna. Astept quote cu video.

 

Bobo se ocupa cu marketingul. Baietii de la emag/altex n-au facut reducerile acum o luna.

Greseala lui Bobo e alta, da' nu conteaza. Trecutul e trecut.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Claudiu said:

 

Bobo se ocupa cu marketingul. Baietii de la emag/altex n-au facut reducerile acum o luna.

Greseala lui Bobo e alta, da' nu conteaza. Trecutul e trecut.

Eh, daca vrei sa intram in detalii intram. @Kelton are rolul de asa zis manager iar @Bobo de CEO(vorbind in termeni de specialitate). CEO este un tip de manager superior care da "directivele" iar managerul mijlociu - executiv(adica ala de ordine la restul scla..pardon muncitorilor) este Kelton. Dar eu mai stiu ca Bobo ii cere mereu parerea lui Kelton pentru ca a luat licenta cu nota mai mare decat el:))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rappa Ro said:

Eh, daca vrei sa intram in detalii intram. @Kelton are rolul de asa zis manager iar @Bobo de CEO(vorbind in termeni de specialitate). CEO este un tip de manager superior care da "directivele" iar managerul mijlociu - executiv(adica ala de ordine la restul scla..pardon muncitorilor) este Kelton. Dar eu mai stiu ca Bobo ii cere mereu parerea lui Kelton pentru ca a luat licenta cu nota mai mare decat el:))

 

CEO = Director Executiv pe romaneste, Kelton in termeni corecti ar fi assistant manager, sau Director pe diviza de SAMP. Glumitele cu licenta nu-mi schiteaza niciun zambet.

Chiar si asa, a cere parerea cuiva este foarte diferit de a implementa acea parere. Si mie mi-a fost ceruta parerea in trecut despre multe lucruri, mi-am si impus parerea de fapt. Dar decizia finala tot nu eu am avut-o, cum nici Kelton n-o are acum. Iar daca e un lucru ce am invatat din istoria Romaniei...=>

 

Ia foc un club, dam jos primul ministru.

 

(asa s-aici, Bobo deci)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Claudiu said:

 

CEO = Director Executiv pe romaneste, Kelton in termeni corecti ar fi assistant manager, sau Director pe diviza de SAMP. Glumitele cu licenta nu-mi schiteaza niciun zambet.

Chiar si asa, a cere parerea cuiva este foarte diferit de a implementa acea parere. Si mie mi-a fost ceruta parerea in trecut despre multe lucruri, mi-am si impus parerea de fapt. Dar decizia finala tot nu eu am avut-o, cum nici Kelton n-o are acum. Iar daca e un lucru ce am invatat din istoria Romaniei...=>

 

Ia foc un club, dam jos primul ministru.

 

(asa s-aici, Bobo deci)

 

Ce este Kelton este un fel de COO, mai exact el cu SAMP-ul sau cum ar fi DaniSteptu dar la forum.

Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2017 at 6:02 PM, MadyX96 said:

Bobo, daca ai baga reduceri si la DS pentru o tampa :)) ar fi minunat. Multa stima te salut!

Ar fi ceva...

On 11/17/2017 at 7:05 PM, Skurfelino said:

Super oferte, se aplica pentru fiecare server in parte ?

Da.

On 11/17/2017 at 8:06 PM, macabru lama fina said:

Faceti reduceri dar lagul persista de o luna in coace, poate cu banii incasati cumparati un host mai bun, zic si eu.

Am cumparat un i7 7700k care nu facea altceva decat sa mearga serverele mai prost, culmea. SAMP-ul continua sa ma uimeasca... Momentan exista un exploit ceva care cauzeaza lagul. Te anunt ca inca lucram la rezolvarea problemelor.

On 11/17/2017 at 8:06 PM, zL Arhix said:

4080 gold cu 32 lei, plata cu cardul, un cupon de 70% si unul de 60%. Multumesc Bobo!

N-ai pentru ce, mane!

Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2017 at 7:51 PM, GR mitsos Toquel Rallye said:

@Kelton / @Bobo I bought a paysafe card of 10 euros from Greece where I live and it is not accepted to your shop. What can I do? I don't remember having this problem back in 2015 when I last donated.

Most merchants don't accept PaySafeCard PINs coming from Greece due to the financial issue that still persists in that country. This is why it is rejected.

On 11/18/2017 at 7:27 PM, AFROJACK S4F said:

Băieții au bagat gold la greu cu câteva zile înainte, sa profite de reducerile din /shop, ce s-a gândit Bobo?  Le dau teapa la fraieri.

Nu, nu e așa. Ideea e că Bobo nu a mai făcut reduceri direct în shop de mult la RPG. Nu se aștepta nimeni să facă reduceri la adăugarea de Gold.

Edited by Hel
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa initiativa.

 

2 minutes ago, Black Friday said:

Frumoasa initiativa.

 

lamborghini-clipart-police-car-4.gif.d99cfbd7996920d4cb5a6eb04e18b916.gif

Link to comment
Share on other sites

Duceti-va pe olx, acolo gasiti stock-uri o gramada la coduri reduceri pentru parfum, genti etc

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.