Jump to content

Moduri compatibile SAMPCAC / SAMPCAC compatible mods


Kelton
 Share

Recommended Posts

Tulai Doamne cat tam, tam pentru niste moduri. Eu joc cu jocul simplu, n-am niciun mod in el. Nu spun sa interzica modurile, dar nici sa faceti din tantar, armasar. :]]

 

Tin minte cand m-am apucat in 2012 cum era... S-a dus vremea aia de mult, jocul nu mai este o distractie. Acum majoritatea alearga dupa niste functii intr-un joc. Nu uita-ti, este doar un joc.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pHeNOMz0rMEOW said:

Done. Vezi ultimul video de pe canalul meu de YouTube. Nush daca merge pe toate build-urile de Windows 7 inca.

Ba, desi joc pe B-Zone. Sunt de acord cu ce faci tu, nu e frumoasa metoda cu verificare skype atata timp cat ei nu vor sa le fie verificate conversatiile private. Luptam sa facem un server frumos!

@Kelton

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Lordd said:

Ba, desi joc pe B-Zone. Sunt de acord cu ce faci tu, nu e frumoasa metoda cu verificare skype atata timp cat ei nu vor sa le fie verificate conversatiile private. Luptam sa facem un server frumos!

@Kelton

Incercam sa invatam adminii sa nu mai verifice conversatiile pe skype, si mai nou merge. Incercam sa facem niste sv frumoase, dar cu atat hate nu prea merge. :/

Link to comment
Share on other sites

Just now, GF Coolback4 said:

Incercam sa invatam adminii sa nu mai verifice conversatiile pe skype, si mai nou merge. Incercam sa facem niste sv frumoase, dar cu atat hate nu prea merge. :/

Buna gluma, i-am zis asta ieri la Kelton si a zis ca daca vreau ban, sa zic si cate zile.

Cu asa ingamfare, nu prea merge. 

Ma rog, ei sunt plecati acum in vacanta, donatii donatii, finantare, finantare.

Link to comment
Share on other sites

On 01.12.2017 at 8:24 AM, ShawySA said:

Legalizati renko!

Bulangiule, nu mi-ai mai raspuns pe skype cand te-am intrebat ce vrei pe tinta...

Edited by Haterul
Link to comment
Share on other sites

 

Un heck e ceva ce iti da un avantaj nedrept fata de ceilalti jucatori, dar daca toti am avea aim, n-ar mai fi niciun avantaj, legalizati poor-aimu

Edited by PeTro
Link to comment
Share on other sites

On 28/11/2017 at 6:57 AM, le orange said:

 

Joc default de ani buni. Ratezi tot pentru ca iti tremura mana pe mouse si nu pentru ca nu ai nu stiu ce tinta magica.

 

Este amuzant faptul ca ma faci civil dar eu nu mai joc pe b-zone de 2 ani. Vezi ca ai de terminat raportul in taxi.

Bai bunule eu fac raport in nr @B4L Andra nu ca toti pirliti din tacsi hai val3a

Link to comment
Share on other sites

On 24.11.2017 at 11:57 PM, GF Coolback4 said:

Acele cheats-uri nu functioneaza din cauza ca au fost blocate din server, nu le-a blocat SAMPCAC-ul. Propune niste lucruri la sectiunea propuneri pentru server(sau ceva de genul) si vom inainte ideea catre scripteri, se poate face ceva. Iti recomand sa faci o lista mare cu propuneri, pe care o voi inainta personal la scripteri, bobo, kelton etc. pentru a le afla parerea si daca vor exista sanse sa fie implementate respectivele idei.

Merg toate codurile nedetectabile pe ac pe ruby, cheats tw , v2,v4,v3, puteti tessta daca aveti.

Link to comment
Share on other sites

On 2017-11-24 at 8:54 PM, le orange said:

Nici un mod. Jucati default fara toate modurile stupide, cel putin pe AC. Nu va place pe AC fara moduri? Taxi e deschis 24/7. :)

Până și la taxi ai mod Cleo... dacă vrei

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.