Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Black Friday 2017 [RPG & Forum Discounts]


Bobo
 Share

Recommended Posts

21 minutes ago, FrRANZ said:

Interesant....poate voi cumpara si eu DUPA CE SE REZOLVA PROBLEMA CU LAGU LA WARS

 

O să aplicăm astăzi un fix pentru unele exploituri care cauzează lag pe servere. Sperăm să rezolve din probleme.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bobo said:

Cand vor fi urmatoarele reduceri din joc?
Urmatoarele reduceri vor viza data de 1 Decembrie, ziua natioanala a Romaniei, si vor fi cuprinse intre 20% si 50%. Durata reducerilor va fi de aproximativ 7 zile si vor incepe pe 30 Noiembrie. Aceasta va fi ocazia ideala de a maximiza donatiile tale!

normal.... de ce sa bagati reducerile chiar de blackfriday cand puteti sa le bagati de 1 decembrie si castigati din 2 parti.

inbound-marketing-strategy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Foarte buna ideea, doar ca adevaratul Black Friday este pe 24.11, adica in prima vinere dupa Ziua Recunostintei, acest "blec faidei" care fura startul este inventat de eMAG.

 

In orice caz, ideea este buna si parerea mea este ca o sa prinda! Felicitari Bobo & Kelton pentru idee!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FrRANZ said:

Interesant....poate voi cumpara si eu DUPA CE SE REZOLVA PROBLEMA CU LAGU LA WARS

A facut astazi Adi007 ceva in aceasta privinta. Speram sa scapm de lag.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.