Jump to content

[REZOLVAT] [Problema] Problema la CMD-ul creat de mine.


Panda2017

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: am modificat un cmd deja facut, dar cand sa intru in samp sa scriu o comanda jocul mi se blocheaza
Screenshot (în caz că este necesar): -

Alte precizări: as vrea, daca vrea cineva, sa-mi modifice cmd-ul si sa mi-l faca sa mearga. 

Link de la cmd: https://www.mediafire.com/file/0199h1aoo9306tg/LSSI_Panda2017.cs

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Amnox said:

Salut, il incerc eu, daca mie nu-mi da crash probabil este de la tine, este facut in Sanny Builder, da?

Daca da crash, am sa il fac eu sa nu iti mai dea.

Da, e facut in Sanny Builder.

Cand intru pe server ini apare asa:

Connecting to 12.34.56:7777...

Error nu mai stiu cum

Error nu mai stui cum

Error nu mai stiu cum

Connected. Joining the game...

Link to comment
Share on other sites

Salut, am analizat modul si consider ca ai gresit ceva pe acolo, probabil genereaza un text prea mare.

 

 

Rezolvare:

 

Schimba textul, transforma-l intr-un text-dialog, gasesti pe google asta.

 

Daca te-am ajutat, nu uita de +1, bafta!

Link to comment
Share on other sites

Hmm, daca stau sa ma gandesc, nu toti fac moduri in sanny, un exemplu @Jackson Brooklyn asa ca poate sanny-ul strica cmd-ul, asa ca mai bine cauti unu facut in sanny 100% si incerci sa-l modifici dupa placul tau.Daca vrei sa incerci si altceva, incearca sa faci in notepad ++ sau visual c++.

Link to comment
Share on other sites

On 12/8/2017 at 10:01 PM, TheCrack said:

Hmm, daca stau sa ma gandesc, nu toti fac moduri in sanny, un exemplu @Jackson Brooklyn asa ca poate sanny-ul strica cmd-ul, asa ca mai bine cauti unu facut in sanny 100% si incerci sa-l modifici dupa placul tau.Daca vrei sa incerci si altceva, incearca sa faci in notepad ++ sau visual c++.

Esti paralel cu sanny builder-ul si cu modurile, nu poti face moduri in notepad++ si nici in visual c++.

 

Ma rog, nu exista alte aplicatii, ar mai fii singura chestie sa incerci sa il faci in visual basics.

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.