Jump to content

Ediția Iulie a concursului WOTM a început. Detalii aici

Sistemul de Bunkere e live pe servere. Detalii aici

Recrutăm Designeri Audio și Video. Detalii aici

TLG Koppen

Atlantic Organization [AT] - Demisii

Recommended Posts

Demisii.png

Acest Topic este facut special pentru membrii clanului Atlantic Organization care doresc sa ne paraseasca

>> Respectati modelul de postare <<

Model de postare:

Nick:

Level:

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]:

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]:

Ce nota acorzi Staff-ului:

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]:

1. Inainte de a iesi din clan trebuie sa aveti o cerere de demisie ACCEPTATA. In caz contrar veti fi adaugati pe Blacklist iar sansele voastre de a va intoarce vreodata sunt minime!

2. Nu dati [/clanresign] pana demisia nu va este acceptata.

3. Nu aveti voie sa postati altceva inafara de ceea ce va spune mai sus.

Daca nu faci parte din clanul Atlantic Organization nu ai voie sa postezi AICI

Edited by AT NicJR

Nick: Jhin

Level: 49

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Vreau sa ma alatur clanului Ultras South.

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]: Da.

Ce nota acorzi Staff-ului: 9

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Criteriile pentru alegerea candidatilor.

Nick: .Gabi_

Level: 43

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Vreau sa ma reintorc Ultras South.

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]: Foarte bine.

Ce nota acorzi Staff-ului: 10

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Nimic, totul este perfect.

Nick: STEPH.

Level: 50

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Ma reintorc in clanul unde am petrecut mai bine de 1 an.

Ce nota acorzi Staff-ului: 10+.

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: O sa ajunga un clan mare, daca nu chiar e, Dequal te descurci excelent, cu prima ocazie aici voi revenii, mersi de sansa :)

23 hours ago, South Jhin said:

Nick: Jhin

Level: 49

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Vreau sa ma alatur clanului Ultras South.

Ce nota acorzi Staff-ului: 9

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Criteriile pentru alegerea candidatilor.

3 hours ago, South Gabii said:

Nick: .Gabi_

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Vreau sa ma reintorc Ultras South.

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Nimic, totul este perfect.

7 minutes ago, South STEPH said:

Nick: STEPH.

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Ma reintorc in clanul unde am petrecut mai bine de 1 an.

Ce nota acorzi Staff-ului: 10+.

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: O sa ajunga un clan mare, daca nu chiar e, Dequal te descurci excelent, cu prima ocazie aici voi revenii, mersi de sansa :)

Va multumesc pentru ajutor. Va astept inapoi oricand, succes!

Nick: Koppen_RPV

Level: 37, fac 38

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Doresc sa parasesc clanu deoarece doresc ceva nou, mna doresc sa fiu alaturi de prieteni in alte clanuri si pentru mine prietnii cu care ma stiu mai bine de 1 an imi sunt foarte dragi.

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]: Foarte bine, pwp decal si ma bucur ca am putut ajuta si sper sa ajut in continuare.

Ce nota acorzi Staff-ului: 11

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]:  Nic.

Nick: SPIKE

Level: 103

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Îmi place mai mult fără clan.

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Nimic.

M-am razgandit.

Edited by South Gabii

Nick: Gabi.LeL

Level:43

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Nu o sa mai fiu asa activ si prefer sa imi pun demisia decat sa fiu dat afara.

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]: Desigur, un clan de nota 10.

Ce nota acorzi Staff-ului: 10 lui Dequal pentru faptul ca m-a primit inapoi, nu oricine o face.

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Probabil rank-urile sa fie mai organizate.

O informatie ce vreau sa o mai adaug este: Dequal sper ca nu te superi, dar mna scoala etc.. Probabil o sa revin daca o sa fiu acceptat.

Edited by Gabi LeL

Nick: 5stackz

Level: 45

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Ma las

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]: Sa zicem

Ce nota acorzi Staff-ului: Se poate si mai bine, dar e ok.

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Nimic

15 hours ago, Atlantic 5stackz said:

Nick: 5stackz

Level: 45

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Ma las

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]: Sa zicem

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Nimic

Imi pare foarte rau pentru tine, ai fost un membru de elita al clanului. Te lasi din cauza unor acuzari false impotriva ta aduse de catre "dusmani". E pacat, acuma asta e. E alegerea ta. Succes in continuare cu tot ceea ce ti-ai propus!

Nick: Niggachu.LeL

Level: 31

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Vreau sa-mi fac un Clan History cu cat mai multe tag-uri. In plus, ca si PD, e greu sa-ti mentii prietenii cand sunt atatia membrii atat in AT cat si in GF care au wanted, dau robs etc. si nu poti iti faci datoria de frica unui CW sau demitere, pur si simplu e o bataie de cap si mi-e cam greu sa-mi fac raport, deoarece eu intru pe server strict pentru a-mi completa raportul.

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]: Da, e un clan de nota 10 cu membrii de nota 10. Aici am intalnit membrii minunati cu care mi-am legat prietenii. Tot respectul pentru fiecare! Insa, mai sunt 2-3 membrii ce nu-si au locul, iar acesta ar fii un motiv in plus pentru care-mi pun demisia. 

