Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

F.B.I. - Nelamuriri membrii | Members doubts


Recommended Posts

Nume: [uN]MBJRagnar

Rang: 3

Nelamurire: Daca sunt 2 playeri fara wanted si unul dintre ei trage intr-un politist, acesta primeste wanted 3 pentru Cop Attack, dar daca incepe si celalalt player, care nu are wanted, sa traga in politist, primeste si el Cop Attack sau se acorda Complice? Au fost mai multe cazuri in care chiar si in zone de rob se bagau civili fara wanted peste politisti, iar alti membrii nu inteleg de ce acordau wanted pentru Cop attack in loc de Complice. Alte cazuri mai sunt cand se face dm la TTB la balcon si de asemenea erau cativa no drept care trageau in politisti, iar cei fara wanted care atacau primeau doar Cop Attack si nu Complice. Vreau sa stiu exact care este corecta. (Din ce stiu si mi se pare normal, in toate cazurile precizate de mine se acorda Complice, dar sunt curios la prima situatie.)

SS/Video (doar daca este cazul): Nu este cazul.

Alte precizari:  Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, North MBJRagnar said:

Nume: [uN]MBJRagnar

Rang: 3

Nelamurire: Daca sunt 2 playeri fara wanted si unul dintre ei trage intr-un politist, acesta primeste wanted 3 pentru Cop Attack, dar daca incepe si celalalt player, care nu are wanted, sa traga in politist, primeste si el Cop Attack sau se acorda Complice? Au fost mai multe cazuri in care chiar si in zone de rob se bagau civili fara wanted peste politisti, iar alti membrii nu inteleg de ce acordau wanted pentru Cop attack in loc de Complice. Alte cazuri mai sunt cand se face dm la TTB la balcon si de asemenea erau cativa no drept care trageau in politisti, iar cei fara wanted care atacau primeau doar Cop Attack si nu Complice. Vreau sa stiu exact care este corecta. (Din ce stiu si mi se pare normal, in toate cazurile precizate de mine se acorda Complice, dar sunt curios la prima situatie.)

SS/Video (doar daca este cazul): Nu este cazul.

Alte precizari:  Multumesc.

Daca sunt 2 playeri in aceeasi masina, se dau jos, unu incepe sa traga, ii dai cop attack si dupa incepe si al 2 lea, e complice. Daca e rob in desfasurare si trage in tine, complice.Naspa de el daca era acolo si voia numai cop attack. La DM ttb, dacă trage in tine la fel, complice. Grija numai sa nu dai wanted ca trage pe langa sau doar ca se uita.

Daca e ceva revin cu edit. 

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Divyanshu

Rank:2

Question:If a suspect with wanted 3-4 right to surrender is with g . The rule is we give him 1/ms and then the player driving is to be summoned but what if the player driving is no drept  already?

SS/Video (only if necessary):

Other specifications:-

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Divyanshu said:

Nickname:Divyanshu

Rank:2

Question:If a suspect with wanted 3-4 right to surrender is with g . The rule is we give him 1/ms and then the player driving is to be summoned but what if the player driving is no drept  already?

SS/Video (only if necessary):

Other specifications:-

It is logic that first you will kill the driver who was wanted without the right to surrender and then arrest the one that was on g (with the right to surrender). 

Edited by Nephilym
Link to comment
Share on other sites

Nume:Leguma.Potatoes

Rang:3

Nelamurire:De la ce rank poti da acord ca cineva sa poata lua un vehicul de F.B.I.?

SS/Video (doar daca este cazul):-

Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, LeGuma said:

Nume:Leguma.Potatoes

Rang:3

Nelamurire:De la ce rank poti da acord ca cineva sa poata lua un vehicul de F.B.I.?

SS/Video (doar daca este cazul):-

Alte precizari: -

Rancher - Rank 1

FBI Truck - Rank 2

NRG-500 - Rank 3

Bullet - Rank 3

S.W.A.T - Rank 4

Maverick - Rank 4

Link to comment
Share on other sites

Nume: [420]ChevChelios

Rang: 5

Nelamurire: poate imi spune si mie cineva ca asta e mai mult de un joc? si pe neph dc il intereseaza relatiile si probleme mele personale in loc sa il intereseze factiunea?

SS/Video (doar daca este cazul): nu avem

Alte precizari: dezamagitor

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, 420ChevChelios said:

Nume: [420]ChevChelios

Rang: 5

Nelamurire: poate imi spune si mie cineva ca asta e mai mult de un joc? si pe neph dc il intereseaza relatiile si probleme mele personale in loc sa il intereseze factiunea?

SS/Video (doar daca este cazul): nu avem

Alte precizari: dezamagitor

Astfel de lucruri nu se discuta aici, eu v-am inteles oarecum "problemele". Dar sunt lucruri ca si acesta pe care trebuie sa le rezolvi cu persoana respectiva, nu sa tragi sau sa atragi si alti oameni in asta. 

Multumesc de intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Kiwo

Rank:1

Question: Can I use tazer when I go in a fight 4 wanted no drept against me and a college ?

SS/Video (only if necessary): -

Other specifications: Thanks for reading! Have a nice day 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.