Jump to content

F.B.I. - Misiunea saptamanii | Weekly mission


Recommended Posts

*Nume: Beatrice

*Rang: 4

*Dovezi:

Maximus, Maximus,

Ce-a facut sala din tine:

Dezvolti bicepsul, trapezul,

Dar scartie rank-ul in tine.

 

Faci flotari si abdomene, 

Dar uiti de wanted si namecover.

Fa si tu cumva sa scapi de faction warn 

Si exercitiile de stiulete.

 

Ca degeaba pari sculptat 

Daca esti namecover in pat.

Nu e pasional deloc

Sa te da-i cocos.

 

Pup si sper sa nu te superi :))) :*

Edited by Beatricee
Link to comment
Share on other sites

*Nume: Conan

*Rang: 1

*Dovezi:

In FBI cum am si intrat, 
Faction warn am si luat,


Am intrebat daca pot da confiscate
Dar Maxy mi-a spus "stai cuminte mai nepoate",

 

Cand de rank l-am intrebat,

Doua palme lipite mi-a dat,


De ambitios frisk am dat
Drogurile le ascundea si wantedul il astepta,


Cu namecover am vrut sa abuzez
Cand aud "stai cuminte mai pichinez"

*Alte specificatii: Imi cer scuze daca am jignit.

Edited by TL Conan
Link to comment
Share on other sites

Castigatoarea este Loody, felicitari! O sa primesti $50.000 !

 

 

*Nume: MaxyMusSs

*Rang: Leader

*Data inceperii misiunii: 01.03.2018

*Data terminarii misiunii: 08.03.2018

*Misiunea: Caracterizarea lui Kelton (minim 150 cuvinte, limbaj decent) | Kelton`s characterization ( minimum 150 words, decent language)

*Alte specificatii: Cea mai amuzanta si dezvoltata caracterizare castiga! |  The funniest and most developed characterization wins :)) 

Edited by South MaxyMusS
Link to comment
Share on other sites

Nume: [uN]Juvinho
 

*Rang: 2 (d0y)
 

*Dovezi: Sa vedem cu ce sa incepem. Pe joc Kelton este administrator sase, acesta este manager general al serverelor B-Zone. Stim despre el doar ca ii pedepseste crunt pe mafiotii de pe B-Zone prin interjectia "Banul ramane!" si aratandu-le un semn obscen acestora, cum ar fi ( https://imgur.com/a/Qo6RO ). Aceasta interjectie este foarte fatala pentru gangsterii de pe acest server, unii avand si un atac de cord. Adminul nostru sase, manager general al serverelor B-Zone uneori este amenintat de mafiotii carora le-a adresat interjectia, astfel uneori Kelton isi inchide PM-urile pentru ca are cosmaruri si ii e frica sa nu ii vina toti gangsterii la usa sa il atinga cu cutite sau bate. In acest timp in care el are PM-urile inchise el isi pazeste penintenciarul de maxima securitate cum poate, uneori sta cu m4 pe geam sau mai este vazut si cu minigun cand stie ca o sa se intample ceva. Prin aceea interjectie Kelton ne arata ca este un om drept care nu se lasa usor pacalit, iar daca mafiotii ar fi la usa lui si-a schimba atitudinea. Trecem la caracterizarea lui din viata lui reala. Kelton sau Razvan Cotet cum ii mai zic prietenii,are o familie, are nevasta, ma rog nevasta..... Se spune despre el ca si-a cucerit nevasta cu o privire naucitoare, devastatoare, cum ar fi asta ( https://imgur.com/a/0XboQ ). Ca si fizic acesta are parul .... e chel pentru ca i-a cazut cate un fir de par la fiecare ban dat de el. Are ochii caprui, lant la gat, tricou alb, gura deschisa si dintii albi. Acesta are o sapca identica cu a lui Bobo, acesta fiind langa el. L-am caracterizat din imaginea asta ( https://imgur.com/a/HJ6FL ). Ca si caracter moral nu prea putem spune nimic, interjectia "Banul ramane!" spune multe. Kelton... pardon Razvan Cotet este administratorul nostru 6, managerul general al serverelor noastre cu care infioara mafiotii nostrii cu interjectia sfanta
 

*Alte specificatii: Sper ca a iesit decenta, Carazterizarea lui Kelton de Agentul Special Juvinho din penintenciarul de maxima securitate din suburbiile orasului San Fierro care se ocupa cu combaterea traficului de organe, arme si droguri.

Edited by South MaxyMusS
Editat la cerere
Link to comment
Share on other sites

*Nume: [TE]Loody

*Rang: 5

*Dovezi:

Kelton (also known as The Dean of the Community), a rare creature. Generally found in tropical Dillimore specifically in House ID 487. He is a big-sized admin 6 native to Los Santos suburbs. He is the highest rank among his species, and has the ability to manage all RPG B-zone servers.

Although he's quite inactive, he is noted for his intelligence, fairness and impressive management skills. He also demonstrates a high sense of rekt, sarcasm and dark humor https://prntscr.com/imaahl .

