Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[REZOLVAT] Nu functioneaza changeskin.


EL BIG BOSS VLAD OWN

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Am instalat acest modpack si nu imi merge ChangeSkin.asi, acest mod era in modpack, intru in joc , dau /cskin si nu merge. Am instalat changeskin de pe alt site , tot nu merge. In rest toate modurile merg, nu inteleg de ce nu imi merge anume changeskinul.

Screenshot (în caz că este necesar): Nu este nevoie.

Alte precizări: Nu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Splash RPG3 said:

Incearca cu varianta asta de pus in cleo. ( /fskin ID )

Mersi smash , a functionat dar de fiecare data cand mor trebuie sa dau iarasi /fskin. 

Si nu stii cumva din ce motiv nu functioneaza /cskin dar /fskin functioneaza ? Ti-am dat +1 !

Link to comment
Share on other sites

Salut, am analizat problema ta si consider ca nu ai instalat ASI Loader (de la cleo) pentru a citii fisierele .asi

Incearca sa verifici acest lucru.

 

Daca te-am ajutat, nu uita sa imi dai +1, bafta!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TheCrack said:

Cumva cand rulezi jocul, iti da la inceput o eroare cu mscvrl nush cum is missing from your computer?

Nu imi da nicio eroare, am scris si mai sus. Nu imi merge comanda /cskin, atat. Cred ca nu am asi loader de aia

Link to comment
Share on other sites

Iti zic eu de la ce e, din cate vad numa prostii in acest topic, e cel mai probabil de un dll, iti sugerez sa le bagi pe toate pe rand, sa vezai de la care e.

D3DX9_42

D3DX9_43

msvcp120

msvcr100

msvcr120

 

Eu le bag pe toate, nu mai stau sa vad care si ce face.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Karma said:

Iti zic eu de la ce e, din cate vad numa prostii in acest topic, e cel mai probabil de un dll, iti sugerez sa le bagi pe toate pe rand, sa vezai de la care e.

D3DX9_42

D3DX9_43

msvcp120

msvcr100

msvcr120

 

Eu le bag pe toate, nu mai stau sa vad care si ce face.

Serios? Nu este de la dll :), asa pateam si eu. Te rog sa nu mai postezi aiurea.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Heisenberg said:

Serios? Nu este de la dll :), asa pateam si eu. Te rog sa nu mai postezi aiurea.

Parerea mea e sa taci, din cate vad, ii ajuti pe toti, dar nu rezolvi nici o problema, faci doar posturi aiurea prin topicuri, ce sa zic...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Karma said:

Parerea mea e sa taci, din cate vad, ii ajuti pe toti, dar nu rezolvi nici o problema, faci doar posturi aiurea prin topicuri, ce sa zic...

Parerea mea: nu mai posta aiurea in topicuri sau esti sanctionat.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.