Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Portofoliu] Andra


Andrada
 Share

Recommended Posts

On 7/21/2018 at 1:53 AM, Andrada said:

Creatii pentru clubul clanului [NC] - Necenzurat de pe RPG2 detinut de @Nicolae

necenzurat_logo_alb.png

Whats_App_Image_2018-07-21_at_12.57.01_A

5b5267cfdfdaf_necenzuratavatar.jpg.aeb56cf014e28c12996c1fe27371ec93.jpg

5b526734be67d_necenzuratbanner1.thumb.jpg.32bf7c309c0c1fc1b899638e0f5aa941.jpg

 

Vrei sa fii mereu la curent cu ultimele postari?

Atunci apasa butonul ''Follow'' din coltul din dreapta sus si vei primi mereu notificari!

 

ceva diferit. Imi place. 

drop shadow-ul nu-mi place. Font-ul si dimensiunea aleasa la cover. avatar-ul nu imi plac liniile de pe margine si bg-ul . 

Link to comment
Share on other sites

On 25.07.2018 at 1:20 AM, Mentosan said:

Ultima este draguta de fel, dar se cam vad pixelii, probabil de la decupaj sau de la imaginea in sine, nu-mi dau seama. In rest, mai lucreaza pe text, mai ales in prima cat si in a doua lucrare. De exemplu pentru "Edition" mergea un font ceva mai mic, sa nu fie atat de mare, cel cu "B-Olympics" cu o marime ceva mai mare, nu stiu.. ceva sa dea mai bine.

 + mai lucreaza la gradient, cel aplicat pe textul 2018 nu se potriveste mai deloc, poate ai vrut sa-l pui in ambianta cu cercul, in fine. Succes pe viitor.

Foarte frumoase, felicitari! Nu te lua dupa asta, a dat-o in nebunie de cand a intrat la mate-info =)) , mentosane daca nu ai uitat mai treci si pe la mine si tytann pe ts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.