Jump to content

Schimbare Rob/Escape points cu lawyer points


DEALERtov

Doriti transformarea punctelor care le primim la Adventure Calendar si Quest din Rob/Escape points in Lawyer points? DOAR POLITISTILOR  

105 members have voted

  1. 1. Doriti transformarea punctelor care le primim la Adventure Calendar si Quest din Rob/Escape points in Lawyer points? DOAR POLITISTILOR

    • Da
    • Nu + Argument
    • Nu ma intereseaza / Nu ma priveste


Recommended Posts

On 01.12.2017 at 2:19 AM, Hawk ToV said:

Esti si tu bun la cv ba dilar

Hawk iara vb prea mult pe forum

On 03.12.2017 at 0:47 PM, SilenCe said:

@DEALERtovyo nu's deacord cu asa ceva we ce ai? Adica voi sa faceti bani din accept si noua sa ne dati fail la rob? JOS GARDA JOS CU DEALERII BASARABIA PAMANT ROMANESC

Nu esti pd, n ai legatura cu topicul asta+ca avem voie sa dam fail oricui, oriunde, oricand, eh daca nu stiti sa trageti e alta mancare de peste.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, AIM Jackus said:

Nu esti pd, n ai legatura cu topicul asta+ca avem voie sa dam fail oricui, oriunde, oricand, eh daca nu stiti sa trageti e alta mancare de peste.

ba sunt pd si am legaturi nu legatura iar eu nu iau fail niciodata la rob. Mai lasati drq propunerile astea inutile ca n-are bobo timp de asa ceva el tre' sa scripteze blocuri cu apartamente sa-si recupereze aia 2k euro care i-a bagat in pc nu se uita el in gura voastra si la propunerile voastre de praduitori.

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, SilenCe said:

ba sunt pd si am legaturi nu legatura iar eu nu iau fail niciodata la rob. Mai lasati drq propunerile astea inutile ca n-are bobo timp de asa ceva el tre' sa scripteze blocuri cu apartamente sa-si recupereze aia 2k euro care i-a bagat in pc nu se uita el in gura voastra si la propunerile voastre de praduitori.

 

Da, esti bun, in fine.Nu conteaza ce are de facut Bobo, cu cat sunt respectate si indeplinite cerintele jucatorilor cu atat comunitatea va creste mai mult, de ce sa iei puncte pe rob/escape cand poti lua pe lawyer?

Link to comment
Share on other sites

@AIM Jackus nimeni nu vrea ca politia sa castige mai mult pt ca ei au un avantaj fata de toti ceilalti deci un venit in + ar strica echilibru 

 

TRAIM INTR-O TARA DEMOCRATA, AM DREPTUL LA VOT DECI VOTUL MEU VA RAMANE CONTRA BLOCURILE PE PRIMUL PLAN INTERESELE JUCATORILOR PE AL 2 LEA.

Link to comment
Share on other sites

Si asa se asterne zapada pe topicul asta nebagandu-l nimeni din conducere in seama... Poate primim si noi un raspuns la anu cand degeaba fac modificari ca nu ne mai ajuta prea curand, poate la urmatoru quest in martie sau aprilie.

Link to comment
Share on other sites

Ai avut o idee misto , dar eu fiind in gang nu ma ajuta cu nimic. +1 pentru mintea ta geniala :)

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.