Ce nota acorzi Staff-ului: Nota 10, va faceti traba extraordinar, mai ales Dequal, care se vede ca-si da silinta in ceea ce face. Respect tuturor!

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Poate, ar trebui sa nu mai acordam PRO-uri aiurea, sunt multi jucatori in clan de care nu am auzit. Multa bafta cu clanul!

Nick: Vulturik.

Level: 34

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Vreu sa incerc ceva nou.

10 hours ago, AT Niggachu said:

Nick: Niggachu.LeL

Level: 31

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Vreau sa-mi fac un Clan History cu cat mai multe tag-uri. In plus, ca si PD, e greu sa-ti mentii prietenii cand sunt atatia membrii atat in AT cat si in GF care au wanted, dau robs etc. si nu poti iti faci datoria de frica unui CW sau demitere, pur si simplu e o bataie de cap si mi-e cam greu sa-mi fac raport, deoarece eu intru pe server strict pentru a-mi completa raportul.

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]: Da, e un clan de nota 10 cu membrii de nota 10. Aici am intalnit membrii minunati cu care mi-am legat prietenii. Tot respectul pentru fiecare! Insa, mai sunt 2-3 membrii ce nu-si au locul, iar acesta ar fii un motiv in plus pentru care-mi pun demisia. 

Ce nota acorzi Staff-ului: Nota 10, va faceti traba extraordinar, mai ales Dequal, care se vede ca-si da silinta in ceea ce face. Respect tuturor!

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Poate, ar trebui sa nu mai acordam PRO-uri aiurea, sunt multi jucatori in clan de care nu am auzit. Multa bafta cu clanul!

Succes mai departe!

8 hours ago, AT Vulturik said:

Nick: Vulturik.

Level: 34

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Vreu sa incerc ceva nou.

Bafta mai departe!

Nick: Koppen_RPV

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Doresc sa incerc clanul TLG o data in viata.

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]: Foarte foarte foarte bine.

Ce nota acorzi Staff-ului: 10+

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]:  Nimic

Nick: DareDevil.

Level: 53

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Doresc să imi incerc norocul in clanul TLG.

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]: Da, m-am simtit bine.

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Nimic.

Nick:David_

Level:33

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Vreau sa incerc ceva nou, poate voi reveni candva!

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]:Foarte bine!

Ce nota acorzi Staff-ului:10.

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]:Poate sa nu bagati chiar pe oricine, in rest e bine.

Nick: Vali

Level: 52

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Vreau sa imi fac si alti prieteni.

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]:Dap.

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Nimik.

Nick: MoW

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Vreau sa incerc altceva sau poate voi sta fara clan.

Ce nota acorzi Staff-ului: 10,01.

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Nimic. Multumesc pentru sansa acordata, Dequal

On 1/29/2018 at 11:53 PM, Sebastian Mihail said:

Nick: MoW

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Vreau sa incerc altceva sau poate voi sta fara clan.

Ce nota acorzi Staff-ului: 10,01.

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Nimic. Multumesc pentru sansa acordata, Dequal

Acceptata, bafta in continuare si sa ajungi ceea ce iti propui.

Nick: Malkovich.

Level: 73

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Am primit o sansa intr-un clan in care imi doream sa intru de mult timp si mi-a fost respinsa aplicatia pe atunci.

Ce nota acorzi Staff-ului: 10 din 10

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Din punctul meu de vedere nimic, multumesc pentru sansa acordata Dequal !

14 hours ago, Malkovich said:

Nick: Malkovich.

Level: 73

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Am primit o sansa intr-un clan in care imi doream sa intru de mult timp si mi-a fost respinsa aplicatia pe atunci.

Ce nota acorzi Staff-ului: 10 din 10

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Din punctul meu de vedere nimic, multumesc pentru sansa acordata Dequal !

Multumim pentru ajutor, succes mai departe!

Nick: HEROUL

Level:53

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Imi cumpar clan de spray.

Ce nota acorzi Staff-ului: 11

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: Nimic, totul e perfect.

Edited by HEROUL

Nick: 5stackz.LeL.

Level: 47

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Am nevoie de liniște, nu o să mă mai alătur clanurilor pentru cel puțin o lună. Scuze că îmi bat joc de a doua șansă în clan, dar sper să înțelegeți.

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]: Extraordinar, ca și data trecută.

Ce nota acorzi Staff-ului: Apreciez că ți-ai dorit să mp reîntorc, dar nu cred că se mai poate ceva acum.

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: E bine așa cum este.

9 hours ago, AT 5stackz said:

Nick: 5stackz.LeL.

Level: 47

De ce doresc sa parasesc clanul Atlantic Organization [AT]: Am nevoie de liniște, nu o să mă mai alătur clanurilor pentru cel puțin o lună. Scuze că îmi bat joc de a doua șansă în clan, dar sper să înțelegeți.

M-am simtit bine in clanul Atlantic Organization [AT]: Extraordinar, ca și data trecută.

Ce nota acorzi Staff-ului: Apreciez că ți-ai dorit să mp reîntorc, dar nu cred că se mai poate ceva acum.

Ce ar trebui schimbat la clanul Atlantic Organization [AT]: E bine așa cum este.

Bafta mai departe!