Jump to content

Prezentare AnTiDoT


AnTiDoT ZEW
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: AnTiDoT
- Prenume: Florin
- Varsta: Aproape 17 ani
- Locatia: Ploiești, România.
- Ocupatie: Elev la C.T.L.E
- Jocul(rile) preferat(e): SA:MP, CS 1.6 (deoarece îmi aduce aminte de copilărie), CS:GO.
- Hobby-urile tale: Tot ce ține de IT.
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Numele meu este Florin, sunt din Ploiesti, am aproape 17 ani, si sunt elev in clasa a X-a. Sunt o persoana sociabila, imi place sa glumesc si sa rad (cand este nevoie). Nu ma plictisesc asa rapid,si, in plus, cand sunteti in compania mea, nu va va fi urat, pentru ca sunt foarte energic si dispus sa incalzesc atmosfera. De asemenea, imi place sa ascult si muzica: Rap sau Dubstep sau Trap(Artistii mei preferati sunt Tupac si Skrillex).Fiind microbist, echipa mea preferata este Petrolul Ploiesti. Imi place enorm sa ascult muzica deoarece acest lucru ma linisteste foarte tare. Inafara de SA:MP ma mai joc CS 1.6, deoarece imi aduce aminte de copilarie, cand nu aveam un computer destul de performant, si ma jucam "la net". Asa ii spuneam eu, deoarece erau mai multe computere si plateai in jur de doi lei pe ora, si puteai sa te joci multe jocuri, iar cu 10 lei te saturai. Ma integrez foarte repede in colectiv. In general joc jocuri multiplayer pe care le pot juca împreuna cu prietenii mei. Sunt o persoană de incredere și comunicativa. Sunt mereu dispus sa invat lucruri noi. Imi place sa citesc postari de blog, sa particip la concursuri, Imi place sa imi fac prieteni, prin urmare sunt o persoana sociabila, imi place sa glumesc cu ei si sa ii fac sa rada. Sunt un suflet ce stie ce inseamna iubirea, de asemenea sunt o persoana iertatoare, care niciodata nu se lasa invins, si niciodata nu intorc spatele celor ce m-au ajutat. La aspect si descriere fizica suna cam asa: Inalt, par saten, spre mov, 1.73 inaltine, ochi caprui, varsta de 16 ani.
Respect standardele impuse de ceilalti, dar imi place ca si ale mele sa fie respectate la randul lor. Incerc de fiecare data sa imi fac treaba pe cat mai bine posibil pentru a ii multumi pe cei din jur și, totodata, și pe mine. Ma integrez repede intr-un colectiv daca ma simt acceptat si respectat de membrii acestuia, sunt genul de baiat timid la inceput. Imi place sa ma simt ca acasa peste tot pe unde merg, dar in anumite limite. Locuiesc cu familia, intr-un nou apartament, ca animal de companie am o pisica, care se numeste Brownie, de care sunt foarte mandru, masina mea preferata este Golf 5, culoare preferata mov, jocul meu preferat este SA-MP si serverul meu preferat evident ca este B-Zone, unde am mai jucat si pe RPG3, unde am luat ban, iar de acolo am ajuns aici. Stiu ce inseamna respectul si munca in echipa alaturi de ceilalti. Nu imi plac oamenii schimbatori care nu se mentin pe acceasi frecventa. Imi place foarte mult sa socializez, sa ajut cand pot si cand este nevoie, sa petrec timp cu familia, si sa-mi fac prieteni.O calitate esentiala pentru mine este accea de a ma pastra acceasi persoana, de a nu uita cine mi-a fost aproape cand am avut o perioada nu prea ok pentru mine. Pasiunile mele sunt comedia, tot ce tine de tehnologie, intr-o limita, fotbalul si baschetul, iar motto-ul meu in viata este "respecta si vei fi respectat". Sper ca v-am castigat inimile si mai multe va las pe voi sa descoperiti.

- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Cautam RPG-uri, și am dat de B-Zone prin 2014.
- Alte precizari?: Știu, sunt aici de mai bine de 2 ani, dar n-am făcut prezentare până acum, așa că am zis "de ce nu".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.