Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug - Hitmen


W i s l e r

Recommended Posts

Nick-ul tau: Wisler
Server: RPG 1
Descrierea bugului: Atunci cand dai gethit sau leavehit nu le mai apare celor de rank 1-4. Mi se pare o mare prostie acest lucru, daca nu exista un rank 5+ online se poate abuza extrem de mult de leavehit si gethit, trebuia macar sa ne intrebati si pe noi daca vrem acest lucru. La test logul de azi un candidat a dat leave si get cand a vrut el, fara ca noi, cei de rank 1-4, sa stim acest lucru. Ar trebui sa se rezolve, sa fie ca si inainte.
Screenshot(s): Nu e nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Da, de exemplu eu am contract pe id 2 care ii on si se plimba, dar, mi-e lene sa merg dupa el si fac cerere de leavehit pentru afk pe sleep pe id 3 care ii pe sleep, ala de rank 3 nu vede pe cine am contract si el accepta. El nu o sa vada pe cine am dat leavehit. Sau, da gethit si leavehit cat vrea el daca nu ii rank 5+ on.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca a schimbat nimeni faza cu Rank 1-4, poate s-a produs un bug sau nu stiu. Nu prea cred ca ar fi schimbat cineva asta pentru ca scripterii au si ei minte de consecintele faptei.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, AT NicFTW said:

Nu cred ca a schimbat nimeni faza cu Rank 1-4, poate s-a produs un bug sau nu stiu. Nu prea cred ca ar fi schimbat cineva asta pentru ca scripterii au si ei minte de consecintele faptei.

Raspunsul lui Adi.

Link to comment
Share on other sites

  • FnZ locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.