Jump to content

Raportare bug OG loc /missions


BaxAndrei

Recommended Posts

Nick-ul tau: BaxAndrei

Server: rpg1
Descrierea bugului: Jocul si totul merge perfect pana inepe misiunea, dupa care serverul raspunde greu, iar sagetile indicate jos ca trebuie sa le apesi pentru dans ca sa faci bara la min 80% se misca in lag, dupa care foarte repede, apoi merge ok si o ia de la capat. Voi lasa mai jos o poza cu speedtest, o poza cu componentele mele si un clip video cu problema.
Screenshot(s):

6908999240.png

screen23.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bugul a mai fost raportat si @Adi007 spune in continuare ca nu exista nici un bug si lui nu ii se intampla niciodata asa. 

E ciudat ca doar unora li se intampla acest bug si doar prima data cand intrii in misiune, a doua oara merge totu bine si frumos.

Link to comment
Share on other sites

On 25.12.2017 at 5:01 PM, AT NicFTW said:

Bugul a mai fost raportat si @Adi007 spune in continuare ca nu exista nici un bug si lui nu ii se intampla niciodata asa. 

E ciudat ca doar unora li se intampla acest bug si doar prima data cand intrii in misiune, a doua oara merge totu bine si frumos.

> am incercat de x ori la rand, acelasi lucru, nu trece dupa prima incercare.

 

EDIT:

5 hours ago, Leomatyx said:

incearca sa folosesti effecte OFF, posibil de la fumigenele din spate, uite o sa iti las aici un link de download (Click Aici)

> am incercat si face lafel si cu efecte off.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, qTuPaul said:

Daca ai un monitor 16:9 foloseste Widescreen: ON.

> nu are nici o treaba chestia asta, mai ales la componentele mele + ca am incercat cu diferite monitoare. este ceva de la server, doar in timpul acestei misiuni face asa.

# Testat. nu are nici un efect.

Link to comment
Share on other sites

Nu are ce se repara la misiune, totul cred că vine de la host.

Nu ești singurul care are probleme cu această misiune și eu în jurul orelor 19-21 nu o pot face, posibil din cauza lagului de pe server, cu toate că nu am packetloss mai mare de 0.0%

Link to comment
Share on other sites

  • Adi007 locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.