Luna Decembrie aduce pe serverele RPG Advent Calendar. Detalii aici.

Reducerile de Craciun au venit! Detalii aici.

Anunt despre rapoarte de activitate, reguli sublideri, waruri sarbatori, legalizare moduri. Cititi aici.

Welcome to B-Zone Community

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more!

This message will be removed once you have signed in.

Kelton

Moduri compatibile SAMPCAC / SAMPCAC compatible mods

149 posts in this topic

Tulai Doamne cat tam, tam pentru niste moduri. Eu joc cu jocul simplu, n-am niciun mod in el. Nu spun sa interzica modurile, dar nici sa faceti din tantar, armasar. :]]

Tin minte cand m-am apucat in 2012 cum era... S-a dus vremea aia de mult, jocul nu mai este o distractie. Acum majoritatea alearga dupa niste functii intr-un joc. Nu uita-ti, este doar un joc.

3

KMF, DigiInfo, Weapon Switch. Sunt cele mai folosite de mafioti.

Edited by RWjr Valentin
0

On 11/24/2017 at 10:46 AM, racalu ToV said:

Cel mai utilizat este aimbot.cs

Done. Vezi ultimul video de pe canalul meu de YouTube. Nush daca merge pe toate build-urile de Windows 7 inca.

Edited by pHeNOMz0rMEOW
1

4 minutes ago, pHeNOMz0rMEOW said:

Done. Vezi ultimul video de pe canalul meu de YouTube. Nush daca merge pe toate build-urile de Windows 7 inca.

Ba, desi joc pe B-Zone. Sunt de acord cu ce faci tu, nu e frumoasa metoda cu verificare skype atata timp cat ei nu vor sa le fie verificate conversatiile private. Luptam sa facem un server frumos!

@Kelton

0

3 minutes ago, Lordd said:

Ba, desi joc pe B-Zone. Sunt de acord cu ce faci tu, nu e frumoasa metoda cu verificare skype atata timp cat ei nu vor sa le fie verificate conversatiile private. Luptam sa facem un server frumos!

@Kelton

Incercam sa invatam adminii sa nu mai verifice conversatiile pe skype, si mai nou merge. Incercam sa facem niste sv frumoase, dar cu atat hate nu prea merge. :/

0

Just now, GF Coolback4 said:

Incercam sa invatam adminii sa nu mai verifice conversatiile pe skype, si mai nou merge. Incercam sa facem niste sv frumoase, dar cu atat hate nu prea merge. :/

Buna gluma, i-am zis asta ieri la Kelton si a zis ca daca vreau ban, sa zic si cate zile.

Cu asa ingamfare, nu prea merge. 

Ma rog, ei sunt plecati acum in vacanta, donatii donatii, finantare, finantare.

0

The important cleo mod is kmf

0

Legalizati renko!

0

On 01.12.2017 at 8:24 AM, ShawySA said:

Legalizati renko!

Bulangiule, nu mi-ai mai raspuns pe skype cand te-am intrebat ce vrei pe tinta...

Edited by Haterul
0

Un heck e ceva ce iti da un avantaj nedrept fata de ceilalti jucatori, dar daca toti am avea aim, n-ar mai fi niciun avantaj, legalizati poor-aimu

Edited by PeTro
1

On 28/11/2017 at 6:57 AM, le orange said:

Joc default de ani buni. Ratezi tot pentru ca iti tremura mana pe mouse si nu pentru ca nu ai nu stiu ce tinta magica.

Este amuzant faptul ca ma faci civil dar eu nu mai joc pe b-zone de 2 ani. Vezi ca ai de terminat raportul in taxi.

Bai bunule eu fac raport in nr @B4L Andra nu ca toti pirliti din tacsi hai val3a

0

modurile asi ai tot ce trb. weap swtich asi facut de renko ,mousefix  in gta_sa ,interfaceeditor,VREAU NEAPARAT CHANGESKIN

0

dmg informer,weapon switch si altele.

0

Degeaba faceti acest topic, toti vor toate modurile cleo, adica pe scurt, cv gen fara AC dar cu un program in PC in plus, sa fie acolo.

1

On 24.11.2017 at 11:57 PM, GF Coolback4 said:

Acele cheats-uri nu functioneaza din cauza ca au fost blocate din server, nu le-a blocat SAMPCAC-ul. Propune niste lucruri la sectiunea propuneri pentru server(sau ceva de genul) si vom inainte ideea catre scripteri, se poate face ceva. Iti recomand sa faci o lista mare cu propuneri, pe care o voi inainta personal la scripteri, bobo, kelton etc. pentru a le afla parerea si daca vor exista sanse sa fie implementate respectivele idei.

Merg toate codurile nedetectabile pe ac pe ruby, cheats tw , v2,v4,v3, puteti tessta daca aveti.

0

Dacă ați interzice Cleo, poate ar ieși ceva frumos dar asteptăm ceva măreț.

0

On 2017-11-24 at 8:54 PM, le orange said:

Nici un mod. Jucati default fara toate modurile stupide, cel putin pe AC. Nu va place pe AC fara moduri? Taxi e deschis 24/7. :)

Până și la taxi ai mod Cleo... dacă vrei

0

In fpsunlock.cs si Mapa pe "M" nu ar fii rău deloc

Edited by Big Galip
0

Cele mai folosite moduri și utile totuși, (După părerea mea, fiecare cu preferințele lui) sunt: KMF, Digi Info, Weapon switcher. 

1

Am strâns mai multe decât suficiente păreri. Voi închide topicul momentan și-l voi da mai departe celorlalți admini din managementul superior.

0

Guest
This topic is now closed to further replies.