Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

BUG misiune OG


WhiteCabral

Recommended Posts

Acest bug a fost raportat de multi, si mie mi se intampla lafel din prima incercare. Doar prima data. A doua oara ce intru in misiune merge perfect. Adi a zis ca lui ii merge bine din prima nu inteleg. Se pare ca doar la unii li se laguieste prima incercare la OG.

Link to comment
Share on other sites

On 12/14/2017 at 10:24 PM, AIM Black said:

Nick-ul tau: Black[AIM]

Server: RPG2
Descrierea bugului: Merge foarte greu si deodata incepe foarte repede, se vede clar in video.
Screenshot(s): 1.Default game

Boss si eu ziceam la fel dar e din cauza de la lag de pe server am mai facut eu cand erau vreoo 100 playeri la 3 dimineata si mergea perfect cand era peste 700 se intampla exact ce arati tu in video.

Link to comment
Share on other sites

Ba deci eu am procesor dual core generatia a 4-a cu overlock la 4,4 ghz si un nvidia gtx 660 ti si imi merge misiunea in 50 fps, iar cand nu sunt la misiunea aceasta jocul ruleaza peste 100+, lag ul este provocat de acea tasnitoare sau ce naiba este cu apa aia...

Link to comment
Share on other sites

  • Adi007 locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.