Studies have shown that Kelton can handle up to 1.89k bug reports, 2.17k complaints and 3.6k unban requests per day. Despite the results stated above, Kelton has never been spotted on [/hc] for the past several years. Though some helpers claim the opposite, there is no evidence that Kelton has lately engaged in in-game social behavior. He is rarely detected online, impossible to [/sms] and no way jose to be found outside of his nest. 
Recent studies, by the Founder Bobo, suggest that the most effective weapon that Kelton has acquired throughout the years is "
Ban Remains" (Proof: https://prntscr.com/im94rz) . This powerful server-defence attitude has provoked hatred among many players. Yet, Kelton has managed to keep up with his loving ones https://prntscr.com/im93ro  ||| https://prntscr.com/im95vn

Overall, Kelton has performed a high level of both professionalism and sarcasm. Management isn't an easy thing to do. And managing a server like B-zone makes of you a https://prntscr.com/imagq5

 

*Alte specificatii: www.Loodypedia.com

Edited by L o o d y
Link to comment
Share on other sites

*Nume:Yonuk

*Rang: 1

*Dovezi:

Kelton ,Baimarean inascut,

Manager general s-a facut,

Banii ii dă cu sacu,Bobo saracu,

Cand vine vorba de "ban"

Parca este taliban

Are bani,masini femei,

Dar va juca sa-mp cu copiii mei

Caractetizarea lui

Imi inspira nebunii

Dar el este baiat de treaba

Este chel,si smecherel 

Baiat frumos ,putin rebel

Ce ma supara la el 

Este putin cam dus de acasa 

Mai ales cand ruleaza 

O foita 2-3 baga cu 2 tigari langa "baza"

Tot am stat si m-am gandit,

De ce femeie nu si-a gasit

El tot timpul cand e pe sa mp

Se da la toate fetele random,dar este beat.

Cand un PD il vizeaza 

Ban pentru AIM el favorizeaza

Toata ziua-i amuzanta 

Seara e mai insemnata

Troll-eri cam fug de el 

Rollback-ul e frumusel

Stiu ca fost ideea lui 

Sa ne faca seara buna

Banii toti el ni ia luat 

Barbutu' la ingropat

100kk am facut 

Nici azi nu i-am mai vazut 

Din aceste randurele

Reiese zgarcenia lui

La PM-uri nu raspunde 

Inactiv ii spune pe NUME

Cand a fost un baietel ,semana cu Jackie Chan

Acum vrea sa fie Vandam ,

Si nu mai seamana nici cu Jackie Chan

Toate formele frumoase 

De la FotoShop furate

Au plecat la Bobo frate

Mai multe nu stiu despre el

Stiu doar ca il cheama RAZVANEL

Nume de familie frumos 

Nu il spun ca nu-i frumos

Si cu asta am incheiat

Misiunea-am terminat

Dar banii inca nu i-am luat✌???

*Alte specificatii: Imi cer scuze daca am jignit,stiu ca nu este nu stiu ce ,dar macar am incercat,pe viitor sper sa iasa mai bine???

 

Edited by I o n u t LEGEND
Link to comment
Share on other sites

Castigatoarea este Loody, felicitari! O sa primesti $50.000 !

 

 

*Nume: MaxyMusSs

*Rang: Leader

*Data inceperii misiunii: 13.03.2018

*Data terminarii misiunii: 20.03.2018 

*Misiunea: Cel mai spectaculos Stunt | The most spectacular Stunt

*Alte specificatii: Dovada video |  Video proof

Link to comment
Share on other sites

Castigatorul este OmE, felicitari! O sa primesti $50.000 !

 

 

*Nume: MaxyMusSs

*Rang: Leader

*Data inceperii misiunii: 23.03.2018

*Data terminarii misiunii: 30.03.2018 

*Misiunea: Cel mai bun dans! Orice piesa, la alegere, intr-un video cu cel mai bun dans. Aveti voie sa folositi orice animatie (/dance, /dancing) | The best dance! Any song of your choice in video with the best dancing. You are allowed to use animations in game (/dancing, /dance)

*Alte specificatii: Dovada video |  Video proof

Link to comment
Share on other sites

*Nume: Juvinho

*Rang: 3 (tr3y)

*Dovezi: 

*Alte specificatii: Apare "Kizoa" pentru ca in acel program am "editat" video-ul si nu am ce sa ii fac. Le multumesc lui Zipp, Julice, Alessandra, Rariku si DutchMan ca m-au ajutat si a iesit ceva decent, dupa cateva minute =))))

Link to comment
Share on other sites

Castigatorul este Midway, felicitari! O sa primesti $50.000 !

 

 

*Nume: MaxyMusSs

*Rang: Leader

*Data inceperii misiunii: 02.04.2018

*Data terminarii misiunii: 08.04.2018 

*Misiunea: Cel mai frumos fail la rob | The most attractive fail at rob

*Alte specificatii: Dovada video |  Video proof

Link to comment
Share on other sites

*Nume: Juvinho

*Rang: 3 (tr3y)

*Dovezi: 

*Alte specificatii: Este de cand aveam r1, daca venea si ala mai repede nu muream si plecam acasa sa imi vad familia

Edited by Juvinho
Link to comment
Share on other sites

Castigatorul este Juvinho, felicitari! O sa primesti $50.000 !

 

 

*Nume: MaxyMusSs

*Rang: Leader

*Data inceperii misiunii: 12.04.2018

*Data terminarii misiunii: 18.04.2018 

*Misiunea: Cea mai frumoasa poza facuta in joc | The most beautiful picture taken in the game

*Alte specificatii: :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.