Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[REZOLVAT] [Problema] Blackscreen samp


imHulkk

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Cand bag orice enb pe samp,cand intru direct blackscreen,nu e not responding sau ceva, dar pur si simplu blackscreen.Mi-am bagat mai multe versiuni de directx ,dar nimic.
Screenshot (în caz că este necesar): -

Alte precizări: Am cautat o gramada pe net,nimic,doar videouri cu blackscreen la alt tab si sa instalez directx 9 sau ceva de genu.

Link to comment
Share on other sites

On 24.12.2017 at 5:04 PM, imHulkk said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Cand bag orice enb pe samp,cand intru direct blackscreen,nu e not responding sau ceva, dar pur si simplu blackscreen.Mi-am bagat mai multe versiuni de directx ,dar nimic.
Screenshot (în caz că este necesar): -

Alte precizări: Am cautat o gramada pe net,nimic,doar videouri cu blackscreen la alt tab si sa instalez directx 9 sau ceva de genu.

Încearcă versiunea Hoodlum a jocului, poate aceste ENB-URI nu sunt compatibile cu alte moduri ale tale, încearcă sa instalezi acea versiunea a jocului si încerci ENB cu jocul curat. In general ENB-urile cer foarte multe resurse, chiar daca scrie pentru PC low etc.

Ce specificații are PC-ul tau?

16 hours ago, Amnox said:

Salut, incearca sa schimbi windows-ul, bafta

Asta e răspunsul tau de geniu? Sa schimbi Windows-ul?

Link to comment
Share on other sites

On 25.12.2017 at 5:43 PM, Heisenberg said:

Încearcă versiunea Hoodlum a jocului, poate aceste ENB-URI nu sunt compatibile cu alte moduri ale tale, încearcă sa instalezi acea versiunea a jocului si încerci ENB cu jocul curat. In general ENB-urile cer foarte multe resurse, chiar daca scrie pentru PC low etc.

Ce specificații are PC-ul tau?

Asta e răspunsul tau de geniu? Sa schimbi Windows-ul?

Am mai intrebat pe cineva problema asta iar el m-a intrebat ce placa video am.
Am laptop , procesor i5-5200U, 4gb ram, placa video nvidia 920m 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, imHulkk said:

Am mai intrebat pe cineva problema asta iar el m-a intrebat ce placa video am.
Am laptop , procesor i5-5200U, 4gb ram, placa video nvidia 920m 

Încearcă acel ENB pe un GTA curat si vezi daca iti merge

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, imHulkk said:

@Heisenberg pe singleplayer vad ca merge.

 

58 minutes ago, imHulkk said:

@Heisenberg  am bagat un dll d3d9_25.dll in folder,acu nu imi mai da black screen dar dupa ce se incarca bara imi da gta_sa stoped working

Primesti avertisment pentru triplu post, ai BUTONUL EDIT!!!

Link to comment
Share on other sites

Hai Salut! M-am bagat si eu pe aici insa ti-as recomanda sa schimbi windows-ul adica daca ai windows 10 sa-l schimbi la windows 7 deoarece numai la windows 7 merge aproape toate enb-urile sau poate trebuie schimbat ceva la PC... Dar daca ai windows 10 nu o sa-ti mearga majoritatea toate enb-urile.

Link to comment
Share on other sites

Daca e black screen te-ai gandit daca duce placa video? Da-i un update!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.