Jump to content

Propunere schimbare turf de la warul de alianta.


DaveyROYAL

Recommended Posts

In urma unei discutii cu kelton,m-a rugat sa va intreb daca vreti ca turful de la truck de la warul de alianta sa fie schimbat deoarece foarte multi s-au plans ca orice pc ai avea ai lag.Daca sunteti de acord sa schimbam turful va rugam sa veniti cu niste idei bune.Noi ne-am gandit la bayside voi ce parere aveti?

Link to comment
Share on other sites

Bayside sau sa se faca un mapping ceva misto gen. Ceva urias si lung, cum ar fii zona aceea din desert de la NG, gen de la hq news reporters pana la acele tevi cu petrol. Sa fie ceva mapping si acoperit, dar nu foarte mult mapping.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DaveyROYAL said:

In urma unei discutii cu kelton,m-a rugat sa va intreb daca vreti ca turful de la truck de la warul de alianta sa fie schimbat deoarece foarte multi s-au plans ca orice pc ai avea ai lag.Daca sunteti de acord sa schimbam turful va rugam sa veniti cu niste idei bune.Noi ne-am gandit la bayside voi ce parere aveti?

E foarte ok, dar eu as spune il alta zona, cum ar veni Aeroportul parasit din LV

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.