Jump to content

[B-GAG] Vrei sa dai rob?


Dionis Barbosu
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, Splash RPG3 said:

n-are haz

Poate nu are haz pentru tine. E mai mult haz de necaz pentru ca oricine se oftica atunci cand da rob si vin multi pd pe ei. Iar asta ar fi o posibila  fata a fiecaruia dintre noi

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dionis Barbosu said:

Poate nu are haz pentru tine. E mai mult haz de necaz pentru ca oricine se oftica atunci cand da rob si vin multi pd pe ei. Iar asta ar fi o posibila  fata a fiecaruia dintre noi

Multumesc foarte mult, domnule profesor, dar am inteles si eu gluma. Totusi nu mi se pare amuzant sa pui o poza cu o fata trista si peste 'ASA MA SIMT IEU LA ROB CIND VIN POLITAII'. Asta poate face oricine.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Splash RPG3 said:

Multumesc foarte mult, domnule profesor, dar am inteles si eu gluma. Totusi nu mi se pare amuzant sa pui o poza cu o fata trista si peste 'ASA MA SIMT IEU LA ROB CIND VIN POLITAII'. Asta poate face oricine.

Daca asta poate face oricine atunci de ce nu a facut-o cineva? Cel putin eu nu copiez idei de pe Junimea sau mai stiu eu de unde se inspira altij.

Este poza proprie cu bobo adaugand efecte.

Text cu referire la samp.

What's the problem?

Hai fa-ma sa-mi fie dor de tine.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dionis Barbosu said:

Daca asta poate face oricine atunci de ce nu a facut-o cineva? Cel putin eu nu copiez idei de pe Junimea sau mai stiu eu de unde se inspira altij.

Este poza proprie cu bobo adaugand efecte.

Text cu referire la samp.

What's the problem?

Hai fa-ma sa-mi fie dor de tine.

N-a facut-o nimeni pana acum ca n-a fost nimeni prea prost sa se gandeasca ca asta ar fi amuzant, de aia. Acum, normal, ca o sa vina toti plozii de 12 ani care se caca pe ei de ras doar in speranta ca o sa le raspunzi la comm ca ma-sa nu le da destula atentie. In afara de asta, ce-i frate cu cersitul? Esti chiar asa de neamuzant incat ai ajuns sa cersesti +1 ca sa te vada lumea la HOT MEMES si sa creada ca ai simtul umorului?

Si asta cu 'fa-ma sa-mi fie dor de tine'... mori fara atentie? Esti asa de dornic de atentie incat ajungi sa-ti fie 'dor' de aia care iti comenteaza? Nu vrei si sa te dezbraci si sa dansezi si sa postezi videoclipul pe B-GAG? Sa vezi ca si acolo iti rad toti copii. Fa-ma sa-mi fie dor de ma-ta.

Link to comment
Share on other sites

On 12/8/2017 at 0:29 PM, Dionis Barbosu said:

Poate nu are haz pentru tine. E mai mult haz de necaz pentru ca oricine se oftica atunci cand da rob si vin multi pd pe ei. Iar asta ar fi o posibila  fata a fiecaruia dintre noi

chiar n-are haz tho, iar daca faci fata aia cand vine pd-ul sa-ti dea fail.. e tristutz. ^:)^

 

PS: "amc" e junimea tier shit.

Edited by a r m
Link to comment
Share on other sites

Probabil multi dintre voi nu o intelegi din diferite motive.

 Eu unul am incercat sa aduc ceva nou si sa vs distrez macar pentru o secunda.

Daca nu mi-a reusit atunci asta este.

 Eu unul cel putin atunci cand ma jucam si dadeam rob sau faceam orice actiune si nu mergea totul ok..eu ma suparam in acest fel..ma suparam in gluma..mai exact. Faceam haz de necaz.

Depinde acum si ce imagini aveti tiparite in memorie.

 

Toate cele bune tuturor cu stima si respect.

Link to comment
Share on other sites

+1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.