Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[REZOLVAT] Problema SAMP.FUNCS


Zhao

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Mi-am rezolvat o problema anterioara cu : Connecting to..... Retrying..., si acum mi am bagat niste moduri si am nevoie de samp funcs, mi-am pus sf 5.3.3 dar nici nu stiu daca l-am pus bine, eu zic ca da, si imi arata asta:
Screenshot (în caz că este necesar): Hb7864X.png

Alte precizări: Nu stiu ce sa fac, aveti niste sugestii?

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Zhao RPG2 said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Mi-am rezolvat o problema anterioara cu : Connecting to..... Retrying..., si acum mi am bagat niste moduri si am nevoie de samp funcs, mi-am pus sf 5.3.3 dar nici nu stiu daca l-am pus bine, eu zic ca da, si imi arata asta:
Screenshot (în caz că este necesar): Hb7864X.png

Alte precizări: Nu stiu ce sa fac, aveti niste sugestii?

Descarca versiunea Hoodlum a jocului si incearca sa instalezi modurile corect pas cu pas.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ai incercat doar cu CLEO si cu SAMPFUNCS? Adica jocul CLEAN.

Instaleaza CLEO si SAMPFUNCS, atat si incearca-le cu o versiune CLEAN a jocului.

 

Downloads:

 

CLEO - Click Aici

SAMPFUNCS - Click Aici

GTA Clean - Click Aici

In mod normal, comunitatea B-Zone nu incurajeaza Pirateria, dar eu am facut o  exceptie..normal ar fii sa cumperi jocul.

Sper ca te-am ajutat, bafta!

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Zhao RPG2 said:

Mersi mult Amnox, ai +1 ,o sa incerc. Dar mai e ceva, ce versiune de samp sa iau? R2 sau 0.3.7 simplu?

 

0.3.7 simplu, pentru ca pe r2 din cate stiu iei crash.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.