Jump to content

Fii ca Kelton


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@Dionis Barbosu E o gluma pamflet, nu am umrarit scopul sa-l pun pe Kelton intr-o lumina rea. Am 4 ani de activitate pe aceasta comunitate, crezi ca nu stiu cate face Kelton? Crezi ca nu i-am transmis niciun PM tot acest timp?

 

Umorul meu se axeaza pe glume sarcastice, ironice, uneori duse la absurd, nu trebuie sa-le cauti o explicatie logica.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dionis Barbosu said:

Eh..gluma gluma..dar..kelton citeste pm-urile in fiecare dimineata..kelton raspunde la cereri unban si kelton e util si nu iti lasa explicatii inutile daca decizia e finala cu"banul ramane" pentru ca nu te ajuta cu nimic. 

 

Gluma e asa...hai sa radem dar nu prea. Sunt curios cati ati ras cu gura pana la urechi.

barbosule, nu ti-a ramas cacatu lu kelton pe barba dupa comentariul asta?

Link to comment
Share on other sites

Eu am inteles gluma @rTn Dyablox VIPdar nu am ras si nici macar nu am schitat un zambet. La unele meme-uri chiar rad.

 

@anxious stai pe burta ca e apa mica. Eu nu ma mai joc nici un joc ca sa fiu nevoit sa pup in cur si niciodata nu o sa fac. Hai, fa-ma sa-mi fie dor de tine.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dionis Barbosu said:

@anxious stai pe burta ca e apa mica. Eu nu ma mai joc nici un joc ca sa fiu nevoit sa pup in cur si niciodata nu o sa fac. Hai, fa-ma sa-mi fie dor de tine.

 

Hai fa-ma sa ma sugi, nu ma lua cu texte d-astea ca nu ma sperie pixelii prietene

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.