Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Windows 10 - problema la deschidere


 Share

Recommended Posts

Ce problema ai (detalii clare, nu "uitati in screenshot/video)?: Pai cand se se dechide windows.ul ar trebui sa ma lase sa pun parola, de unde ramane blocat in acel meniu...

De cat timp aveti problema respectiva ?: In seara asta, in urma unui restart.

Sistem de operare ?: Win 10

Screenshot/Video: 


Link catre posibilele rezolvari pe care le-ai incercat pe Google si nu au mers dintr-un motiv sau altul: nuam gasit nimic, ignorati sunetele de pe fundal.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, MesudOFFICIAL said:

Ce problema ai (detalii clare, nu "uitati in screenshot/video)?: Pai cand se se dechide windows.ul ar trebui sa ma lase sa pun parola, de unde ramane blocat in acel meniu...

De cat timp aveti problema respectiva ?: In seara asta, in urma unui restart.

Sistem de operare ?: Win 10

Screenshot/Video: 


Link catre posibilele rezolvari pe care le-ai incercat pe Google si nu au mers dintr-un motiv sau altul: nuam gasit nimic, ignorati sunetele de pe fundal.

 

Ai posibilitatea sa instalezi din nou w?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MesudOFFICIAL said:

 Am posibiliatea, dar am prea multe pe el si nu as vrea sa le sterg.

Poti sa instalezi din nou windows-ul fara sa pierzi date importante de pe el, cand ajungi la partea pentru formatarea disk-urilor, nu vei formata nimic si dupa terminarea instalarii, vei avea un folder in :C sau unde ai setat tu sa se instaleze windows-ul cu numele "Windows.old" acolo ai tot ce ai instalat tu, programe si asa mai departe.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, zL Tomita said:

Poti sa instalezi din nou windows-ul fara sa pierzi date importante de pe el, cand ajungi la partea pentru formatarea disk-urilor, nu vei formata nimic si dupa terminarea instalarii, vei avea un folder in :C sau unde ai setat tu sa se instaleze windows-ul cu numele "Windows.old" acolo ai tot ce ai instalat tu, programe si asa mai departe.

Faza e ca nu ma prea lasa sa dau pe next daca nu formatez toate disck-urile. Daca nici maine nu gasesc o solutie, se poate da T/C.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, BadDriver aka Roberts ENBs said:

Sunt multe cauze...Probleme cu sistemul de operare ( mai ales daca te-ai jucat prin registrii de-an pulea ), probleme cu hdd-ul...Fa un test cu HDD Tune. Si arata aici ce zic datele SMART.

Sincer ma pus dracu sa umplu prin regiștri, posibil de la aia sa fie. Oricum mi.am reinstalat windows in aceasta dimineata, multumesc de ajutor tuturor. Se poate da T/C

Link to comment
Share on other sites

On 31.12.2017 at 11:32 AM, MesudOFFICIAL said:

Sincer ma pus dracu sa umplu prin regiștri, posibil de la aia sa fie. Oricum mi.am reinstalat windows in aceasta dimineata, multumesc de ajutor tuturor. Se poate da T/C

 

Closed

Link to comment
Share on other sites

  • Ocaust locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.