Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[REZOLVAT] [PROBLEMA] Eroare pe windows 10 de mult timp...


Tactu Ciobanu

Recommended Posts

Întrebarea:  Eroare pe windows 10 de mult timp...
Screenshot (în caz că este necesar): Nu trebuie...

Alte precizări:Ba fratilor, deci hai sa va spun. Cand se intampla sa se blocheze SA:MP eu dau ctrl + alt + delete si dau pe task manager si imi apare negru sau nu merge sa umblu. Folosesc metoda de a inchide PC-ul si sa ii dau cancel ca sa nu se inchida.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, anxious said:

suntem bucurosi ca ai impartasit aceasta problema cu noi

Si eu sunt bucuros sa iti acord un avertisment pentru post inutil.

 

6 hours ago, Tactu Ciobanu said:

Întrebarea:  Eroare pe windows 10 de mult timp...
Screenshot (în caz că este necesar): Nu trebuie...

Alte precizări:Ba fratilor, deci hai sa va spun. Cand se intampla sa se blocheze SA:MP eu dau ctrl + alt + delete si dau pe task manager si imi apare negru sau nu merge sa umblu. Folosesc metoda de a inchide PC-ul si sa ii dau cancel ca sa nu se inchida.

 

Încearcă versiunea Hoodlum a jocului.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, anxious said:

stii ca forumul nu incurajeaza pirateria nu? de ce un moderator o face? 

 

18 minutes ago, Schutzstaffel SS said:

Pentru ca asta e B-Zone

Ma copii eu zic sa încetați cu posturile inutile, vedeți  vreun link de Download? Sunteti penibili, va băgați doar ca sa va aflați in treaba.

In plus: https://wiki.b-zone.ro/index.php?title=Tutorials:SAMP_Installation

Daca mai postați aiurea sunteti sancționați, vedeți-vă de Mario in continuare.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CedryK RK said:

@Tactu Ciobanu Cand ti se mai blocheaza jocul / iti da blackscreen apasa ''Home'' si du-te la ''Task View''(fiind asta : https://imgur.com/a/7b3cy ) si de-acolo creeaza un nou desktop unde vei putea deschide Task Manager-ul si sa opresti procesul gta_sa.exe. 

Ok... dar intrebarea mea este ca cum fac ca sa imi apara la bara "task view" ? :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.