Jump to content

[REZOLVAT] [PROBLEMA] Login


LowGTX

Recommended Posts

Model pentru întrebări:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Salut, cand incerc sa ma conectez pe unul dintre serverele B-Zone si cand apare chestia aia de login mi se blocheaza.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu cred ca este nevoie.

Alte precizări: Am scos modurile, am reinstalat sampul si am schimbat si crack-ul.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, LowGTX said:

Model pentru întrebări:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Salut, cand incerc sa ma conectez pe unul dintre serverele B-Zone si cand apare chestia aia de login mi se blocheaza.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu cred ca este nevoie.

Alte precizări: Am scos modurile, am reinstalat sampul si am schimbat si crack-ul.

Descarca versiunea Hoodlum a jocului, dezinstalezi jocul, restart la PC, ștergi tot ce tine de GTA inclusiv din My Documents, instalezi jocul.

 

56 minutes ago, Splash RPG3 said:

Si noi cum naibii sa ne dam seama?

Nu mai posta aiurea.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Heisenberg said:

Descarca versiunea Hoodlum a jocului, dezinstalezi jocul, restart la PC, ștergi tot ce tine de GTA inclusiv din My Documents, instalezi jocul.

 

Nu mai posta aiurea.

Sterg si modurile din PC ? Pe serverele stunt merge fara probleme dar numai pe b-zone si pe ala cu amintiri placute face asa

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, LowGTX said:

Sterg si modurile din PC ? Pe serverele stunt merge fara probleme dar numai pe b-zone si pe ala cu amintiri placute face asa

Nu prea are legatura cu modurile din PC, decat cu modurile pe care le ai in folder-ul principal cu GTA SA, poti sa le lasi pe alea. Dar, in schimb, trebuie sa stergi tot ce are de a face cu GTA San Andreas din calculator. Vezi ca nu o sa se stearga 2 fisiere pentru ca, cumva se deschid cum deschizi GTA-ul si dupa raman deschise, dai un restart daca iti apare problema asta. 

Link to comment
Share on other sites

Salut, am analizat problema ta si cred ca este din cauza unui mod CLEO (.cs) sau vorba de ceva MOD pe masina pentru ca atunci cand te baga la login pe B-Zone te trimite camera automat si pe la Taxi, verifica daca nu ai un mod pe masina de Taxi, Premier, Sultan etc.

 

Rezolvare:

 

Recomand o versiune CLEAN a jocului, fara nici-un mod.

 

Downloads:

 

GTA San Andreas - Click Aici

 

Sper ca te-am ajutat, daca te-am ajutat, nu uita sa imi dai +1. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Deci iti da crash cand iti apare acel text. Hmm... asa mai pateam si eu din cauza unui mod cleo facut de mine  care nu era prea stralucit.Asa ca gestioneazati moduriile din cleo, sau stergi cleo si testezi asa.Dar poate tu ai versiunea R2 de la samp, atunci cauta pe google ,, SAMP 0.3.7 R1 Download '' si instaleaza-l pe acela.Daca nici astea nu merg atunci.....nu mai am idei.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.