Jump to content

Moduri compatibile SAMPCAC / SAMPCAC compatible mods


Kelton
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, DANNY KIA said:

Ce are GooD poate modifica whitelist pentru moduri .ASI, nu CLEO, SAMPFUNCS, sau alte tipuri de moduri

da, dar daca se chinuie putin face si pentru cleo si sampfuncs

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, DANiELGOLD said:

Degeaba, mai bine iau secunde pe war decat sa joc fara cleo

OFF:Ba tu te auzi ce spui?? Decat sa-mi dea unu perete din Docks LS si eu sunt in Bratva 1 LV mai bine joc default drq

 

ON:Cred ca fog.cs, settime, zonetext ar fi folositoare

Link to comment
Share on other sites

Kmf, weapon switch este foarte folosit de mafioti, fps unlocker , digiInfo

Link to comment
Share on other sites

On 26/11/2017 at 2:43 PM, GA Curry said:

OFF:Ba tu te auzi ce spui?? Decat sa-mi dea unu perete din Docks LS si eu sunt in Bratva 1 LV mai bine joc default drq

 

ON:Cred ca fog.cs, settime, zonetext ar fi folositoare

 

=))))))))) Amuzanta faza cu Docks. Dar decat sa joc fara renco.cs mai bine stau fara AC care e degeba si el. V2 si V3 tot e rupere si cu si fara.

42 minutes ago, FireInHoleRENUL said:

da

da

On 26/11/2017 at 1:16 PM, DANNY KIA said:

Nu, nu face, pentru ca sunt lucruri total diferite, nu vorbi fara sa stii.

Ba se poate.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Renco nu comenta la mn said:

 

=))))))))) Amuzanta faza cu Docks. Dar decat sa joc fara renco.cs mai bine stau fara AC care e degeba si el. V2 si V3 tot e rupere si cu si fara.

da

Ba se poate.

=))))))))))))))))))))))) nu, nu se poate. Whitelist-ul ala cum are good e facut doar pentru moduri .asi, librariile CLEO si SAMPFUNCS implicit fiind .ASI, daca le-ar pune whitelist, orice mod/cleo AR FI DISPONIBIL, inclusiv aimka, etc.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DANNY KIA said:

=))))))))))))))))))))))) nu, nu se poate. Whitelist-ul ala cum are good e facut doar pentru moduri .asi, librariile CLEO si SAMPFUNCS implicit fiind .ASI, daca le-ar pune whitelist, orice mod/cleo AR FI DISPONIBIL, inclusiv aimka, etc.

Daca se cauta, se gaseste.

Link to comment
Share on other sites

On 24/11/2017 at 8:54 PM, le orange said:

Nici un mod. Jucati default fara toate modurile stupide, cel putin pe AC. Nu va place pe AC fara moduri? Taxi e deschis 24/7. :)

Joaca-te tu default. Sampcacu’ e pf mafie in special unde sunt rupte codurile, da ma tu civil nu stii ca fara kmf sau tinte, cu tinta aia de la m4 cand dai din picioare ratezi tot

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Renco nu comenta la mn said:

Joaca-te tu default. Sampcacu’ e pf mafie in special unde sunt rupte codurile, da ma tu civil nu stii ca fara kmf sau tinte, cu tinta aia de la m4 cand dai din picioare ratezi tot

 

Joc default de ani buni. Ratezi tot pentru ca iti tremura mana pe mouse si nu pentru ca nu ai nu stiu ce tinta magica.

 

Este amuzant faptul ca ma faci civil dar eu nu mai joc pe b-zone de 2 ani. Vezi ca ai de terminat raportul in taxi.

Link to comment
Share on other sites

Mapa pe m poate fi considerată folositoare, iar dacă ar fi posibil sa fie făcut un cophelp acceptat ar fi fain, adică na dacă devine obligatoriu pentru toți unii o să avem nevoie.

Edited by North Hyperion
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.