Jump to content

[REZOLVAT] Nu intra in joc.


Rolland

Recommended Posts

Salut, am analizat problema ta si eu consider ca este de la GTA. Tin sa mentionez ca unele crack-uri au mari probleme, sau chiar sunt infectate. 

Incearca versiunea CLEAN a jocului, poate merge.

Probabil ti se deschide in task manager, din cate am observat nu-ti apare nimic. El va aparea in "Background process"

 

Downloads:

 

GTA San Andreas - Click Aici

 

Rezolvare posibila:

 

Incearca sa joci fara moduri, ruleaza-l in singleplayer. Verifica Background process daca se intampla la fel.

 

Nu uita sa dai un +1 daca te-am ajutat, bafta!

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, zL WhoXeW said:

De la crack cel mai probabil.

 

8 hours ago, StefanAlecsONE said:

Am avut si eu problema asta, incearca sa-l inchizi din task mananger daca ti se deschide  , daca nu incearca sa dai update la placa video sau incearca sa intri in gta single-player

 

8 hours ago, Amnox said:

Salut, am analizat problema ta si eu consider ca este de la GTA. Tin sa mentionez ca unele crack-uri au mari probleme, sau chiar sunt infectate. 

Incearca versiunea CLEAN a jocului, poate merge.

Probabil ti se deschide in task manager, din cate am observat nu-ti apare nimic. El va aparea in "Background process"

 

Downloads:

 

GTA San Andreas - Click Aici

 

Rezolvare posibila:

 

Incearca sa joci fara moduri, ruleaza-l in singleplayer. Verifica Background process daca se intampla la fel.

 

Nu uita sa dai un +1 daca te-am ajutat, bafta!

 

Primiti toti trei cate un avertisment, același răspuns ca al meu, numai cand ați mai dezvoltat un pic niște lucruri inutile.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Heisenberg said:

 

 

 

Primiti toti trei cate un avertisment, același răspuns ca al meu, numai cand ați mai dezvoltat un pic niște lucruri inutile.

Da frate, am scris aceeasi chestie, am zis ceva sa ia CRACK? NU, NU TE MAI BAGA DACA NU STII.

DACA AL MEU E CA AL TAU MA ARUNC PE GEAM. Tu nu vezi ce am scris eu?

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Amnox said:

Da frate, am scris aceeasi chestie, am zis ceva sa ia CRACK? NU, NU TE MAI BAGA DACA NU STII.

DACA AL MEU E CA AL TAU MA ARUNC PE GEAM. Tu nu vezi ce am scris eu?

Ai scris același lucru ca cel de mai sus, numai ca ai adus o dezvoltare inutila și un font cu o culoare. Citește tot topicul înainte de a mai posta aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Heisenberg said:

Ai scris același lucru ca cel de mai sus, numai ca ai adus o dezvoltare inutila și un font cu o culoare. Citește tot topicul înainte de a mai posta aiurea.

Nu am scris nimic legat te crack, adica sa foloseasca un crack, am zis altceva, dar ce sa vezi tu, probabil ai probleme.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.